Krystyna Sudoł Fotografia Wieliczka/Kraków

Nazywam się Krystyna Sudoł, ale tak naprawdę to większość ludzi woła do mnie Kriss. Z wykształcenia jestem nauczycielem, pracowałam w szkołach a później  uczyłam angielskiego metodą Helen Doron, gdzie zaczęłam zgłębiać pedagogikę i wszystko co związane z rozwojem dziecka.

Kiedy urodziły się moje dzieci zaczęłam robić im zdjęcia i zaczęłam kształcić się w tym kierunku. Fotografią i uczeniem fotografii zajmuję się już dobrych kilka lat.

Specjalizuję się w fotografii rodzinnej fotografii portretowej. Fotografuję dzieci, kobiety w ciąży, rodziny i kobiety. Najbardziej zależy mi na tym, aby Mamy- jako te najważniejsze osoby dla swoich dzieci- miały z nimi zdjęcia.

Często słyszę- jestem niefotogeniczna, źle wychodzę na zdjęciach, nie lubię się na zdjęciach, muszę schudnąć, ja chcę tylko zdjęcie dzieci….  To tylko wymówki. Być może nikt nie zrobił Ci jeszcze dobrego zdjęcia- nikt nie ustawił Cię tak, abyś wyszła korzystnie na zdjęciu.

Dlatego ja chcę zadbać, abyś miała piękne zdjęcie ze swoim dzieckiem. Wystarczy jedno. Ale ważne, abyś Ty na nim była. Bo co zostawisz swojemu dziecku kiedy Ciebie zabraknie?