KRYSTYNA SUDOŁ

POZNAJ FOTOGRAFKĘ

Kobieta, mama, żona, fotograf...

Jest tak wiele rzeczy, które mogłabym Ci o sobie powiedzieć: jestem mamą trójki, żoną, fotografem, kobietą z pasją. Uwielbiam czytać, uczyć się i innych, lubię szyć stroje do swoich sesji, uwielbiam rozmawiać z ludźmi i poznawać ich historię, lubię seriale kostiumowe... 

I mam też supermoc... Potrafię fotografować kobiety w piękny sposób. Takie codzienne, zwykłe kobiety. Potrafię im pokazać, że są piękne i w ten sposób zmienić ich myślenie o sobie. Z tego negatywnego na ten bardziej pozytywny i pewny siebie. 

Dzięki fotografiom wydobywam ukryte piękno każdej kobiety tym samym dając jej szansę na akceptację swojego ciała i większą miłość do samej siebie.

Moja droga do zaakceptowania siebie nie była usłana różami. Nigdy też nie czułam się piękna. Ale odnalazłam swoją definicję "piękna" i nie definiuję się już przez rozmiary i wymiary ciała.

Definiuję się przez to kim i jaka jestem - a nie jak wyglądam. I to mogę zrobić też dla Ciebie. Mogę Ci pokazać, że jesteś piękna bez względu na swój wygląd. 

Wierz mi wiem, jak to jest kiedy nie czujesz się piękna. Wiem jak to jest mieć poczucie, że wszyscy wokół wyglądają lepiej od Ciebie. Wiem jak to jest, kiedy Twoje ciało zmienia się po byciu w ciąży. Rozumiem jak zmienia się ciało kobiety w wieku 40 lat.

Jako kobieta, wiem jak ciężko czasem przełamać się i uwierzyć, że można czuć się dobrze w swoim ciele i czuć się piękną z całym swoim inwentarzem „wad i niedoskonałości”.

Byłam tam, ale teraz już mam to gdzieś co myślą o mnie inni.

To moje ciało i moje życie.

Moje ciało nie definiuje KIM jestem.

Chcę Ci pokazać, że Ty też możesz czuć się piękna. Że możesz i powinnaś mieć piękne zdjęcia. Bo te zdjęcia i całe to doświadczenie pokażą Ci, że nie potrzebujesz potwierdzenia z zewnątrz, bo…

MASZ W SOBIE WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY UWIERZYĆ, ŻE JESTEŚ PIEKNA I WYJĄTKOWA!

OPOWIEM CI, CO CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ...

Włącz play
i zobacz jak wyglądają sesje i czy jestem fotografką dla Ciebie

opinie

Co możesz zrobić na początek? 

Możesz umówić się ze mną na krótką, niezobowiązującą rozmowę telefoniczną.


1. Wybierz dogodny termin

2. Zarezerwuj rozmowę

3. Oddzwonię do Ciebie i porozmawiamy o tym jak wygląda sesja, ile kosztuje, odpowiem na pytania