Darmowy poradnik !

Zapraszam do pobrania darmowego poradnika „Jak przygotować się do sesji ciążowej, aby pięknie wyglądać na zdjęciach.”

Pobieram!

Sesja brzuszkowa Małgosi odbyła się w lipcu w pięknym krakowskim parku. Małgosia jest moją sąsiadką już od ponad 10 lat. Łączy na wspólny adres zamieszkania, wyuczony zawód, podobne podejście do dzieci i do pewnego momentu łączyła nas tez ilość dzieci :3. jednak teraz Małgosia została mamą już 4 dziecka, czwartego chłopczyka. Małgosia przyszła do mnie na sesję brzuszkową właśnie będąc w ciąży ze swoim ostatnim synkiem. Korzystając z długiego lipcowego wieczoru wspólnie udałyśmy się do pięknego parku na sesję.

Sesja brzuszkowa Małgosi

Sesja ciążowa nie trwa długo, bo mniej więcej około 1 godziny, zatem przyszła Mama nie czuję się aż tak bardzo zmęczona pozowaniem i przebieraniem się w sukienki do sesji.
Małgosia jest drobną kobietą, a mimo tego, że była w ciąży nie miała za dużo zbędnych kilogramów. Wyglądała wręcz przepięknie mimo, że to już był 9 miesiąc a Jaś miał się pojawić już za około tydzień o ile dobrze pamiętam. Początkowa trema zdjęciowa, która często towarzyszy mamom na początku sesji szybko się ulotniła a na zdjęciach Małgosi wygląda wprost olśniewająco.

Małgosiu dziękuję za zaufanie i wszystkiego najlepszego dla Ciebie i najnowszego synka 🙂

 

Skontakuj się ze mną jeżeli rozważasz taką sesję i mieszkasz w Krakowie. Zapraszam  http://krystynasudol.pl/kontakt/

Sesja brzuszkowa w KrakowieSesja brzuszkowa w KrakowieSesja brzuszkowa w KrakowieSesja brzuszkowa w KrakowieSesja brzuszkowa w KrakowieSesja brzuszkowa w KrakowieSesja brzuszkowa w KrakowieSesja brzuszkowa w Krakowie