Pewnego ciepłego majowego dnia miałam okazję spotkać się z Agatą i jej mężem na sesji ciążowej, którą planowałyśmy już od jakiegoś czasu, ale niestety pogoda nam nie sprzyjała.

Z Agatą miałyśmy okazję poznać się podczas innej sesji ciążowej i miałam na tyle szczęścia, że Agata postanowiła zaufać mi i również oddać się w moje ręce. Dzięki temu mogłam towarzyszyć jej i jej mężowi w tych ostatnich chwilach oczekiwania na ich synka.

Agata jako osoba otwarta, pełna ciepła i serdeczności nie miała większych problemów z oswojeniem się z aparatem. Co innego Rafał, który na początku wydawał się nieco nieufny. Jednak w miarę upływu czasu miałam wrażenie, że nieco rozluźnił się i całkiem przyjemnie spędził te półtorej godziny ? Fakt, pewnie nie jest to marzenie faceta na spędzanie w ten sposób słonecznego wieczoru, ale raz na jakiś czas przecież można się poświęcić dla ukochanej żony. Zwłaszcza, że już wkrótce jej uwagę odwracać będzie inny mały człowieczek.

Na zdjęciach, w momentach które miałam okazję uwiecznić, widać niezwykłą czułość i miłość Rafała i Agaty.

Dziękuję serdecznie za tą możliwość spędzenia z Wami czasu i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia z Waszymi Synkiem 🙂