Pamiętasz swoje dziecko kiedy było takie malutkie, że mieściło Ci się w zagięciu ramienia? Kiedy patrzyłaś na nie 24 godziny na dobę, kiedy non stop podziwiałaś ten mały cud?

Ile lat dzisiaj ma ten mały cud?

Mój pierwszy ma 9 lat 🙂 Drugia gwiazdeczka 7, a trzecia 5 lat.

Czy Ty też czasem zastanawiasz się kiedy ten czas tak szybko minął? Jeśli tak to podajmy sobie dłonie. 

Kim jest Twoje dziecko teraz? Oprócz tego, że Twoim małym, wymarzonym cudownym dzieckiem? Co go aktualnie teraz angażuje? Czym się interesuje?

Może Twoja córka jest księżniczką? Syn pilotem a może podróżnikiem czy kosmonautą? O czym marzy?

Bez dwóch zdań: Twoje dziecko jest wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne.

Jak myślisz Mamo, czy po 20 latch będziesz o tym wszystkim pamiętać? Teraz się zachwycasz, robisz mentalne notatki w głowie i myślisz: to muszę pamiętać i Ci opowiedzieć jak będziesz duży, ale…. no właśnie, ale… Czy jesteś pewna, że będziesz to wszystko pamiętać po 10, 20, 30 latach?

A szkoda, aby te wszystkie ciekawe przebrania, dzięcięce fascynacje i przygody poszły w zapomnienie.

Rozwiązaniem jest sesja dedykowana tylko Twojemu dziecku, która pokazuje jakie jest Twoje dziecko tu i teraz: jak wygląda, czym się interesuje, co czyta, jakiego ma czworonożnego przyjaciela.  Wspomnienia zapisane na kartach albumu, wspomnienia wiszące na ścianach Waszego domu. One są już za zawsze z Tobą i Twoim cudownym dzieckiem. Kiedy tylko zechcesz możesz do nich wracać.

Podobne zdjęcia mogą zawisnąć na Twoich ścianach lub znależć się w Twoim albumie. To niesamowite uczucie trzymać w rękach zdjęcia swoich dzieci w tak ładnej oprawie.  Podjęcie decyzji o sesji nie jest zawsze łatwą decyzją. To Twoje pieniądze. Rozumiem Cię, że musisz się zastanowić.

Zapraszam Cię jeszcze zatem na stronę gdzie możesz przeczytać odpowiedzi do wątpliwości jakie mogą pojawić się przed sesją z profesjonalnym fotografem.

Rozwiej moje wątpliwości

Możesz też skontaktować się ze mną – wtedy osobiście będę mogła odpowiedzieć na Twoje pytania. Będziesz miała okazję trochę bliżej mnie poznać i zobaczyć czy mogłabyś mi powierzyć wykonanie Twojej sesji rodzinnej czy dziecięcej.