O MNIE

Jest tak wiele rzeczy, które mogłabym Ci o sobie powiedzieć: jestem mamą trójki, żoną, fotografem, kobietą z pasją, uwielbiam się uczyć, lubię szyć stroje do swoich sesji.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i poznawać ich historię. Od niedawna pasjonuje mnie burleska (choć słabość do cekinów jest ze mną od dawna). Uwielbiam czytać książki i oglądać seriale ( te kostiumowe).

Podejrzewam, że jak każda kobieta mam wiele różnych twarzy i nie można mnie zdefiniować jednym słowem.

MOJA MISJA

To co powinnaś wiedzieć to fakt, że jestem zodiakalnym Rakiem i Opiekunem. W mojej naturze leży pomoc i dbanie o innych.

I taka jest moja marka: ukierunkowana na Ciebie, pomagająca Ci zobaczyć się zadbaną i piękną.

To jest moja misja, sprawić, abyś poczuła się dobrze w swojej skórze bez względu na wiek, wygląd, kolor skóry czy rozmiar. 

To co pragnę dla Ciebie zrobić, to pokazać Ci, że jesteś wyjątkowa. Chcę, abyś poczuła jak niesamowita jesteś. Bo ja naprawdę w to wierzę, że każdy człowiek jest wyjątkowy i piękny.

Chcę, aby kobieta przed moim obiektywem odłożyła na chwilę swojego wewnętrznego krytyka i pozwoliła się zobaczyć na nowo – moimi oczami.

CZEMU JA?

Bo Cię nie ocenię. Fotografuję „zwyczajne” kobiety, a nie tylko młode i  szczupłe modelki. 

Chcę, abyś wyszła oszałamiająco na zdjęciach i Ty samym poczuła się piękna. Kobiety cały czas poddawane są ocenie i nierealnym oczekiwania przez co czują się gorsze. Ja chcę za pomocą moich fotografii pokazać Ci, że możesz mieć piękne zdjęcia. Żę możesz poczuć się pewne siebie i piękna w ciele, które masz. Bo rozmiary nie definiują kim jesteś. 

Nie wiem czy można powiedzieć, że jestem artystką, ale jestem dobrym rzemieślnikiem, który zna się na rzeczy. Pomogę Ci na każdym etapie sesji: od tego co ubrać, poprzez pozowanie i wybieranie produktów.

Sesję współtworzę razem z Tobą. To Twoja sesja i Ty masz być zadowolona. Nie tworzę sesji od scenariusza, tylko personalizuję je. Masz wpływ na to jak będzie wyglądała Twoja sesja.

SESJE KOBIECE

Takie sesje mogę wykonać dla Ciebie:

Tu możesz zobaczyć zdjęcia z sesji

PORTFOLIO

Tu możesz przeczytać więcej o sesjach

WIĘCEJ O SESJACH