Kobieca sesja glamour jest celebrowaniem kobiecości. Nie ma nic piękniejszego niż widzieć metamorfozę kobiety. Widzieć jak rozkwita, kiedy jej piękno i pewność siebie są tak namacalne.

 

kobieca sesja glamour

Justyna

Justyna jest moją sąsiadką. Nasze dzieci chodziły do jednego przedszkola, teraz razem chodzą do szkoły. Zaprosiłam ją na zdjęcia, kiedy wszyscy byliśmy w społecznej izolacji. Bezpiecznie, bo na świeżym powietrzu i niedaleko, bo tuż za płotem 🙂 Poza tym już potrzebowałyśmy kontaktu, rozmowy, bycia z kimś…

Zrobiłyśmy zdjęcia w czerwieni, w skórzanej kurtce, ale dopiero kiedy ubrała piękną tiulową suknię zamieniła się w księżniczkę. To moje ulubione zdjęcia z tej sesji, nie tylko ze względu na zmianę, ale na jej uśmiech. Mogę się patrzeć na te zdjęcia i patrzeć. To ten uśmiech sprawia, że jej oczy się rozświetlają a ona cała rozkwita i promienieje.

Postaw na siebie

Wiele kobiet zapomina o sobie, o własnych potrzebach. Często ktoś inny jest na pierwszym miejscu: dzieci, mąż, rodzina. Potrzeby innych są ważniejsze i pilniejsze niż jej własne. Ale tak być nie powinno. Nie mówię, że codziennie, ale choć raz na jakiś czas kobieta powinna postawić siebie na pierwszym miejscu.

 

Pozwól sobie błyszczeć

Zadbaj o siebie i swoje potrzeby. Pozwól sobie błyszczeć przez jeden dzień, aby zrobić zdjęcia, którymi będziesz cieszyć się już na zawsze. Zobacz siebie w nowym świetle.

Może ze względu na różne obowiązki zapomniałaś jak to jest kiedy czujesz się silna i mocna? Może zapomniałaś jaka jesteś wyjątkowa i piękna?

Pozwól, że wydobędę i zapiszę Twoje piękno i niepowtarzalność. Czasem potrzeba nam przypomnienia, że jako kobiety jesteśmy wprost niesamowite.

Kobieca sesja glamour brzmi interesująco dla Ciebie? Dowiedz się więcej !

JESTEM CIEKAWA !