ZAPISZMY HISTORIĘ TWOJEJ RODZINY

Tak, proszę !

Jaka jest współczesna rodzinna sesja fotograficzna?

Autentyczna - Emocjonalna - Unikalna

Twoja wyjątkowa rodzina, uwieczniona na zdjęciach. Miłość, emocje, wspólna zabawa.

Czas jest jedną z tych rzeczy, której jako ludzie i rodzice nie możemy odzyskać. Dlatego jako fotograf rodzinny, ale przede wszystkim jako mama, chcę pomóc Ci stworzyć unikalne fotografie, które przedstawiają Twoją niesamowitą rodzinę. Chcę stworzyć dla Ciebie zdjęcia, które będą pamiątką na lata.

Te naturalne momenty, kiedy jesteście razem jako rodzina – to wspomnienia, które chcecie zapamiętać na zawsze. Kiedy zapiszę waszą historię będziecie w stanie, zerkając na zdjęcia, przywołać te wszystkie chwile i emocje, które wam towarzyszyły.

Sesje zazwyczaj odbywają się w plenerze lub w domu i głównym ich celem jest zapisanie emocji, wspólnej zabawy i miłości, która jest obecna w waszej rodzinie.

Potrzebuję takiej sesji!

PRZED SESJĄ

Konsultacja przed sesją umożliwi nam stworzenie sesji idealnej dla Twojej rodziny.  Powiedz jaką masz wizję, jaki jest charakter Twojej rodziny, czego oczekujesz a ja dodam nutkę kreatywności, aby stworzyć sesję pasującą do Ciebie. Dzięki rozmowie poznasz też mnie-fotografa,co pozwoli Ci podejść spokojniej do sesji.

SESJA

W zależności od wieku uczestników sesji dostosowuję zadania i zabawy, aby uzyskać naturalnie wyglądające zdjęcia. Staram się zrobić parę ujęć formalnych (portret rodzinny kiedy wszyscy patrzą się w stronę obiektywu) a także  naturalne, pełne emocji ujęcia.

Przy małych dzieciach najlepiej sprawdzają się zabawy ruchowe i częsta zmiana pozycji, gdyż małe dzieci z natury są ruchliwe. Do tego typu sesji rodzinnych najlepsze są sesje plenerowe, gdyż dzięki temu można spełnić potrzebę ruchu dziecka.

PO SESJI

Po sesji, w okresie do dwóch tygodni, Twoje zdjęcia będą gotowe do oglądnięcia. Odbywa się to podczas spotkania na żywo lub poprzez galerię online. Wówczas możesz dokonać wyboru, które zdjęcia chcesz włączyć do swojego pakietu. Będziesz mogła zobaczyć przykłady dostępnych produktów.

Wtedy też należy dokonać ostatecznej płatności za produkty.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!