PREZENT DLA PANNY MŁODEJczyli wyjątkowa sesja sensualna

Jeśli szukasz ciekawej  propozycji  na pomysł na prezent dla Panny Młodej pomyśl o sesji sensualnej. To doskonały patent na prezent dla dwojga: korzysta przyszła panna młoda, ale zdjęcia z sesji sensualnej może wykorzystać jako prezent dla przyszłego męża. To wyjątkowy pomysł na prezent na wieczór panieński, które druhny mogą podarować głównej bohaterce wieczoru. sesja sensualna jako prezent dla Panny Młodej

Czy to tylko prezent dla Panny Młodej?

Taka sesja to doskonały pomysł na prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński. Taki podarunek od koleżanek będzie niezapomnianym przeżyciem. Sesja sensualna to sposób na pokazanie swojej kobiecości, zmysłowości i seksualności w wyrafinowany sposób. 

Co więcej to taki prezent dwa w jednym – nie tylko dla przyszłej panny młodej, ale też dla jej męża. Pani młoda może podarować zdjęcia z sesji swojemu mężowi jako prezent w dniu ich ślubu.  Może to być piękny album a w nim jej piękne zdjęcia w bieliźnie lub bez…

Pan Młody również może wykazać się kreatywnością i podarować przyszłej żonie taką sesję – jako wyraz miłości i zachwytu dla kobiety, z którą rozpoczyna resztę swojego życia. Prezent jest dla niej, ale korzyści – w postaci wdzięczności żony i piękne zdjęcia będą dla obojga.

Voucher na prezent

Sesja sensualna - co to?

Sesja sensualna jest jednym z rodzajów sesji kobiecej. Niektórzy wymiennie używają tego terminu z sesją buduarową. Różnica jest bardzo subtelna. Niektórzy uważają, że w sesji buduarowej liczy się piękna kobieta w bieliźnie, a w sesji sensualnej bardziej stawia się na zmysłowość i delikatność, a nie na cielesność. W moim przekonaniu jedno nie wyklucza drugiego.

Tak czy inaczej, sesja sensualna to sesja w której podkreśla się zmysłową naturę kobiety. Najczęściej kobieta ukazana jest w pięknej bieliźnie, ale nie jest to jedyna opcja. Sesje sensualne mogą być delikatne i subtelne, ale nie wykluczają też opcji nieco bardziej drapieżnej i roznegliżowanej. 

kobieca sesja sensualna jako prezent dla przyszłej panny młodej

Sesja sensualna jako prezent dla Panny Młodej

Sesja sensualna dla Panny Młodej to najczęściej zdjęcia w bieliźnie ślubnej z użyciem rekwizytów ślubnych czyli welonu, podwiązki, butów, biżuterii. 

Równie dobrze może to być sesja z zastosowaniem ubrań, rekwizytów, które są bliskie sercu przyszłemu małżonkowi. Jeśli mąż jest fanem piłki nożnej – można wkomponować w sesję seksownie podwinięty podkoszulek ulubionej drużyny piłkarskiej. 

Taka sesja jest personalizowana. Oznacza to, że po wstępnej konsultacji dostosowujemy ją do gustów i potrzeb danej kobiety.

Intymna sesja kobieca

Jak się do niej przygotować?

Najlepiej znaleźć takiego fotografa, który jest dobrze przygotowany do takich intymnych sesji kobiecych. Taki fotograf przeprowadzi Cię krok po kroku przez całe to doświadczenie. Co więcej przyśle Ci materiały: poradnik jak się przygotować i czego spodziewać się na sesji. W natłoku przygotowań około ślubnych ważne, aby ta sesja była dla Ciebie chwilą relaksu i odprężenia, a nie dodatkowym stresem.

 

Z najważniejszych rzeczy to warto zwrócić uwagę na  makijaż ,fryzurę, paznokcie i skórę.

Makijaż

Fotograf ma często makijażystkę z którą współpracuje. Możesz skorzystać z jej usług lub też wykorzystać ten moment na próbny makijaż ślubny u swojej wybranej makijażystki. Ważne  jest dobre pokrycie skóry podkładem, która ma wyglądać nieskazitelnie. Wskazówki jak przygotować się do makijażu powinnaś dostać wcześniej od fotografa lub jego makijażystki. U mnie, akurat jest to zawarte w poradniku, który wysyłam moim klientkom. 

Jeśli jesteś Panną Młodą, która lubi zdobywać wiedzę na własną rękę i badać dogłębnie temat – zapraszam Cię do dwóch artykułów JAK WYBRAĆ MAKIJAŻ ŚLUBNY  i MAKIJAŻ ŚLUBNY KROK PO KROKU

Fryzura

Tu ważne są dwa aspekty: pierwszy to zadbanie o kolor czyli brak odrostów, jeśli farbujesz włosy) i ładna fryzura do sesji. Czasem fotograf ma również osobę, która zajmuje się fryzurami, albo makijażystkę, która również zajmuje się włosami (jak u mnie). Jest to wygodne, gdyż nie musisz jeździć w parę różnych miejsc przede sesją, tylko przyjeżdżasz na miejsce sesji i możesz oddać się w dobre ręce, które zadbają o Twój komfort i relaks. Wówczas spędzasz pół dnia na dbaniu o siebie i relaksowaniu się po trudach przygotowań do ślubu.

Paznokcie

Warto zadbać  o paznokcie, o to, aby były zadbane. Jeśli chodzi o kolory to najlepiej sprawdzają się neutralne kolory, a nie te mocno wyraziste. Mając na myśli paznokcie mówimy zarówno o dłoniach jak i o stopach. Tu dodatkowa uwaga: zadbaj o stopy. Warto zrobić wcześniej peeling stóp, gdyż stopy często są widoczne na zdjęciach sensualnych.

Skóra

Zadbaj o nawilżanie skóry parę dni wcześniej. Na sesjach sensualnych skóra jest widoczna więc warto, aby wyglądała na zadbaną. To oznacza nawilżanie i picie sporej ilości wody, aby nawilżyć ją od wewnątrz. Na parę dni przed sesją warto zrezygnować z picia wina oraz spożywania dużej ilości soli (opuchlizna). Nie zapomnij o depilacji, szczególnie wtedy kiedy na sesji będziesz miała półprzeźroczystą lub przezroczystą bieliznę.

pomysł na wieczór panieński - sesja

Bielizna do sesji kobiecej

Jeśli chodzi o bieliznę – Panny Młodej najczęściej pozują w swojej bieliźnie ślubnej lub w bieliźnie, którą mają przeznaczoną na noc poślubną. Tak, to może być różna bielizna dlatego, że czasem pod suknie ślubną stosuje się bieliznę bardziej funkcyjną, która ma za zadanie wyszczuplenie, podtrzymania bardziej niż wyglądającą na seksowną i ponętna (jednak nie jest to wykluczone). Możesz również skorzystać ze wskazówek jaką wybrać bieliznę ślubną, które znajdziesz na stronie Mówię o ślubie.


Pięknie na sesjach wyglądają komplety z pasami do pończoch czy też jednoczęściowe koronkowe body. Dobrze sprawdzają się też zwiewne szlafroczki. Panny Młodej lubią wkomponowywać do zdjęć swój welon, buty, czy też podwiązkę. 

Odważniejsze Panny Młode decydują się czasem na zdjęcia półnagie, na nagość zakrytą lub na całkowitą nagość. 

Miejsce sesji dla przyszłej Panny Młodej

Sesja sensualna Panny Młodej może odbyć się w studio fotografa, w jej domu czy też w wybranym apartamencie lub pokoju hotelowym. Sesja może też odbyć się w plenerze. Są to już ustalenia między fotografem a Panną Młodą. Istotne jest też to, jak sama zainteresowana wyobraża sobie ten dzień.

Jeśli chodzi o sesję w hotelu to często są to dodatkowe dopłaty do ceny za wynajem hotelu. Z doświadczenia wiem, że czasem możliwe jest wynajęcie pokoju hotelowego na godziny.  

Na załączonych zdjęciach możesz zobaczyć przykład zdjęć robionych w czterogwiazdkowym BLUE DIAMOND HOTEL koło Rzeszowa.

 

kobieca sesja sensualna w hotelu Blue Diamond koło Rzeszowa

Czas trwania sesji kobiecej

Sama sesja trwa średnio dwie godziny. Kiedy sesja jest z makijażem i fryzurą w studio to wówczas należy liczyć dwie dodatkowe godziny. Jeśli masz makijaż i fryzurę zrobioną poza studiem to może i więcej licząc dojazd. Tak czy inaczej powinnaś na taką sesję zarezerwować przynajmniej pół dnia. 

Jednak nie należy traktować tego jako stratę czasu, ale właśnie jako dzień spędzony na przyjemnościach. To dzień, który Panna Młoda poświęca sobie. To chwila, kiedy robi coś dla siebie jako wolna kobieta, która za chwilę wkroczy w związek małżeński. 

Fotograf - sesja sensualna

Wybierz fotografa, któremu jesteś gotowa zaufać.  Skoro jest to sesja sensualna, musisz czuć się z tą osobą bezpiecznie. Jest  to ważne, gdyż przed tą osobą będziesz paradować  w bieliźnie.

Ważne jest też, aby estetyka zdjęć tego fotografa odpowiadała Panie Młodej. Dodatkowo warto też wybrać fotografa, który będzie pomagał Ci na wszystkich etapach sesji. Panna Młoda ma wiele na głowie tuż przed ślubem. Fotograf, który wykona jej sesję powinien być o krok przed nią. Dobrze, aby miał przygotowane poradniki i rady, dzięki którym cały proces będzie dla niej łatwy i przyjemny. (Ja mam przygotowany pakiet powitalny w którym znajdują się wszystkie informacje).

Jeśli jesteśmy już w temacie pomocy to koniecznie powinnaś sprawdzić ten DARMOWY ORGANIZER ŚLUBNY  –  uważany za najlepszy organizer ślubny na rynku.  Dzięki niemu sprawnie i bez wysiłku przygotujesz swój ślub.

sesja panny młodej w hotelu - pomysł na prezent

Cena za prezent dla Panny Młodej

Jeśli chodzi o ceny za taką sesję, to jest to kwestia wyceny usługi przez konkretnego fotografa. Duże znaczenie ma tu: czy makijaż jest wliczony w cenę? Ile zdjęć oddaje fotograf? Czy fotograf oddaje tylko pliki i zdjęcia czy też może oferuje w pakiecie piękne albumy czy też ekskluzywne pudełka wypełnione pięknymi zdjęciami?

Ceny wahają się od 700 zł wzwyż. Jest to zależne od tego co dany fotograf oferuje i jakie ma rodzaje pakietów. Ważne jest też czy Panna Młoda zostaje z wszystkim sama czy fotograf staje na wysokości zadania i ułatwia jej przygotowania. Jeśli jesteś zainteresowana mój CENNIK sprawdzisz tutaj 

Prezent dla Panny Młodej - eleganckie albumy i pudełka ze zdjęciami

Kiedy Panna młoda jest już po swojej sesji buduarowej nadchodzi pora na wybór produktów po sesji. Same pliki cyfrowe to za mało. Najpiękniej prezentują się albumy, folioboxy czy też obrazy. Takie fizyczne produkty będą doskonałym prezentem dla Pana Młodego. Można go zaskoczyć dając mu taki prezent rano w dniu ślubu. Czyż nie będzie to doskonała niespodzianka – taka spersonalizowana i zachwycająca. Bo dla niego świadomość, że żeni się z najpiękniejszą i najwspanialszą kobietą na świecie… a do tego niesamowicie seksowną

 

foliobox z wydrukami jako prezent dla Panny młodej

POLECANE WPISY O ZBLIŻONEJ TEMATYCE:

Sesja sensualna dla Panny Młodej

Sprawdź ofertę

Sprawdzam