Sesja z córkami

Poniższa sesja z córkami została wykonana jako typ sesji Mama i ja. Te sesje  należą  do moich ulubionych. Nie ma nic mocniejszego niż więź mamy i dziecka. Naturalnie maluszek potrzebuje mamy do swojego istnienia. Potem w miarę dorastania jej obecność jest nam wciąż  niezbędna.

 

Ta więź jest szczególna często największa w paru pierwszy latach zycia dziecka. Potem w miarę jego usamodzielniania się mama nie jest aż tak niezbędna, ale jest ciągle ważna.

Jako mama upewnij się, że masz wspólne zdjecia z dzieckiem, dziećmi. Wiem, że masz ich zdjęcia, ale proszę upewnij się, że Ty jesteś z nimi na zdjęciu. Nie musisz tego robić codziennnie, ale raz na jakiś czas warto, abyś i Ty pojawiła się na zdjęciu. To pamiątka dla Ciebie jak i dla Twoich dzieci. Jakkolwiek banalnie to brzmi to dokumentacja Waszej więzi, Waszej bliskości i miłości.

 

Jak wygląda taka sesja?

  •  Najpierw zaczyna się od kontaktu ze mną. Rozmawiamy na temat twoich potrzeb: jak widzisz taką sesję: czy myślisz bardziej o plenerze czy też o studio. Rozmawiamy o kolorach, ubraniach, aby urzeczywstnić Twoją wizję.

 

  • Umawiamy się na termin. W międzyczasie dogrywamy szczegóły: ubrania, kolory, rekwizyty. Wymieniamy się sms ze zdjeciami przygotowanych stylizacji. Przysyłam Ci listę rzeczy, którą warto zabrać ze sobą na sesję.

 

  • Sesja- realizujemy nasz plan. Na sesji jest najczęściej wesoło- bo stawiam na dobrą zabawę, dzięki czemu mżecie poczuć się pewniej w tej nowej dla Was sytaucji. Aranżuję zabawy, wydaję konkretne pplecenia, aby pomóc Wam w rozluźnieni się i cieszeniu się byciem razem zaniast na skupianiu się na mnie i aparacie. Podczas sesji fotografuję w różnych zestawach: mama z dziećmi, mama z każdym dzieckiem z osobna, dzieci razem, staram sie też zrobić zdjęcie samej mamie.

 

  • Po sesji pokazuję Wam wstępną selekcję zdjęć z sesji (najchętnij u mnie na miejscu), pomagam w decyzji. Pokazuję też produkty dostępne u mnie: możesz zobaczyć na żywo albumy, fotoobrazy czy zdjęcia na piankach.

 

  • Odbiór wybranych zdjęć- najfajniejszy i najprzyjemniejszy etap – kiedy Wasze wspólne zdjęcia są już na zawsze z Wami.

 

 

Oto przykład jak może wyglądać  sesja z córkami.

 

 

sesja mama i ja w plenerzesesja mama i ja w Wieliczcesesja z córkamisesja z córkami w plenerze

Chcesz zobaczyć inny przykład sesji Mama i Ja w plenerze? PRZEJDŹ DO WPISU