fotograf sesja kobieca kraków
Krystyna Sudoł Fotografia Fotograf sesja kobieca Kraków

OTO JA

Jest tak wiele rzeczy, które mogłabym Ci o sobie powiedzieć: jestem mamą trójki, żoną, fotografem, kobietą z pasją, uwielbiam się uczyć, lubię szyć stroje do swoich sesji. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i poznawać ich historię. Od niedawna pasjonuje mnie burleska (choć słabość do cekinów jest ze mną od dawna). Uwielbiam czytać książki i oglądać seriale ( te kostiumowe).

Podejrzewam, że jak każda kobieta mam wiele różnych twarzy i nie można mnie zdefiniować jednym słowem.

MOJA MISJA

To co powinnaś wiedzieć to fakt, że jestem zodiakalnym Rakiem i Opiekunem. W mojej naturze leży pomoc i dbanie o innych.

I taka jest moja marka: ukierunkowana na Ciebie, pomagająca Ci zobaczyć się zadbaną i piękną.

To jest moja misja, sprawić, abyś poczuła się dobrze w swojej skórze bez względu na wiek, wygląd, kolor skóry czy rozmiar. 

.

 

To co pragnę dla Ciebie zrobić, to pokazać Ci, że jesteś wyjątkowa. Chcę, abyś poczuła jak niesamowita jesteś. Bo ja naprawdę w to wierzę, że każdy człowiek jest wyjątkowy i piękny.

Chcę, aby kobieta przed moim obiektywem odłożyła na chwilę swojego wewnętrznego krytyka i pozwoliła się zobaczyć na nowo – moimi oczami.

 

 

Sesja kobieca, szczególnie sensualna, jest wielką niewiadomą i możesz czuć duży niepokój. W jakiś sposób obnażasz swoją duszę i ciało przed obcą osobą. 

Ja, wydaje mi się, mam dar sprawiania, że osoby przed moim obiektywem czują się swobodnie i nieskrępowanie.

Ze mną jesteś bezpieczna, bo ja nie oceniam Cię i nie konkuruję z Tobą na szczupłość ciała czy wiek. Ok, jak będziesz miała długie gęste włosy to na 100 % będę Ci ich zazdrościć 😉


OFERTA


Takie sesje mogę wykonać dla Ciebie: