Sesja kobieca glamour

Tym razem zaprezentuję Wam sesję kobiecą w stylu glamour. Co to za sesja? to taka sesja w której skupiamy się na Tobie, na Twojej wyjątkowości i pięknie. To sesja kiedy dopieszczamy i zadbamy o to, abyś poczuła się wyjątkowo piękna i zobaczyła się oczami swoich bliskich. To sesja całkowicie poświęcona Tobie, kiedy wykonujemy profesjonalny makijaż, dobieramy stylizacje i wykonujemy piękne zdjęcia.

Monika

Monika jest cudowną mamą: pełną ciepła, wrażliwości i cierpliwości. Znamy się już kawałek czasu, bo wykonuję dla niej sesje rodzinne. Zaczęło się od tego, że chciała zdjęcia tylko synka, ale szczęśliwie udało mi się ją namówić do tego, aby również pojawiła się na zdjęciach, aby mieć pamiątek tych wspólnych momentów. Ostatnio udało mi się namówić ją na sesję kobiecą- taką tylko dla siebie.

sesja kobieca w stylu glamour Kraków

Makijaż i fryzura

Fryzura i makijaż to ważna część sesji kobiecej. Wykonane profesjonalnie podkreślą piękno kobiety, a nie przerysują jej. Ważne jest, aby dobrać go do osoby i jej charakteru – bo ktoś, kto nie maluje się na co dzień mocno – może nie czuć się dobrze w zbyt mocnym makijażu. Ważna jest rozmowa i poznanie oczekiwań. Tym razem o makijaż i fryzurę zadbała Ania z AnSła Make Up.

Stroje i pozowanie

Po makijażu i fryzurze nadeszła pora na stylizacje i zdjęcia. Już podczas konsultacji Monika wspomniała mi, że chciałaby zdjęcie w czerwonej sukni, którą już wcześniej u mnie widziała, więc wpisałyśmy ją do repertuaru. Do tego wybrałyśmy dwie inne stylizacje: jedna, która podkreślała delikatną urodę Monika a drugą nieco błyszczącą i tiulową- tak aby nieco zaszaleć i dodać ekstawagancji tej sesji.

Efekt końcowy

Efekt końcowy jest cudowny. Piękne zdjęcia w strojach jakie nie nosi się na co dzień, makijaż i fryzura podkreślająca urodę. Mnóstwo dobrej zabawy na sesji ale przede wszystkim pamiątka dla siebie jak i dla swoich dzieci. Zdjęcia zostaną wydrukowane jako pamiątkowy fotoalbum, który będzie można przeglądać w każdej chwili.

Jeżeli jesteś zainteresowana taką sesją, lub chcesz komuś zrobić wyjątkowy prezent zapraszam do KONTAKTU. Porozmawiajmy o tym jak chciałabyś zostać sfotografowana i z kim. Bo czas nie stoi w miejscu, i za 10 lat będziesz chciała wyglądać tak jak dziś…