Rodzinna sesja fotograficzna ma za zadanie upamiętnić Wasze wspólne chwile. Powinna odzwierciedlać Wasz charakter, waszą osobowość, to co lubicie robić, pokazywać miejsca, które są dla Was ważne.

Zgłaszając się do fotografa na sesję rodzinną nie musisz mieć całego scenariusza i pomysłu na sesję, ale może warto zastanowić się jakie miejsca i aktywności są dla Was ważne i wokół tego zaplanować  sesję. Pomyśl o następujących pytaniach:

rodzinna sesja fotograficzna Kraków

Jakie miejsca są dla was ważne?

Czy chcecie, aby sesja miała miejsce w waszym domu, gdzie spędzacie mnóstwo czasu razem i gdzie czujecie się najlepiej? Tutaj można zrealizować dużo pomysłów na aktywności, które robicie razem jako rodzina.  A może wolicie sesję w plenerze, bo lubicie przebywać na łonie natury? Może to być spacer w Waszym ulubionym miejscu, piknik na łące, brodzenie w wodzie.

Gdybyście mieli dzień wolny i mogli robić wspólnie to co lubicie, to co by to było?

Co najczęściej robicie kiedy jesteście razem? Co jest Waszym rodzinnym zajęciem? Gracie w planszówki, pieczecie ciasteczka, przytulacie i wygłupiacie na łóżku? A jeśli wolicie sesję w plenerze to jak chcielibyście spędzić wspólne popołudnia – aktywnie czy też bardziej leniwie- spacerując po lesie, odpoczywając na kocu, pijąc lemoniadę w ulubionej kafejce.

Zapytajcie dzieci co najbardziej lubią robić z Wami...

Rodzinna sesja fotograficzna to świetny czas spędzony razem. Czasem nasze dzieci mają inne pomysły niż my. Warto uwzględnić ich zdanie, bo one też mają dobrze bawić się na sesji i razem z Wami tworzyć nowe wspomnienia. Wyobraź sobie taką sytuację: wychodzisz ze szkoły, lub rodzice wracają do domu i oznajmiają Ci, że spędzą z Tobą całe popołudnie robiąc to na co Ty masz ochotę i to już od zaraz. Wydaje mi się, że Twoje małe serce eksplodowało by z radości. Nie dość, że spędzasz czas z rodzicami to jeszcze będziecie robić to co Ty chcesz. Po drugie będą zrelaksowani i będa patrzeć na Ciebie z miłością i uwagą. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzinnej sesji  fotograficznej?

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej