VOUCHER NA SESJĘ KOBIECĄ


Podaruj wyjątkowej osobie prezent w postaci niezapomnianego doświadczenia jakim jest personalizowana sesja kobieca. Może to być sesja ciążowa, portretowa czy też sesja sensualna. Voucher na  sesję kobiecą jest niezwykłym prezentem dla kobiety.

CHCĘ VOUCHER

VOUCHER ZA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Zaproszenie na sesję zdjęciową jest doskonałym pomysłem na prezent dla kobiety.  Otrzymuje ona nie tylko zdjęcia, ale także wyjątkowe doświadczenie. To pół dnia spędzonego na zadbaniu o siebie. W ten sposób, dajesz bliskiej osobie znać, że  jest ważna i zasługuje na to, aby dać jej to co najlepsze. To najpiękniejszy prezent – informacja, że tak bardzo cenisz tą osobę, że dajesz jej tak niezwykły i spersonalizowany.

Podczas sesji zadbamy o makijaż, fryzurę i dobre samopoczucie obdarowanej osoby. Następnie, zdjęcia, które zostaną wykonane będą potwierdzeniem tego jak niesamowita i piękna jest kobieta stojąca przed obiektywem.


Z jakiej okazji możesz podarować voucher?

  • Z okazji zbliżających się urodzin.
  • Na specjalną okazję (rocznica ślubu, święta, imieniny, Walentynki).
  • Prezent od żony dla męża (sesja sensualna).
  • Jako prezent na wieczór panieński (sesja dla Panny Młodej).
  • Zaproszenie dla przyszłej żony od męża (sesja dla Panny Młodej).
  • Pomysł na prezent dla przyszłej mamy na tzw. pępkowe.
Kupuję Voucher

voucher na sesję kobiecą


Voucher na sesję sensualną lub portretową


Zaproszenie na sesję kobiecą pozwala kobiecie odkryć na nowo swoją kobiecość. Co więcej, sesja portretowa czy sesja sensualna pozwala zobaczyć się w nowym świetle:  niesamowicie zadbaną i piękną. Sesja kobieca to niesamowita bomba, która spowoduje wybuch pewności siebie. Pozwala też na zrozumienie, że jest się wyjątkową i wystarczającą taką jaką się jest. A to coś czego nie można kupić: czucia się dobrze w swojej skórze.


Voucher na sesję ciążową


Ktoś kogo znasz spodziewa się dziecka? Zaproszenie na sesję ciążową to piękny pomysł na prezent dla przyszłej mamy gdyż nie tylko pozwoli jej zapisać te wspólne chwile, ale pozwoli jej także uwiecznić jej kobiecość w pełni rozkwitu. Zaproszenie obejmuje sesje studyjne jak i plenerowe.


Voucher na sesję dla Panny Młodej


Zaproszenie na sesję kobiecą można podarować też przyszłej Pannie Młodej jako prezent od przyszłego męża. Może to też być prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński od druhen lub koleżanek.


voucher na sesję kobiecą

Jak to działa?

Wykupujesz voucher – zaproszenie na kobiecą sesję zdjęciową. Możesz zrobić to kontaktując się ze mną – jeśli potrzebujesz asysty lub kliknąć w przycisk poniżej, gdzie samodzielnie dokonasz zakupu Vouchera.

Voucher ma wybraną przez Ciebie wartość (wybierasz pakiet, który chcesz podarować ).

Następnie, po opłaceniu vouchera otrzymujesz  zaproszenie, które wręczasz obdarowanej. Może być ono w formie cyfrowej (do samodzielnego druku) lub wydrukowane.

Po otrzymaniu vouchera, osoba obdarowana kontaktuje się ze mną w celu omówienia sesji i rozpoczęcia planowania. szczegółów.

Kupuję Voucher

Interesuje Cię voucher na prezent ? Tutaj możesz sprawdzić jakie ceny obowiązują w moim studio i jakie masz opcje do wyboru.

Cennik
voucher na sesję kobiecą od Krystyna Sudoł Fotografia