sesje sensualne Kraków

Czy jesteś gotowa poczuć się piękna?

Krystyna Sudoł Fotografia wykonuje sesje sensualne dla kobiet w Wieliczce tuż obok Krakowa. Specjalizuje się w pomaganiu codziennym kobietom, niezależnie od ich wieku, wagi czy też kształtu poczuć się kobieco, zmysłowo i pewnie za pomocą intymnej sesji zdjęciowej. Ta sesja to nie tylko piękne fotografie, ale całe doświadczenie zadbania o swoje potrzeby i odnalezienia na nowo kobiecości schowanej nieco pod  fartuszkiem obowiązków i codzienności.

Sesje sensualne to zmysłowa podróż kobiety w głąb siebie. To bycie tu i teraz i akceptacja swojego ciała bez względu na wiek, rozmiar, wagę, czy jego gładkość. Bo czyż nie o tym tak naprawdę marzymy? Aby po prostu czuć się dobrze we własnym ciele? Aby być akceptowaną taką jaką się jest? Sensualna sesja kobieca w moim studio pozwoli Ci zobaczyć się innymi oczami; obiektywnymi - osoby, która z szacunkiem do Ciebie wykona sesję. Bez oceniania Ciebie i Twojego wyglądu. Bo taka sesja potrzebuje zaufania: Twojego do mnie, że będziesz ze mną bezpieczna.

JAK WYGLĄDA CAŁE  DOŚWIADCZENIE?

Konsultacje

Przed sesją podczas rozmowy dokładnie wytłumaczę Ci czego się spodziewać, jak się przygotować, co zabrać. Mam przygotowane poradniki i maile, które ułatwią Ci ten etap przygotowania.

Sesja

Sesja wywołuje dużo niepokoju: czy będę umiała pozować? Czy będę umiała powtórzyć pozę? Czy dam sobie radę skoro uważam, że jestem niefotogeniczna... Rozumiem, bo nie jesteś pierwszą panią w moim studio. Obiecuję, że będzie ok a Ty dasz sobie radę.

Makijaż

W zależności od wybranej opcji masz możliwość wykonania profesjonalnego makijażu do sesji. Nie jest to konieczne, ale rekomendowane. Współpracuję z Anią, która pięknie maluje panie do sesji.

Po sesji

Po sesji, do tygodnia pokazuję wstępnie wyselekcjonowane zdjęcia. Sama będziesz mogła dokonać wyboru, które z nich zostawiasz i co dalej z nimi robimy. Na tych wybranych zdjęciach dokonuję dokładnych poprawek i retuszu (lub nie) zgodnie z Twoim życzeniem.

Pomoc

Na każdym etapie współpracy oferuje Ci moją pomoc. Z niczym nie zostajesz sama. Począwszy od wskazówek co ubrać, jak się przygotować, poprzez szczególnie ważną pomoc w pozowaniu i na etapie wyboru zdjęć.

Płatności

Po wyborze zdjęć dokonujemy rozliczenia. Wtedy, gdyż dopiero teraz tak naprawdę widzisz za co płacisz. Bierzesz tylko to, co podoba Ci się najbardziej. Oferuję też płatność ratalną czy subskrypcję.

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛

Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
                                                                                                                             – Ewelina

ZAINTERESOWANA?

Umów się na bezpłatną rozmowę ze mną. Bez zobowiązań. Podczas  niej powiem Ci jak dokładnie to wygląda, czego możesz się spodziewać, jakie są dostępne opcje cenowe. Potem zdecydujesz czy to coś dla Ciebie czy też nie. Nie będę Cię potem nagabywać.

Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiona do kalendarza, w którym możesz wybrać datę i godzinę naszej rozmowy.


Zobacz jak mogą wyglądać Twoje zdjęcia sensualne. Kliknij w przycisk a zobaczysz jaki mam styl zdjęć buduarowych.