Twój przewodnik po 

sesji sensualnej

zmieniającej Twoje spojrzenie na siebie

Sesje sensualne Kraków

 

Wiem, wiem… nawet sama myśl o sesji sensualnej czy tym, że miałabyś paradować przed kimś w bieliźnie i w dodatku dać się sfotografować jest przerażająca. Mimo już tak dużego postępu i swobód ciągle żyjemy w społeczeństwie, które mówi nam, że jesteśmy ciągle niewystarczająco dobre. Jesteśmy za grube, za chude, za stare na coś lub za młode. Ktoś mówi nam, że musimy być inne, aby dopasować się do wymagań tego co jest „OK”.

Ja w mojej przestrzeni mówię Ci bądź przez chwilę sobą. W moim studio nie ma oceniania.

Wszyscy urodziliśmy się piękni. Największa tragedia to przekonanie, że tak nie jest.

Cześć. Mam na imię Krysia. Zaczęłam jako fotograf rodzinny, ale teraz w większości zajmuję się fotografią kobiecą. Jako kobieta widzę jak wiele jest jeszcze do zrobienia w społeczeństwie jeśli chodzi o rolę kobiet. Ale przede wszystkim z tym jak one same się widzą.

Nie wiem skąd to się bierze, czy z domu czy ze społeczeństwa, że kobiety wyrastają w przekonaniu, że coś z nimi jest nie tak. Jako fotograf słyszę, że czują się za mało ładne, albo za grube, albo niewarte sfotografowania. Swoją fotografią chciałabym sprawić, aby kobiety bardziej wierzyły w siebie i przestały się porównywać. Chciałabym, aby przestały przepraszać, że wyglądają tak, a nie inaczej.

Pomagając Ci zobaczyć się i poczuć piękną, pomagam sobie i swoim córkom. Bo chcę wychować silne kobiety wierzące w siebie. Jeśli Ty uwierzysz w siebie, będziesz wspierała swoje córki. Razem wychowamy kobiety wierzące w swoje możliwości i piękno.


Krysia ma niesamowite pomysły i zapał, potrafi zrozumieć potrzeby i nawet wykroczyła poza moją wizję, co mnie niesamowicie zaskoczyło. Jeżeli kobieta chcę się poczuć jak fotomodelka i oczarować się sama sobą, to sesja sensualna u Krysi to najlepszy wybór. Serdecznie polecam i dziękuję za piękne zdjęcia. Marzenia się spełniają :)
- Magdalena Bugajska-Twaróg


CO ZAWIERA KAŻDA SESJA SENSUALNA:


ROZMOWĘ ONLINE W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW I STYLU SESJI

PORADY STYLIZACYJNYCH, ABY STROJE ODDAWAŁY STYL SESJI

SESJA W STUDIO I MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z UBRAŃ/AKCESORIÓW  ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W STUDIO

POMOC W POZOWANIU – OD GŁOWY POPRZEZ WZROK I PALUSZKI WSZYSTKICH PALCÓW

SPOTKANIE ONLINE W CELU WYBRANIA ZDJĘĆ I PRODUKTÓW/ MOJA POMOC I DOŚWIADCZENIE

PROJEKTOWANIE ALBUMU (jeśli taki wybierzesz), MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI

RĘCZNA I DOKŁADNA OBRÓBKA UWZGLĘDNIAJĄCA TWOJE UWAGI

MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA RATY

Doskonale rozumiem, że przyjście na sesję sensualną jest trudne. Dlatego zawsze staram się spotkać z Tobą na spotkaniu choćby online, abyś mogła mnie zobaczyć, abyśmy mogły porozmawiać, abyś mogła poczuć moją energię. Bo kobiety mają intuicję, której ciężko zaprzeczyć. Dlatego chcę się spotkać, abyś na samej sesji poczuła się swobodniej i abym nie była całkowicie anonimowa dla Ciebie.


NAJCZĘSTSZE I NAJWIĘKSZE OBAWY

rozwiń, aby poznać odpowiedź

Gdybym za takie każde zdanie dostawała 5 zł, to nie musiałbym naprawdę zarabiać na sesjach 🙂 Kobiety nie rodzą się fotogeniczne. Modelki uczą się pozować – to ich praca. Ty nie musisz być fotogeniczna – ja pomogę Ci na sesji, abyś wyszła jak najlepiej.

Nie martw się, nie musisz umieć pozować. Ja się tym zajmę. To moja praca sprawić, abyś wyszła na dłuższą i szczuplejszą na zdjęciu 😉 Bo tak naprawdę o to chodzi kobietom. I nie musisz umieć zrobić „sexy” miny. Po prostu zaufaj mi i wuluzuj się. Bądź otwarta, a ja Cię oprowadzę za rękę.

Nie ma to znaczenia. Fotografuję takie kobiety. Często waga nie jest problemem. Wystarczy, że wcześniej zaczniesz robić ćwiczenia rozciągające. Ważniejsza jest większa elastyczność, a nie rozmiar Twojego ciała.

Rozumiem. Ale wierz mi nie musisz kupować tony nowych rzeczy. Podczas spotkania online omówimy różne opcje. Do sesji można wykorzystać to co ma się już w szafie. Nawet zwykłe prześcieradło rewelacyjnie się nada 😉

Dlatego mam zaufaną makijażystkę, która maluje moje panie od ponad dwóch lat. Ania maluje i czesze włosy a ja cały czas zachwycam się jej makijażami. Makijaż nie jest wymagany, ale zdecydowanie polecany. Dzięki  niemu cała sesja będzie jeszcze wspanialszym doświadczeniem.

Przed sesją podpisujemy umowę w której zaznaczasz czy chcesz czy też nie publikacji zdjęć. Jeśli wyrazisz zgodę, zawsze wspólnie wybieramy zdjęcia, które mogę opublikować. Zdjęcia, które widzisz u mnie na social mediach czy na stronie opublikowane są za zgodą klientek.

Tak zgadza się. Sesja nie kosztuje mało. Jednak ja nie robię maso zdjęć. Każdą klientkę traktuję indywidualnie i tworzymy sesję na jej miarę. na to trzeba czasu. Opiekuję się Tobą od początku do końca. Nie chcę się spieszyć ani nie chcę, abyś Ty była pospieszana. Poza tym takiej sesji nie robi się co miesiąc. U mnie możesz rozłożyć sesję u mnie na raty lub poprosić bliskich, aby zamiast kupować Ci prezent na urodziny dołożyli się do sesji 🙂

Jesteś niepowtarzalna i to jest Twoja supermoc. 

WSPÓŁPRACA ZE MNĄ

krok po kroku

Krok 1: PIERWSZY KONTAKT I ZADATEK

Aby zacząć cały proces najpierw skontaktuj się ze mną: przez formularz, messengera czy telefon. Wówczas umówimy się na spotkanie online, aby zobaczyć się i porozmawiać o detalach.

Krok 2: SPOTKANIE ONLINE

Podczas spotkania online omówimy jak ma wyglądać Twoja sesja. Powiesz mi co chciałabyś spróbować. Porozmawiamy o tym, co warto wziąć ze sobą na sesję. Zaplanujemy stroje. Ustalimy datę sesji.

Możesz przygotować sobie zdjęcia dla inspiracji. Nie zawsze uda się dokładnie je odtworzyć, poza może nie służyć konkretnej sylwetce. Jednak zdjęcia będą stanowiły dobry punkt startowy, abym mogła zobaczyć do czego ciągnie Twoje serce.

Krok 3: PRZYGOTUJ SIĘ NA SESJĘ

Jak już pisałam rozumiem Cię doskonale. Decyzja o takiej sesji nie była łatwa a co dopiero myśl o tym, aby stanąć przed kimś w bieliźnie. Prawie wszystkie panie mówią o tym, że czuły się niegotowe i zdenerwowane. Ba, nawet myślały o tym, aby odwołać sesję. Jednak po sesji zdecydowanie czuły się zadowolone, że nie poddały się strachowi i przyszły. Zaakceptuj je uczucia i po prostu przyjdź. Zobaczysz, że będziesz się dobrze bawić.

Krok 4: MAKIJAŻ I WŁOSY

Makijaż nie jest obowiązkowy. To Twoja decyzja. Jeśli nie czujesz się dobrze w makijażu to ok. Jednak wtedy warto zadbać o świeżą i nawilżoną cerę. Ja zdecydowanie polecam makijaż, gdyż dzięki niemu i fryzurze poczujesz się wyjątkowo dopieszczona i zadbana. Czas makijażu pozwoli Ci też wejść w atmosferę i przygotować się do sesji.

DZIEŃ PRZED SESJĄ ZRÓB SOBIE PEELING I MASECZKĘ NAWILŻAJĄCA NA TWARZ. W DZIEŃ SESJI PRZYJDŹ BEZ MAKIJAŻU, ALE Z NAWILŻONĄ TWARZĄ.

Czas trwania: makijaż i włosy ok. 90 min

Krok 5: SESJA

Po makijażu czas na sesję. Oczywiście zabrałaś ze sobą piękne stroje, które przejrzymy i ustalimy kolejność ich ubierania. Puścimy muzykę i zabierzmy się do pracy. Ja będę dokładnie pokazywać Ci jak usiąść czy się położyć.

Czas trwania sesji: ok 90 min.

Krok 6: SPOTKANIE PO SESJI

Najczęściej odbywa się ono w formie online kiedy to pokazuję Ci zdjęcia delikatnie obrobione. Spośród nich wybierasz te, które podobają Ci się najbardziej. Rozmawiamy o dokładniejszej obróbce.

Krok 7: PROJEKT ALBUMU

jeśli decydujesz się na album, do 7 dni przygotuję dla Ciebie projekt. Podeślę Ci link, abyś mogła zobaczyć czy projekt Ci się podoba. Po akceptacji/zmianach podsyłam go druku.

STUDIO


CENNIK

MAM NADZIEJĘ, ŻE ZNAJDZIESZ DLA SIEBIE JAKĄŚ OPCJĘ. NAJPIERW WPŁACASZ ZADATEK (100 ZŁ) A NASTĘPNIE WYBIERASZ SOBIE PAKIET. NAJCZĘŚCIEJ KLIENTKI WYDAJĄ MIĘDZY 1000 -2000 ZŁ, PONIEWAŻ CHĘTNIE WYBIERAJĄ ALBUMY. MAKIJAŻ Z FRYZURĄ TO KOSZT 150 ZŁ.

ZAPOZNAJ SIĘ Z DOKŁADNYM CENNIKIEM I ZOBACZ JAKIE MASZ OPCJE PŁATNOŚCI.

PEŁNY CENNIK

To możesz być Ty...

NIE PRZEPRASZAJ MNIE, ŻE JESTEŚ NIEFOTOGENICZNA. NIE MÓW MI, ŻE MUSISZ SCHUDNĄĆ. NIE MÓW MI, ŻE WYSTAJE CI BRZUCH. JA PATRZĘ NA CIEBIE JAK NA OSOBĘ, A NIE JAK NA CIAŁO, KTÓRE MAM OCENIĆ. CHCĘ POZNAĆ KOBIETĘ, KTÓRA POZWALA SOBIE ODPUŚCIĆ, PRZESTA CHOĆ NA CHWILĘ MYŚLEĆ O TYM CO MÓWIĄ, CO MYŚLEĆ INNI. CHCĘ, ABYŚ PRZEZ CHWILĘ POZWOLIŁA SOBIE BYĆ I CIESZYĆ SIĘ TYM KIM I JAKA TERAZ JESTEŚ.


POROZMAWIAJMY O TYM

co mogę dla Ciebie zrobić