Szybka sesja ciążowa

Czy potrzeba dużo czasu na sesję ciążową ? Czy jest ona męcząca dla przyszłej mamy? Czy trzeba bardzo się przygotowywać do takiej sesji? Czy sesja zawsze musi odbywać się w studio?

Odpowiedź na powyższe pytania brzmi : nie. Co więcej dowody na to możecie znaleźć na poniższych zdjęciach i w tekście.

Karolina spodziewała się drugiego dziecka. Pomysł sesji narodził się bardzo szybko i  tuż przed porodem. Oczywiście lepiej sesję ciążową robić wcześniej- ze względu na ryzyko wcześniejszego porodu jak i na termin sesji. nie zawsze fotograf znajdzie termin w tak szybki czasie . Najlepiej na sesję umówić się między 6 a 8 miesiącem ciąży. Jednak nawet tydzień przed porodem nie jest za późno 🙂

Nie trzeba też mieć wykupionych pięknych sukni ciążowych. Niektórzy fotografowie mają swoje sukienki. U mnie dostępne są sukienki ciążowe, które chętnie wykorzystuję na sesjach. Sukienki w trakcie sesji nie musza być zmieniane, wystarczy jedna, zwłaszcza kiedy jest to szybka sesja ciążowa.

 

Karolinie zależało na paru zdjęciach- tak na pamiątkę tego okresu i w dodatku na zewnątrz a nie w studio, aby pokreślić porę roku w której maluszek miał pojawić się na świecie.

 

W ciągu pół godziny- 40 minut udało się nam zapisać ten ostatni czas kiedy Mama i dziecko stanowiąc ciągle jedno.

Nie trzeba masy czasu, tony ubrań i przygotowań, aby uwiecznić ten cudowny czas do którego będzie się potem wracać ze wzruszeniem.

Jeżeli jesteś zainteresowana sesją zapraszam do kontaktu. Jeżeli jest za wcześnie lub wolisz poczytać jeszcze na temat jak przygotować się do sesji ciążowej zapraszam do pobrania bezpłatnego poradnika.

Marzysz o sesji ciążowej, ale nie wiesz kiedy się umówić, w co się ubrać, jaką sesję wybrać ?

Pomogę Ci rozwiać te wątpliwości w bezpłatnym poradniku ” Jak przygotować się do sesji ciążowej, aby pięknie wyglądać na zdjęciach.”

szybka sesja ciążowasesja ciążowa Krakówsesja ciążowa Wieliczkasesja ciążowa plenerowa Wieliczkamini sesja ciążowa Krakówfotograf ciążowy krakówfotograf plenerowy krakówsesja brzuszkowa w Krakowie

Szukasz innych przykładów sesji ciążowych w plenerze? Zerknij tutaj: https://krystynasudol.pl/ciazowo/sesja-brzuszkowa-w-krakowie-malgosia/