NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania. Wystarczy, że klikniesz w strzałkę a odpowiedź rozwinie się. Jeżeli nie znalazłaś odpowiedzi na pytanie zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną.


Na sesję najlepiej umówić się od razu kiedy podejmiesz decyzję o sesji. Wykonuje tylko kilka sesji miesięcznie więc lepiej od razu sprawdzić interesujący Cię termin. Najlepiej skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwonić. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości – najlepiej zadzwoń do mnie.

Sesje rodzinne trwają od 45 min do 2 godzin. Zależne to jest od ilości dzieci na sesji oraz od panujących warunków. Czasem małe dziecko potrzebuje więcej przerw i odpoczynków. I ja biorę to pod uwagę.

Przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Podczas godzinnego spotkania i spaceru zrealizujemy nasze założenia, które wcześniej omówimy podczas konsultacji. Wcześniej prześlę Ci poradnik z informacjami dotyczącymi przebiegu sesji.

Tak, jak najbardziej. Dla klientów posiadam poradnik, który pomaga im się przygotować do sesji pod kątem stylizacji. Przed sesją omawiamy kolorystykę ubrań. Moi klienci przysyłają mi przykłady swoich stylizacji i wspólnie wybieramy stroje i dodatki na sesje.

Wtedy jak najbardziej możemy przełożyć sesję na inny termin pod warunkiem poinformowania mnie najpóźniej 24 godziny przed sesją.

Jeżeli chodzi o sesje rodzinne to ze względu na ilość osób tych zdjęć może być około 70. Taka jest średnia ilość zdjęć jaką pokazuję moim klientom z sesji rodzinnej.

Tak, jak najbardziej. uwielbiam fotografować duże rodziny. Jednak proszę, aby wcześniej poinformować mnie ile osób będzie na sesji, abym mogła się odpowiednio przygotować.

Jako fotograf, ale przede wszystkim mama, wierzę, że skoro włożyliście tyle wysiłku, aby przyjść na sesję Wasze zdjęcia powinny być wyeksponowane i łatwo dostępne dla Was do oglądania. Dlatego szczególnie polecam moim klientom fotoalbumy, które są trwałe, łatwe do przeglądania, piękne i pomieszczą sporo zdjęć z Waszej sesji.

Zdjęcia będziesz mogła zobaczyć do dwóch tygodni po wykonaniu sesji. Kiedy będą dostępne dam Ci znać i umówimy się na spotkanie lub też będziesz mogła je wybrać poprzez galerię online.

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem.

CENNNIK