ZAPISZMY HISTORIĘ TWOJEJ RODZINY

Tak, proszę !

Jaka jest współczesna rodzinna sesja fotograficzna?

Autentyczna - Emocjonalna - Unikalna

Twoja wyjątkowa rodzina, uwieczniona na zdjęciach. Miłość, emocje, wspólna zabawa.

Czas jest jedną z tych rzeczy, której jako ludzie i rodzice nie możemy odzyskać. Dlatego jako fotograf rodzinny, ale przede wszystkim jako mama, chcę pomóc Ci stworzyć unikalne fotografie, które przedstawiają Twoją niesamowitą rodzinę. Chcę stworzyć dla Ciebie zdjęcia, które będą pamiątką na lata.

Te naturalne momenty, kiedy jesteście razem jako rodzina – to wspomnienia, które chcecie zapamiętać na zawsze. Kiedy zapiszę waszą historię będziecie w stanie, zerkając na zdjęcia, przywołać te wszystkie chwile i emocje, które wam towarzyszyły.

Sesje zazwyczaj odbywają się w plenerze lub w domu i głównym ich celem jest zapisanie emocji, wspólnej zabawy i miłości, która jest obecna w waszej rodzinie.

Potrzebuję takiej sesji!

 Zdjęcia to nie tylko papier na którym widzisz kolorowe plamy - to zapisane wspomnienia, które będą wisieć na Twoich ścianach. To pamiątka dla Twoich dzieci i wnuków.  To dowód istnienia zapisany i przekazywany kolejnym pokoleniom.


PRZED SESJĄ

Konsultacja przed sesją może odbyć się jako rozmowa telefoniczna.  Powiedz jaką masz wizję, jaki jest charakter Twojej rodziny, czego oczekujesz a ja dodam nutkę kreatywności, aby stworzyć sesję pasującą do Ciebie.

Dzięki rozmowie poznasz też mnie-fotografa,co pozwoli Ci podejść spokojniej do sesji.

Po konsultacji pomagam Ci dobrać też odpowiednie ubrania do sesji, podpowiem co zabrać, czego się spodziewać. Prześlę Ci poradniki, które przygotowałam specjalnie z myślą o moich klientach, aby ułatwić im przygotowanie się do sesji.

SESJA

W zależności od wieku uczestników sesji dostosowuję zadania i zabawy, aby uzyskać naturalnie wyglądające zdjęcia. Staram się zrobić parę ujęć formalnych (portret rodzinny kiedy wszyscy patrzą się w stronę obiektywu) a także  naturalne, pełne emocji ujęcia.

Przy małych dzieciach najlepiej sprawdzają się zabawy ruchowe i częsta zmiana pozycji, gdyż małe dzieci z natury są ruchliwe. Do tego typu sesji rodzinnych najlepsze są sesje plenerowe, gdyż dzięki temu można spełnić potrzebę ruchu dziecka.

PO SESJI

Po sesji, w okresie do dwóch tygodni, Twoje zdjęcia będą gotowe do oglądnięcia. Odbywa się to podczas spotkania na żywo lub poprzez galerię online. Wówczas możesz dokonać wyboru, które zdjęcia chcesz włączyć do swojego pakietu. Będziesz mogła zobaczyć przykłady dostępnych produktów.

Wtedy też należy dokonać ostatecznej płatności za produkty.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!

DARMOWY PORADNIK

Myślisz o sesji rodzinnej, ale nie wiesz jak się do niej przygotować? Specjalnie dla Ciebie stworzyłam darmowy poradnik „Jak przygotować się do rodzinnej sesji bez stresu?”

Przeczytaj i przygotuj się do sesji, aby potem dobrze się  na sesji i cieszyć pięknymi zdjęciami.

NAJCZĘŚCIEJ  ZADAWANE  PYTANIA

Kiedy i w jaki sposób umówić się na sesję?

Na sesję najlepiej umówić się od razu kiedy podejmiesz decyzję o sesji. Wykonuje tylko kilka sesji miesięcznie więc lepiej od razu sprawdzic interesujący Cię termin. Najlepiej skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwonić. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości – najlepiej zadzwoń do mnie.

KONTAKT

Jak długo trwa sesja rodzinna?

Sesje rodzinne trwają od 45 min do 2 godzin. Zależne to jest od ilości dzieci na sesji oraz od panujących warunków. Czasem małe dziecko potrzebuje więcej przerw i odpoczynków. I ja biorę to pod uwagę.


Czego spodziewać się podczas sesji?

Przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Podczas godzinnego spotkania i spaceru zrealizujemy nasze założenia, które wcześniej omówimy podczas konsultacji. Wcześniej prześlę Ci poradnik z informacjami dotyczącymi przebiegu sesji.


Nie wiem jak przygotować rodzinę do sesji. Czy pomożesz mi w tym?

Tak, jak najbardziej. Dla klientów posiadam poradnik, który pomaga im się przygotować do sesji pod kątem stylizacji. Przed sesją omawiamy kolorystykę ubrań. Moi klienci przysyłają mi przykłady swoich stylizacji i wspólnie wybieramy stroje i dodatki na sesje.


A co w przypadku nieprzewidzianych sytuacji takich jak np. choroba ?

Wtedy jak najbardziej możemy przełożyć sesję na inny termin pod warunkiem poinformowania mnie najpóźniej 24 godziny przed sesją.


Ile kosztuje sesja?

Na początku należy uiścić zadatek w wysokości 150 zł. To pokrywa rezerwację terminu i czas sesji. Po sesji kiedy zobaczysz zdjęcia będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję co do ilości zdjęć. Można kupić pojedyncze zdjęcia lub też skorzystać z pakietów- co jest znacznie korzystniejsze cenowo. Ceny zaczynają się od 600 zł. Uśredniona inwestycja klienta to 1200 zł.


Ile zdjęć zobaczę po sesji?

Jeżeli chodzi o sesje rodzinne to ze względu na ilość osób tych zdjęć może być około 70. Taka jest średnia ilość zdjęć jaką pokazuję moim klientom z sesji rodzinnej.


Czy możemy przyjść na sesję z dziadkami?

Sesje rodzinne dotyczą rodziców plus dzieci. Dziadkowie mogą być częścią sesji, jednak należy to wcześniej ustalić z fotografem w celu ustalenia dodatkowej opłaty.


Czy oferujesz tylko odbitki i pliki cyfrowe?

Jako fotograf ale przede wszystkim mama, wierzę, że skoro włozyliście tyle wysiłku, aby przyjść na sesję Wasze zdjęcia powinny być wyeksponowane i łatwo dostępne dla Was do oglądania. Dlatego szczególnie polecam moim klientom fotoalbumy, które są trwałe, łatwe do przeglądania, piekne i pomieszczą sporo zdjęć z Waszej sesji.


Kiedy zobaczę zdjęcia z sesji?

Zdjęcia będziesz mogła zobaczyć do dwóch tygodni po wykonaniu sesji. Kiedy będą dostępne dam Ci znać i umówimy się na spotkanie lub też będziesz mogła je wybrać poprzez galerię online.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!