SESJE KOBIECE KRAKÓW I OKOLICE

Pomagam zabieganym mamom odkryć na nowo swoją kobiecość. Pomagam im przypomnieć sobie, że przede wszystkim są kobietami.

Poprzez moje fotografie pokazuję Ci co widzą w Tobie najbliżsi. Udowadniam, że możesz wyglądać jak milion dolarów podczas kobiecej sesji portretowej czy sensualnej. I przypominam Ci  tymi fotografiami, że jesteś piękne i wystarczająca dobra. Widzę Cię i słyszę. Mówię Ci, że zasługujesz na tą drobinkę luksusu, bo na co dzień robisz tak wiele dla innych zapominając o sobie. Daję Ci zielone światło, aby pobyć ze sobą i na nowo odkryć swoją kobiecą naturę: delikatną, wrażliwą a jednocześnie dziką i wolną.

Portret kobiecy

studio/plener

PORTRETOWO

SESJE INTYMNE

studio

SENSUALNIE

Sesje ciążowe

studio/plener

CIĄŻOWO

FOTOGRAFUJĄC KOBIETY CZĘSTO SŁYSZĘ:

  • Nie jestem fotogeniczna
  • Muszę schudnąć
  • Nie jestem już młoda
  • Nie wiem jak pozować

Po to jestem tu ja, jako fotograf. Po to uczę się tyle lat, aby sprawić, żebyś rewelacyjnie wyszła na zdjęciach. Nie musisz być modelką, aby mieć ładne zdjęcia. To moja rola powiedzieć Ci jak stanąć, jak ułożyć dłonie i co zrobić, abyś ładnie wyszła na zdjęciach.

Nie musisz się denerwować. Rozumiem jak to jest nie lubić się na zdjęciach i dopilnuje tego, abyś Ty wyszła rewelacyjnie.

kobieca sesja portretowa

Chcesz zobaczyć jakie sesje kobiece mogę dla Ciebie zrobić? Zerknij na portfolio.

PORTFOLIO

CO CIĘ CZEKA


Konsultacje

Możemy się spotkać osobiście lub porozmawiać przez telefon. Zaplanujemy taką sesję o jakiej marzyłaś. Porozmawiamy o stylu ubrań, dodatkach tak aby późniejsze zdjęcia były dopracowane i podobały się Tobie.

Makijaż

W tego typu sesji makijaż i fryzura mają bardzo duże znaczenie. Moja stylistka zadba o Twoją piękna oprawę przed sesją.  Usługa jest wliczona w cenę pakietów.

Sesja

I zaczyna się przygoda. Sesja może potrwać około dwie godziny w zależności od ilości zmian ubrań. Pomogę Ci z pozowaniem wydając proste polecenia, które sprawią, że będziesz dobrze wyglądać na zdjęciach.

Stylizacje

Skoro już inwestujesz w sesję zalecam dwie-trzy zmiany ubrań. Omówimy typy strojów i kolorów. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich ubrań, możesz skorzystać z mojej klienckiej garderoby.

Płatności

Aby zarezerwować termin należy wpłacić 250 zł. W tej cenie jest już usługa stylistki, która wykona makijaż i fryzurę. Po wybraniu pojedynczych zdjęć czy też pakietu nastąpi podsumowanie zakupionych produktów.  Uśredniona inwestycja to 990- 1500 zł.

Po sesji

Do dwóch tygodni po sesji zobaczysz wybrane przeze mnie zdjęcia. Będzie ich około 30. Wtedy zdecydujesz czy zabierasz wszystkie czy kilka. Porozmawiamy o innych dostępnych produktach takich jak albumy czy oprawione zdjęcia.

QUIZ

Dowiedz się jaki styl sesji sensualnej pasuje do Ciebie.

Wypełnij ten krótki quiz i dowiedz się jaki styl pasowałby na Twoją sesję 🙂 To tylko początek – potem możemy zaplanować sesję, która będzie pasować do Ciebie w 100%

Kliknij guzik, aby przejść do testu.

OPINIE

Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów:
-czy będę umiała pozować?
– czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem?
– po co mi w ogóle takie zdjęcia?
Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )
Oczywiście, że doskonale mi się z Tobą pracowało, czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście.
czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?