sesje sensualne Kraków

NIEZAPOMNIANE SESJE SENSUALNE

Czy jesteś gotowa poczuć się piękna?

Krystyna Sudoł Fotografia wykonuje sesje sensualne dla kobiet w Wieliczce tuż obok Krakowa. Specjalizuje się w pomaganiu codziennym kobietom, niezależnie od ich wieku, wagi czy też kształtu poczuć się kobieco, zmysłowo i pewnie za pomocą intymnej sesji zdjęciowej. Ta sesja to nie tylko piękne fotografie, ale całe doświadczenie zadbania o swoje potrzeby i odnalezienia na nowo kobiecości schowanej nieco pod  fartuszkiem obowiązków i codzienności.

SKONTAKUJ SIĘ

sesja kobieca w bieliźnie
Sesje sensualne to zmysłowa podróż kobiety w głąb siebie. To bycie tu i teraz i akceptacja swojego ciała bez względu na wiek, rozmiar, wagę, czy jego gładkość. Bo czyż nie o tym tak naprawdę marzymy? Aby po prostu czuć się dobrze we własnym ciele? Aby być akceptowaną taką jaką się jest? Sensualna sesja kobieca w moim studio pozwoli Ci zobaczyć się innymi oczami; obiektywnymi - osoby, która z szacunkiem do Ciebie wykona sesję. Bez oceniania Ciebie i Twojego wyglądu. Bo taka sesja potrzebuje zaufania: Twojego do mnie, że będziesz ze mną bezpieczna.

CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ:


  • Sesje sensualne są dla kobiet o każdej budowie ciała
  • Sesje są dla kobiet w każdym wieku
  • Słowo "seksowna" nie odnosi się do wymiarów, ale do tego jak się czujemy
  • Nie potrzebujesz mieć żadnego doświadczenia w pozowaniu
  • Jesteś wystarczająco dobra, aby mieć taką sesję sensualną
Masz prawo do jednego dnia dbania o siebie Jesteś ważna

JAK WYGLĄDA CAŁE  DOŚWIADCZENIE?

Konsultacje

Przed sesją podczas rozmowy dokładnie wytłumaczę Ci czego się spodziewać, jak się przygotować, co zabrać. Mam przygotowane poradniki i maile, które ułatwią Ci ten etap przygotowania.

Sesja

Sesja wywołuje dużo niepokoju: czy będę umiała pozować? Czy będę umiała powtórzyć pozę? Czy dam sobie radę skoro uważam, że jestem niefotogeniczna... Rozumiem, bo nie jesteś pierwszą panią w moim studio. Obiecuję, że będzie ok a Ty dasz sobie radę.

Po sesji

Po sesji, do tygodnia pokazuję wstępnie wyselekcjonowane zdjęcia. Sama będziesz mogła dokonać wyboru, które z nich zostawiasz i co dalej z nimi robimy. Na tych wybranych zdjęciach dokonuję dokładnych poprawek i retuszu (lub nie) zgodnie z Twoim życzeniem.

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛

Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
                                                                                                                             – Ewelina

ZAINTERESOWANA?

Umów się na bezpłatną rozmowę ze mną. Bez zobowiązań. Podczas  niej powiem Ci jak dokładnie to wygląda, czego możesz się spodziewać, jakie są dostępne opcje cenowe. Potem zdecydujesz czy to coś dla Ciebie czy też nie. Nie będę Cię potem nagabywać.

Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiona do kalendarza, w którym możesz wybrać datę i godzinę naszej rozmowy.CHCESZ WIĘCEJ?

Chciałabyś, ale masz wątpliwości? Pobierz mój poradnik „Najczęstsze pytania i wątpliwości dotyczące sesji sensualnych”. Tam znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Otrzymasz ode mnie również wskazówki i porady jak przygotować się do sesji sensualnej, aby efekt sesji był zapierający dech w piersiach.

POBIERAM


Zobacz jak mogą wyglądać Twoje zdjęcia sensualne. Kliknij w przycisk a zobaczysz jaki mam styl zdjęć buduarowych.