Zdjęcia rodzinne w plenerze

Tą rodzinę mam  niesamowitą przyjemność fotografować już po raz czwarty. Mam możliwość obserwowania jak dziewczynki rosną i  niesamowicie się zmieniają. Mogę uczestniczyć w ich życiu dokumentując zmiany jakie zachodzą w ich rodzinie.

Kiedyś fotografowałam tylko dwie dziewczynki, potem miałam możliwość uwiecznienia ich rodziny, kiedy na świecie miała pojawić się trzecia dziewczynka. Teraz, co roku fotografuję rodzinę 2 plus 3 i obserwuję jak rosną i rozwijają się dziewczyny. Widzę też jak niezmienne są relacje: pełne szacunku, ciepła, cierpliwości i miłości pomiędzy wszystkim członkami rodziny.

To niesamowity zaszczyt fotografowania jednej rodziny już od tylu lat. Ich zdjęcia rodzinne zawsze odbywają się w plenerze – bo natura jest im bardzo bliska. Jest to niesamowita przyjemność pod wszelkimi kątami. Bycie mamą i uwiecznianie chwil wspólnej bliskości ma wysoki priorytet na mojej liście.

Dziękuję 🙂

 

sesja rodzinna Krakówsesja rodzinna Wieliczkafotograf rodzinny Krakówfotograf rodzinny Wieliczkasesje rodzinne w plenerzesesja zdjęciowa Krakówzdjęcia rodzinne Wieliczka

Marzysz o sesji rodzinnej, ale nie wiesz jak się do niej przygotować?

Pobierz darmowy poradnik „Jak przygotować się do sesji rodzinnej bez stresu- 8 porad”, który pomoże Ci rozwiać wątpliwości i otrzymywać ciekawe poradniki związane z sesjami.

Pobieram!
jak_ubrac_sie_na_sesje

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej przykładów z  sesji rodzinnej w plenerze zapraszam do TEGO WPISU