Wice-prezes fundacji i sesja Mama i Ja

Klaudię poznałam kiedy zadzwoniła do mnie w sprawach służbowych. Jako wice-prezes Fundacji 3-4- Start szukała fotografa, który zrobił by charytatywnie reportaż w organizowanych Mikołajek, z których pieniądze przeznaczone były na pomoc dziewczynce – jednej z wielu podopiecznych fundacji. Od tej pory miałam parokrotnie uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez Fundację i miałam wielką przyjemność dobrze poznać Klaudię. 

Klaudia

Klaudia jest drobną kobietą o wielkim sercu, która naprawdę aktywnie uczestniczy w sprawach fundacji. Podziwiam ją za hart ducha i wykonywanie czasem zdawałoby się niemożliwych rzeczy. Obserwuję ile siły, energii i czasu poświęca zarówno Fundacji, swoim podopiecznym i kampaniom prowadzonym przez Fundację. Do tego dochodzi opieka nad własną dwójką dzieci, które wychowuje z ogromną dozą  wrażliwości i cierpliwości.

Widząc jak Klaudia dużo daje z siebie innym zaproponowałam jej udział w mojej sesji.  Sesja Mama i Ja jest sesją  dokumentująca  naturalną więź mamy z jej pociechami.  Duży nacisk kładę tutaj na relację mamy i dziecka. Ważna jest ich miłość i bliskość. Jest czas na przytulasy, całusy i czas na śmiech i radość. 

Sesja Mama i Ja Klaudii

Podczas spotkania było to na czym mi zależy podczas takiej sesji Mama i Ja : bliskość, relacje, czułość, przytulaski i uśmiechy. Za parę lat kiedy mama spojrzy na te zdjęcia mam nadzieję, przywołają one uśmiech na jej twarzy i wspomnienie tych chwil. Fakt, że jest to niewielki wycinek rzeczywistości, ale obraz przypomni ich całe mnóstwo. To co zostaje to nie tylko zdjęcie, ale cała masa emocji, którą ten obraz wywołuje. 

To także pamiątka- dokument również dla dziecka. Dzięki zdjęciu wie  jak jego mama wyglądała, jak była, jak bardzo kochała i jak mocno przytulała. 

 

Mam nadzieję, że dla Klaudii i jej dzieci zdjęcia będą stanowiły taką właśnie pamiątkę. 

 

Jeżeli jesteś zainteresowana taką sesją możesz zobaczyć inny przykład sesji Mama i Ja. Nie przegap momentu, kiedy Twoje dziecko ciągle chce być z Tobą na zdjęciach.  Umów się na taką sesję, aby również cieszyć się taką pamiątką. 

 

sesja mama i ja sesja zdjęciowa mama i ja sesja plenerowa mama i ja zdjęcia mama i ja