Sesja ciążowa w Wieliczce

Kwiecień w tym roku bardzo nas rozpieszcza. Jest ciepło, drzewa i krzewy rozkwitają bujnie, czuć zapach budzącej się do życia ziemi.

Tak jak pięknie promienieje przyszła Mama 🙂 Kasia mamą zostanie po raz trzeci. Mam okazję dobrze znać Kasię i jej rodzinę. Dzisiaj Kasia w odsłonie kobiecej spowita przez delikatną koronkę, która tak pięknie podkreśla jej piękną duszę. Kasię niesamowicie cenię za jej serdeczność i ciepło. Niejako po tylu rozmowach odnajduję w niej „bratnią duszę” z którą mogłabym długo rozmawiać na różne tematy. Chyba gdybym miała siostrę to mogłaby nią być właśnie Kasia 🙂

Kasia

Bardzo też cieszę się, że Kasia zaufała mi na tyle, aby stanąć przed moim obiektywem. Nie jest to łatwe, gdyż każda z nas ma swoje obawy przed „zdjęciami” i której kobiety się nie zapytasz to odpowie Ci, że nie lubi oglądać się na zdjęciach. Szczególnie kiedy jest się 30 + lub już szczególnie 35+. To trudne i to rozumiem bo sama cały czas uczę się akceptować się na zdjęciach. Ale jak to mówią, że bez ćwiczenia ani rusz- mistrzem nie zostaniesz – tak samo jeżeli nie pozwalamy się fotografować innym to nie mamy tez okazji wyciągać wniosków jak ładnie stanąć aby potem  dobrze wyglądać na zdjęciach … a odpowiednia poza ma duże znaczenie.

 

Ale w sumie to nie o tym chciałam 🙂

Chciałam bardziej o tym napisać, że często słyszę … eee pani to pewnie młodsze kobiety do zdjęć woli

A ja się pytam co znaczy młodsze? Czy Mama 30, 35 + nie zasługuje na to, aby mieć piękne zdjęcia w ciąży?

Po drugie to nie wiek decyduje o tym czy ktoś ładnie wygląda na zdjęciu czy nie.

Po trzecie czy dla Twojego dziecka naprawdę to kiedyś będzie miało znaczenie w jakim wieku miałaś zrobione zdjęcia? Chyba ważniejsze jest to, abyś mogła mu pokazać te zdjęcia kiedy on/ona była w tym brzuchu.

Po czwarte w tym wieku to może już ostatnia ciąża więc dlaczego nie zatrzymać tych ostatnich wspólnych chwil na zdjęciu?

Po piąte – przestań być taka krytyczna wobec siebie i swoich niedoskonałości 🙂 Wierz mi – największy krytyk jest  w nas samych. Ja nieustannie zachwycam się kobietami na ich zdjęciach i w życiu nie domyśliłabym się tych kompleksów o których mi mówią- bo ja jako postronna osoba ich nie widzę.

 

Zatem jak to napisała mi jedna mama 30 + : umówię się na sesję- wiosna dodaje odwagi 🙂

 

Jeżeli Droga Kobieto rozważasz sesję ciążową zerknij jeszcze do mojej galerii zdjęć. Możesz tam również zapisać się i otrzymać darmowo mały poradnik : Jak przygotować się do sesji ciążowej, aby pięknie wyglądać” gdzie otrzymasz porady na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania się do sesji :)\

Sesja ciążowa w WieliczceSesja ciążowa w WieliczceSesja ciążowa w WieliczceSesja ciążowa w WieliczceSesja ciążowa w WieliczceSesja ciążowa w Wieliczce