VOUCHER NA SESJĘ KOBIECĄ


Podaruj wyjątkowej osobie prezent w postaci niezapomnianego doświadczenia jakim jest personalizowana sesja kobieca. Może to być sesja ciążowa, portretowa czy też sesja sensualna. Voucher na  sesję kobiecą jest niezwykłym prezentem dla kobiety.

Jeśli chodzi o Voucher to najniższy dostępny pakiet to 470 zł za pakiet 5 zdjęć (pliki plus wydruki). Jeśli chcesz pakiet z makijażem i fryzurą należy dodać do tego 150 zł czyli razem 620 zł. 

 

Dostępne są również Vouchery z większą ilością zdjęć.

CHCĘ VOUCHER

VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Zaproszenie na sesję zdjęciową jest doskonałym pomysłem na prezent dla kobiety.  Otrzymuje ona nie tylko zdjęcia, ale także wyjątkowe doświadczenie. To pół dnia spędzonego na zadbaniu o siebie. W ten sposób, dajesz bliskiej osobie znać, że  jest ważna i zasługuje na to, aby dać jej to co najlepsze. To najpiękniejszy prezent – informacja, że tak bardzo cenisz tą osobę, że dajesz jej tak niezwykły i spersonalizowany.

Podczas sesji zadbamy o makijaż, fryzurę i dobre samopoczucie obdarowanej osoby. Następnie, zdjęcia, które zostaną wykonane będą potwierdzeniem tego jak niesamowita i piękna jest kobieta stojąca przed obiektywem.


Z jakiej okazji możesz podarować voucher?

  • Z okazji zbliżających się urodzin.
  • Na specjalną okazję (rocznica ślubu, święta, imieniny, Walentynki).
  • Prezent od żony dla męża (sesja sensualna).
  • Jako prezent na wieczór panieński (sesja dla Panny Młodej).
  • Zaproszenie dla przyszłej żony od męża (sesja dla Panny Młodej).
  • Pomysł na prezent dla przyszłej mamy na tzw. pępkowe.

voucher na sesję kobiecą


Voucher na sesję sensualną lub portretową


Zaproszenie na sesję kobiecą pozwala kobiecie odkryć na nowo swoją kobiecość. Co więcej, sesja portretowa czy sesja sensualna pozwala zobaczyć się w nowym świetle:  niesamowicie zadbaną i piękną. Sesja kobieca to niesamowita bomba, która spowoduje wybuch pewności siebie. Pozwala też na zrozumienie, że jest się wyjątkową i wystarczającą taką jaką się jest. A to coś czego nie można kupić: czucia się dobrze w swojej skórze.

Voucher na sesję ciążową


Ktoś kogo znasz spodziewa się dziecka? Zaproszenie na sesję ciążową to piękny pomysł na prezent dla przyszłej mamy gdyż nie tylko pozwoli jej zapisać te wspólne chwile, ale pozwoli jej także uwiecznić jej kobiecość w pełni rozkwitu. Zaproszenie obejmuje sesje studyjne jak i plenerowe.

Voucher na sesję dla Panny Młodej


Zaproszenie na sesję kobiecą można podarować też przyszłej Pannie Młodej jako prezent od przyszłego męża. Może to też być prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński od druhen lub koleżanek.


voucher na sesję kobiecą

JAK KUPIĆ VOUCHER?

1. Wykupujesz Voucher – zaproszenie na kobiecą sesję zdjęciową. Możesz zrobić to kontaktując się ze mną.

 

2. Voucher ma wybraną przez Ciebie wartość (wybierasz pakiet, który chcesz podarować ).

 

3. Po opłaceniu Vouchera możesz go odebrać w studio lub otrzymać InPostem.

4. Po otrzymaniu Vouchera, osoba obdarowana kontaktuje się ze mną w celu wybrania daty i rozpoczęcia planowania sesji.

 

5. Voucher jest ważny 4 miesiące od daty zakupu.

Voucher na sesję zdjęciową

Jeśli chodzi o Voucher to najniższy dostępny pakiet to 470 zł za pakiet 5 zdjęć (pliki plus wydruki). Jeśli chcesz pakiet z makijażem i fryzurą należy dodać do tego 150 zł czyli razem 620 zł. 

DOSTĘPNE SĄ PAKIETY Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ ZDJĘĆ. NAPISZ DO MNIE.