SESJE KOBIECE KRAKÓW I OKOLICE

Pomagam zabieganym mamom odkryć na nowo swoją kobiecość. Pomagam im przypomnieć sobie, że przede wszystkim są kobietami.

Poprzez moje fotografie pokazuję Ci co widzą w Tobie najbliżsi. Udowadniam, że możesz wyglądać jak milion dolarów podczas kobiecej sesji portretowej czy sensualnej. I przypominam Ci  tymi fotografiami, że jesteś piękne i wystarczająca dobra. Widzę Cię i słyszę. Mówię Ci, że zasługujesz na tą drobinkę luksusu, bo na co dzień robisz tak wiele dla innych zapominając o sobie. Daję Ci zielone światło, aby pobyć ze sobą i na nowo odkryć swoją kobiecą naturę: delikatną, wrażliwą a jednocześnie dziką i wolną.


Portret kobiecy

studio/plener

PORTRETOWO

SESJE INTYMNE

studio

SENSUALNIE

Sesje ciążowe

studio/plener

CIĄŻOWO


Nie musisz być idealna. Po prostu bądź sobą. Ciesz się tą chwilą i zdjęciami, które zostawisz swoim dzieciom.


FOTOGRAFUJĄC KOBIETY CZĘSTO SŁYSZĘ:

  • Nie jestem fotogeniczna
  • Muszę schudnąć
  • Nie jestem już młoda
  • Nie wiem jak pozować

Moja droga. Po to jestem tu ja, jako fotograf. Po to uczę się tyle lat, aby sprawić, żebyś rewelacyjnie wyszła na zdjęciach. Nie musisz być modelką, aby mieć ładne zdjęcia. To moja rola powiedzieć Ci jak stanąć, jak ułożyć dłonie i co zrobić, abyś ładnie wyszła na zdjęciach.

Nie musisz się denerwować. Rozumiem jak to jest nie lubić się na zdjęciach i dopilnuje tego, abyś Ty wyszła rewelacyjnie.

Backstage - sesje kobiece Kraków


MÓJ LIST DO CIEBIE

Droga kobieto,

Sesje kobiece to nie tylko ładne zdjęcia. To coś o wiele, wiele więcej. Kiedy wychodzi za mąż marzysz, aby zostać mamą. Potem oddajesz się temu zajęciu całym serem i duszą.  Nadchodzi jednak taki moment, gdy Twoje dzieci są już nieco starsze, a Ty zaczynasz zauważać, że jesteś nieco starsza i  zatraciłaś gdzieś swoją kobiecość.

Czasem w obliczu codziennych wyzwań i obowiązków zapominasz, że jesteś przede wszystkim KOBIETĄ. Czasem tak bardzo przejmujesz się opinią innych i numerkami na wadze czy centymetrze, że zapominasz, że to nie one Cię definiują. Że jesteś kimś więcej. 

Słyszysz od bliskich, że jesteś piękna, ale tego nie czujesz i nie widzisz w lustrze. Czasem naprawdę wygląd jest ostatnią rzeczą o jakiej myślisz, bo po prostu padasz z natłoku obowiązków. A chciałabyś widzieć to co oni. Chciałabyś poczuć się wygodnie i swobodnie w swojej skórze. Tylko tyle i aż tyle. 

Droga piękna kobieto, słyszę Cię, widzę Cię i rozumiem. Szczególnie jesteś jesteś blisko 40-stki lub już po. Ta cyfra jest dużym momentem przejścia dla kobiety. Wiem, z autopsji.

Dlatego pozwól mi sfotografować się, abyś w końcu mogła zobaczyć to wszystko o czym mówią inni. Abyś mogła poczuć się piękna, wolna, swobodna, a może i nieco frywolna. Odpuść sobie na chwilę i baw się dobrze. Jak 20-letnia dziewczyna, którą tak naprawdę w duchu ciągle jesteś.

Daj sobie prawo do bycia prawdziwą sobą, aby te zdjęcia, które zrobimy przypominały Ci przez resztę Twoich dni jaka niesamowita jesteś. Kiedy będziesz miała ciężki dni, będziesz mogła wyciągnąć album i zobaczyć, że możesz wyglądać jak milion dolarów. Bo w sumie to „ociekasz zajebistością”, która teraz schowana jest pod bluzą dresową. 

Twoja fotografka, Kriss

Sesja kobieca w Krakowie i kobieta podczas tej sesji

CO CIĘ CZEKA


Konsultacje

Możemy się spotkać osobiście lub porozmawiać przez telefon. Zaplanujemy taką sesję o jakiej marzyłaś. Porozmawiamy o stylu ubrań, dodatkach tak aby późniejsze zdjęcia były dopracowane i podobały się Tobie.

Sesja

I zaczyna się przygoda. Sesja może potrwać około dwie godziny w zależności od ilości zmian ubrań. Pomogę Ci z pozowaniem wydając proste polecenia, które sprawią, że będziesz dobrze wyglądać na zdjęciach.

Stylizacje

Skoro już inwestujesz w sesję zalecam dwie-trzy zmiany ubrań. Omówimy typy strojów i kolorów. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich ubrań, możesz skorzystać z mojej klienckiej garderoby.

Po sesji

Do dwóch tygodni po sesji zobaczysz wybrane przeze mnie zdjęcia. Będzie ich około 30. Wtedy zdecydujesz czy zabierasz wszystkie czy kilka. Porozmawiamy o innych dostępnych produktach takich jak albumy czy oprawione zdjęcia.

Makijaż

W tego typu sesji makijaż i fryzura mają bardzo duże znaczenie. Moja stylistka zadba o Twoją piękna oprawę przed sesją.  Usługa jest wliczona w cenę pakietów.

Inwestycja

Aby zarezerwować termin należy wpłacić 250 zł. W tej cenie jest już usługa stylistki, która wykona makijaż i fryzurę. Po wybraniu pojedynczych zdjęć czy też pakietu nastąpi podsumowanie zakupionych produktów.  Uśredniona inwestycja to 990- 1500 zł.

OPINIE


Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów:
-czy będę umiała pozować?
– czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem?
– po co mi w ogóle takie zdjęcia?
Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )
Oczywiście, że doskonale mi się z Tobą pracowało, czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście.
czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.

Chcesz zobaczyć jakie sesje kobiece mogę dla Ciebie zrobić? Zerknij na portfolio.WYŚLIJ ZAPYTANIE