Sesja ciążowaKraków/Wieliczka

Czas kiedy nosisz w sobie swoje maleństwo to wyjątkowy okres.

Ciąża to okres kiedy kobieta rozkwita i wówczas ujawnia się jej pełnia kobiecości.

Drugi trymestr to dobry czas, aby pomyśleć o sesji ciążowej. Piękne zdjęcia to prawdopodobnie jedyna pamiątka, która pozostanie Ci po tym okresie.

Będąc fotografem, mam niesamowitą przyjemność fotografować przyszłe Mamy- same, z mężami, z dziećmi.  Te zdjęcia to Twój skarb, który nie wyblaknie, tak jak wspomnienie.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Zdjęcia ciążowe wykonuję zarówno w plenerze i w studio. Kliknij niżej, aby zobaczyć więcej zdjęć.

PORTFOLIO

KROK PO KROKU


PRZED SESJĄ

Konsultacja przed sesją może odbyć się jako rozmowa telefoniczna.  Powiedz jaką masz wizję, czy chcesz sesję w plenerze czy w studio, czego oczekujesz a ja dodam nutkę kreatywności, aby stworzyć sesję pasującą do Ciebie.

Dzięki rozmowie poznasz też mnie-fotografa,co pozwoli Ci podejść spokojniej do sesji.

SESJA

Sesje ciążowe mogą mieć miejsce zarówno w studio i w plenerze. Na sesję możesz zabrać i męża i dzieci.

Dysponuję sukienkami ciążowymi, więc nie musisz martwić się tym, że nie masz się w co ubrać.

Podczas sesji będę Ci również pomagać w pozowaniu, abyś jak najkorzystniej wyszła na zdjęciach.

sesja ciążowa Kraków

PO SESJI

Po sesji, w okresie do dwóch tygodni, Twoje zdjęcia będą gotowe do oglądnięcia. Odbywa się to podczas spotkania na żywo lub poprzez galerię online. Wówczas możesz dokonać wyboru, które zdjęcia chcesz włączyć do swojego pakietu. Będziesz mogła zobaczyć przykłady dostępnych produktów.

Wtedy też należy dokonać ostatecznej płatności za produkty.


CENNIK

Jeśli myślisz o sesji pojawia się pytanie o ceny. U mnie masz możliwość wybrania spośród paru pakietów: z wydrukami i z albumami w zestawie. Cena pakietu zawiera już konsultację, makijaż, wybór zdjęć i produkty. ceny możesz sprawdzić klikając w guzik CENNIK.


NAJCZĘŚCIEJ  ZADAWANE  PYTANIA

Na sesję najlepiej umówić się od razu kiedy podejmiesz decyzję o sesji. Najlepszy czas na sesję to 2 trymestr. Wykonuje tylko kilka sesji miesięcznie więc lepiej od razu sprawdzić interesujący Cię termin. Najlepiej skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwonić. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości – najlepiej zadzwoń do mnie.

Kontakt

Sesje ciążowe trwają od 45 min do 2 godzin. Zależne to jest od tego czego potrzebujesz, od ilości strojów i od tego czy na sesji obecne są dzieci czy też partner oraz od miejsca sesji (sesje studyjne mogą są dłuższe – zmiana tła, światła itp.)

Przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Jeśli to sesja studyjna to będziesz przebierać w wybrane stylizacje. Podczas  spotkania zrealizujemy nasze założenia, które wcześniej omówimy podczas konsultacji. Wcześniej prześlę Ci poradnik z informacjami dotyczącymi przebiegu sesji.

Tak, jak najbardziej. Dla klientów posiadam poradnik, który pomaga im się przygotować do sesji pod kątem stylizacji. Przed sesją omawiamy kolorystykę ubrań. Moi klienci przysyłają mi przykłady swoich stylizacji i wspólnie wybieramy stroje i dodatki na sesje. Można też skorzystać z mojej garderoby klienckiej.

Wtedy jak najbardziej możemy przełożyć sesję na inny termin pod warunkiem poinformowania mnie najpóźniej 24 godziny przed sesją.

Na początku należy uiścić zadatek w wysokości 250 zł. To pokrywa rezerwację terminu i czas sesji. Po sesji kiedy zobaczysz zdjęcia będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję co do ilości zdjęć. Można kupić pojedyncze zdjęcia lub też skorzystać z pakietów- co jest znacznie korzystniejsze cenowo. Ceny zaczynają się od 650 zł. Uśredniona inwestycja klienta to 1500 zł.

Cennik

Jeżeli chodzi o sesje ciążowe to najczęściej jest to 50-60 zdjęć.

Tak, jak najbardziej możesz przyjść z osobą towarzyszącą- jednak proszę o wcześniejszą informację. Może ona towarzyszyć Ci podczas makijażu i przygotowań, jednak podczas sesji wolę abyśmy zostały same, abyś mogła skupić się na tym co będziemy robić.

Po sesji otrzymujesz piękne wydruki lub też fotoalbumy. Masz możliwość dokupienia dużego obrazu na ścianę. Do każdego zakupionego zdjęcia dostajesz plik cyfrowy. Nie oferuję tylko i wyłącznie plików cyfrowych.

Zdjęcia będziesz mogła zobaczyć do dwóch tygodni po wykonaniu sesji. Kiedy będą dostępne dam Ci znać i umówimy się na spotkanie lub też będziesz mogła je wybrać poprzez galerię online.


PORADNIK dla przyszłych mam

Aby pomóc Ci przygotować się do sesji ciążowej stworzyłam poradnik  „Jak przygotować się do sesji ciążowej, aby pięknie wyglądać na zdjęciach.”  Poradnik ląduje w Twoje skrzynce mailowej i jest całkowicie bezpłatny. Zapisz się bez żadnych zobowiązań 🙂


KLIKNIJ PRZYCISK DALEJ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ KONTAKTOWY