Sesja mamy i dziecka- specjalny dzień

Sesja mamy i dziecka/dzieci to wyjątkowa sesja, która na zawsze uwieczni Waszą miłość i czułość. To sesja dla Mam, ale i też dla dzieci. Mamy będą miały pamiątkę na lata, kiedy dzieci wyrosną już z ich ramion, a dzieci będą miały pamiątkę ze swoją najpiękniejszą na świecie mamą.

sesja mamy i dziecka Kraków

Marzena i jej córka

Marzena przyszła do mnie na sesję razem ze swoją cudowną córeczką. Tym razem była to studyjna sesja mamy i dziecka. Miała to być nieco malarska, pełna powagi sesja na tle w pięknej powłóczystej sukni. Zamiar został zrealizowany. Mama zaprezentowała się przepięknie. Mała modelka nie odstępowała pola swojej mamie i wyszła równie pięknie.

Sesja

Sesja była stosunkowo krótka, bo zrobiona w ramach mini sesji. W takiej sesji wybierana jest jedna, dwie  stylizacje i realizowana jest ona na jednym tle. Sesja trwa około 30-45 min. W przypadku tak małego dziecka czasem potrzebne jest parę minut, aby miało ono czas na zapoznanie się ze mną. Nie chcę od razu stawać za aparatem i znikać z jego pola widzenia. Czasem też potrzeba chwilkę czasu, aby zrobić dobre ujęcie.

Po sesji

Po sesji każda mama może zobaczyć wykonane zdjęcia i sama zdecydować o tym które ujęcia wybierze i jaką ilość. Tak działam, bo uważam, że każda kobieta lubi sama wybrać zdjęcie na którym najlepiej wygląda. Dzięki temu wybierasz tylko te najlepsze ujęcia, które najbardziej ci się podobają. Z nich możemy potem stworzyć piękny album na pamiątkę tego dnia.

Zaproszenie

Na sesję możesz przyjść też ze starszym dzieckiem. Każde zdjęcie ze swoim dzieckiem jest ważne. Ważne jest, abyś była na tych zdjęciach a nie tylko stała za aparatem. Ważne, żeby twoje dziecko miało zdjęcia swojej pięknej mamy. Bo w jego oczach jesteś najpiękniejsza.

NAPISZ lub ZADZWOŃ– porozmawiajmy i powiedz mi o jakiej sesji marzysz.