FOTOGRAFUJĄC KOBIETY CZĘSTO SŁYSZĘ:

  • Nie jestem fotogeniczna
  • Muszę schudnąć
  • Nie jestem już młoda
  • Nie wiem jak pozować


Nie musisz być idealna. Po prostu bądź sobą. Ciesz się tą chwilą i zdjęciami, które zostawisz swoim dzieciom.


Konsultacje

Możemy się spotkać osobiście lub porozmawiać przez telefon. Zaplanujemy taką sesję o jakiej marzyłaś. Porozmawiamy o stylu ubrań, dodatkach tak aby późniejsze zdjęcia były dopracowane i podobały się Tobie.

Sesja

I zaczyna się przygoda. Sesja może potrwać około dwie godziny w zależności od ilości zmian ubrań. Pomogę Ci z pozowaniem wydając proste polecenia, które sprawią, że będziesz dobrze wyglądać na zdjęciach.

Stylizacje

Skoro już inwestujesz w sesję zalecam dwie-trzy zmiany ubrań. Omówimy typy strojów i kolorów. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich ubrań, możesz skorzystać z mojej klienckiej garderoby.

Po sesji

Do dwóch tygodni po sesji zobaczysz wybrane przeze mnie zdjęcia. Będzie ich około 30. Wtedy zdecydujesz czy zabierasz wszystkie czy kilka. Porozmawiamy o innych dostępnych produktach takich jak albumy czy oprawione zdjęcia.

Makijaż

W tego typu sesji makijaż i fryzura mają bardzo duże znaczenie. Jedna z moich stylistek zadba o to tuż przed sesją. Makijaż fotograficzny rządzi się swoimi prawami i trzeba go umieć wykonać. Usługa jest wliczana w cenę.

Inwestycja

Aby zarezerwować termin należy wpłacić 250 zł. W tej cenie jest już usługa stylistki, która wykona makijaż i fryzurę. Po wybraniu pojedynczych zdjęć czy też pakietu nastąpi podsumowanie zakupionych produktów.  Uśredniona inwestycja to 990- 1500 zł.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!

NAJCZĘŚCIEJ  ZADAWANE  PYTANIA

Kiedy i w jaki sposób umówić się na sesję?

Na sesję najlepiej umówić się od razu kiedy podejmiesz decyzję o sesji. Wykonuje tylko kilka sesji miesięcznie więc lepiej od razu sprawdzic interesujący Cię termin. Najlepiej skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwonić. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości – najlepiej zadzwoń do mnie.

KONTAKT

Jak długo trwa sesja?

Sesja może trwać ponad dwie godziny. Do tego należy doliczyć czas potrzebny na zrobienie makijażu i fryzury, co może trwać kolejne półtorej godziny.


Czego spodziewać się podczas sesji?

Przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Podczas sesji zrealizujemy nasze założenia, które wcześniej omówimy podczas konsultacji. Wcześniej prześlę Ci poradnik z informacjami dotyczącymi przebiegu sesji.


Nie wiem jak przygotować do sesji. Czy pomożesz mi w tym?

Tak, jak najbardziej. Po to własnie umawiamy się na konsultację, aby jak najbardziej ułatwić Ci zadanie. Chętnie pomagam w tym kobietom, gdyż wykonałam już sporo tych sesji więc mam spore doświadczenie w tym temacie.


A co w przypadku nieprzewidzianych sytuacji takich jak np. choroba?

Wtedy jak najbardziej możemy przełożyć sesję na inny termin pod warunkiem poinformowania mnie najpóźniej 24 godziny przed sesją.


Ile kosztuje sesja?

Na początku należy uiścić zadatek w wysokości 250 zł. To pokrywa rezerwację terminu, makijaż, fryzurę i czas sesji. Po sesji kiedy zobaczysz zdjęcia będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję co do ilości zdjęć. Można kupić pojedyncze zdjęcia lub też skorzystać z pakietów- co jest znacznie korzystniejsze cenowo. Sreni koszt inwestycji moich klientów to 990 -1500 zł.


Ile zdjęć zobaczę po sesji?

Jest to około 30 zdjęć. Możesz wziąć wszystkie lub tylko wybrane.


Czy mogę przyjść na sesję z przyjaciółką do towarzystwa?

To Twój czas. Jeżeli z kimś będziesz się czuła swobodniej i pewniej- dla mnie nie ma problemu.


Czy oferujesz tylko odbitki i pliki cyfrowe?

Jako fotograf , wierzę, że skoro włożyłaś tyle wysiłku, aby zorganizować i przyjść na sesję Twoje zdjęcia powinny być wyeksponowane i łatwo dostępne dla Ciebie do oglądania. Dlatego szczególnie polecam moim klientkom fotoalbumy, które są trwałe, łatwe do przeglądania, piękne i pomieszczą sporo zdjęć z  sesji.


Kiedy zobaczę zdjęcia z sesji?

Zdjęcia będziesz mogła zobaczyć do dwóch tygodni po wykonaniu sesji. Kiedy będą dostępne dam Ci znać i umówimy się na spotkanie lub też będziesz mogła je wybrać poprzez galerię online.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!