SESJA CIĄŻOWAKraków i okolice

 Czas kiedy nosisz w sobie swoje maleństwo to wyjątkowy okres.  Jeśli mieszkasz w okolicy przeczytaj jak może wyglądać Twoja sesja ciążowa w Krakowie. 

Ciąża to okres kiedy kobieta rozkwita i wówczas ujawnia się jej pełnia kobiecości. Drugi trymestr jest jednym z lepszych okresów ciąży, kiedy za Tobą trudy pierwszego trymetru a przed Tobą niedogodności rosnącego brzuszka.

To dobry czas, aby pomyśleć o sesji ciążowej. Piękne zdjęcia to prawdopodobnie jedyna pamiątka, która pozostanie Ci po tym okresie. Owszem są wspomnienia w Twojej głowie, ale tego nie pokażesz swojemu – w przyszłości- starszemu dziecku, które teraz rozwija się wewnątrz Ciebie.

Będąc fotografem, mam niesamowitą przyjemność fotografować przyszłe Mamy- same, z mężami, z dziećmi.  Te zdjęcia to Twój skarb, który nie wyblaknie tak jak wspomnienie. 

Sesja ciążowa wykonuję zarówno w plenerze jak i w studio. Jeżeli chodzi o plener to wykonuję sesję ciążowe w Krakowie (południe: Bieżanów, Prokocim, Podgórze) jak i w Wieliczce.

Kolekcjonuj wspomnienia, a nie rzeczy. Ten czas oczekiwania jest wart uwiecznienia. Nasze wspomnienia są ulotne, ale zdjęcia pozostają. Ciesz się pięknymi wspomnieniami zapisanymi na kartach pięknych albumów, które będą stanowić pamiątkę tego niezwykłego okresu w Twoim życiu. Nie ma chyba innego okresu, kiedy Twoja kobiecość jest w pełni rozkwitu.

PRZED SESJĄ

Konsultacja przed sesją może odbyć się jako rozmowa telefoniczna.  Powiedz jaką masz wizję, czy chcesz sesję w plenerze czy w studio, czego oczekujesz a ja dodam nutkę kreatywności, aby stworzyć sesję pasującą do Ciebie.

Dzięki rozmowie poznasz też mnie-fotografa,co pozwoli Ci podejść spokojniej do sesji.

sesja ciążowa Kraków

SESJA

Sesje ciążowe mogą mieć miejsce zarówno w studio i w plenerze. Na sesję możesz zabrać i męża i dzieci.

Dysponuję sukienkami ciążowymi, więc nie musisz martwić się tym, że nie masz się w co ubrać.

Podczas sesji będę Ci również pomagać w pozowaniu, abyś jak najkorzystniej wyszła na zdjęciach.

PO SESJI

Po sesji, w okresie do dwóch tygodni, Twoje zdjęcia będą gotowe do oglądnięcia. Odbywa się to podczas spotkania na żywo lub poprzez galerię online. Wówczas możesz dokonać wyboru, które zdjęcia chcesz włączyć do swojego pakietu. Będziesz mogła zobaczyć przykłady dostępnych produktów.

Wtedy też należy dokonać ostatecznej płatności za produkty.

zdjęcia ciążowe Kraków

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!

DARMOWY PORADNIK

Tak mogą też wyglądać Twoje zdjęcia. Aby pomóc Ci przygotować się do sesji ciążowej stworzyłam poradnik  „Jak przygotować się do portretowej sesji ciążowej, aby pięknie wyglądać na zdjęciach.”  Poradnik ląduje w Twoje skrzynce mailowej i jest całkowicie bezpłatny. Zapisz się bez żadnych zobowiązań 🙂

NAJCZĘŚCIEJ  ZADAWANE  PYTANIA

Kiedy i w jaki sposób umówić się na sesję?

Na sesję najlepiej umówić się od razu kiedy podejmiesz decyzję o sesji. Najlepszy czas na sesję to 2 trymestr. Wykonuje tylko kilka sesji miesięcznie więc lepiej od razu sprawdzic interesujący Cię termin. Najlepiej skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwonić. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości – najlepiej zadzwoń do mnie.

KONTAKT

Jak długo trwa sesja ciążowa?

Sesje ciążowe trwają od 45 min do 1,5 godziny. Zależne to jest od tego czego potrzebujesz, od ilości strójów i od tego czy na sesji obecne są dzieci czy też partner.


Czego spodziewać się podczas sesji?

Przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Podczas godzinnego spotkania zrealizujemy nasze założenia, które wcześniej omówimy podczas konsultacji. Wcześniej prześlę Ci poradnik z informacjami dotyczącymi przebiegu sesji.


Nie wiem jak przygotować się  do sesji. Czy pomożesz mi w tym?

Tak, jak najbardziej. Dla klientów posiadam poradnik, który pomaga im się przygotować do sesji pod kątem stylizacji. Przed sesją omawiamy kolorystykę ubrań. Moi klienci przysyłają mi przykłady swoich stylizacji i wspólnie wybieramy stroje i dodatki na sesje. Można też skorzystać z mojej garderoby klienckiej.


A co w przypadku nieprzewidzianych sytuacji takich jak np. choroba ?

Wtedy jak najbardziej możemy przełożyć sesję na inny termin pod warunkiem poinformowania mnie najpóźniej 24 godziny przed sesją.


Ile kosztuje sesja?

Na początku należy uiścić zadatek w wysokości 150 zł. To pokrywa rezerwację terminu i czas sesji. Po sesji kiedy zobaczysz zdjęcia będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję co do ilości zdjęć. Można kupić pojedyncze zdjęcia lub też skorzystać z pakietów- co jest znacznie korzystniejsze cenowo. Ceny zaczynają się od 600 zł. Uśredniona inwestycja klienta to 1200 zł.


Ile zdjęć zobaczę po sesji?

Jeżeli chodzi o sesje ciążowe to najczęściej jest to 30-40 zdjęć.


Czy możemy przyjść na sesję z przyjaciółką/osobą towarzyszącą?

Jak najbardziej! Proszę poinformuj mnie o tym tylko wczesniej.


Czy oferujesz tylko odbitki i pliki cyfrowe?

Jako fotograf ale przede wszystkim mama, wierzę, że skoro włozyliście tyle wysiłku, aby przyjść na sesję Wasze zdjęcia powinny być wyeksponowane i łatwo dostępne dla Was do oglądania. Dlatego szczególnie polecam moim klientom fotoalbumy, które są trwałe, łatwe do przeglądania, piekne i pomieszczą sporo zdjęć z Waszej sesji.


Kiedy zobaczę zdjęcia z sesji?

Zdjęcia będziesz mogła zobaczyć do dwóch tygodni po wykonaniu sesji. Kiedy będą dostępne dam Ci znać i umówimy się na spotkanie lub też będziesz mogła je wybrać poprzez galerię online.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!