Justyna- czekając na nowe życie

Justyna zgodziła się stanąć przed moim aparatem, kiedy zaprosiłam ją na sesję ciążową.

Na początku była obawa, a czy na pewno ja się nadaję, a czy powinnam, a może powinnien to być ktoś młodszy?

Od razu rozwiałam te wątpliwości – tak- nadaje się każda kobieta, nieważne w jakim wieku. Czy trzeba być supermodelką, aby „zasłużyć” na dobre zdjęcia? Czy trzeba mieć metrykę do pewnego wieku, aby można było stanąć przed obiektywem? Ależ skąd.

Każda kobieta zasługuje na taką sesję czy to ciążową, czy kobiecą czy też ze swoimi dziećmi tak zupełnie bez okazji. Jako kobiety, jako Mamy robimy dla innych tak dużo. Szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy kobieta pełni wiele ról: jest mamą, żoną i pracuje. żongluje czasem jak najlepszy żongler często zapominając o sobie.

 

Dlatego tak : każda z nas „zasługuje” na to, aby zadbać o siebie. To wręcz nasz obowiązek bo przecież „z pustego nie nalejesz” 🙂

Jeżeli chesz mieć piękne zdjęcia, jeżeli podjęłaś decyzję, ze jesteś na to gotowa zrób pierwszy krok. Odważ się chcieć. Zdjęcia to nie tylko papier to wspomnienia, to cała atmosfera oczekiwania, przygotowania, makijażu, doboru sukienki, kolczyków 🙂 A potem piękny dowód tego doświadczenia zawiśnie na twoich ścianach.

 

Justyna zadzwoniła do mnie i powiedziała: a wiesz co : TAK ! Wiosna dodaje odwagi. Zrobię sama coś dla siebie. W pierwszej ciąży miałam więcej czasu na bycie z tym maleństwem. teraz maja już synka nie zawsze jest czas, aby odpoczywać. Zatem będę miała taką pamiątek z drugiej ciąży w postaci sesji ciążowej.

 

Bardzo się ucieszyłam, że Justyna podjęła taką decyzję. Bardzo zaimponowała mi odwagą i właśnie powiedzeniem, że robi to dla siebie.

Efekty możecie oglądnąć poniżej. Zapraszam 🙂

 

krystyna_Sudoł_fotografia_ciążowa

krystyna_Sudoł_fotografia_ciążowakrystyna_Sudoł_fotografia_ciążowakrystyna_Sudoł_fotografia_ciążowa

krystyna_Sudoł_fotografia_ciążowa
krystyna_Sudoł_sesja_ciążowa

krystyna_Sudoł_fotografia_ciążowa

Jeżeli i Ty spodziewasz się dziecka i rozważasz sesję ciążową zapraszam Cię do zapoznania się z moim mini kursem mailowym „Jak przygotować się do sesji, aby pięknie wyglądać na zdjęciach”. Poradnik jest całkowicie bezpłatny i będziesz przez 7 dni otrzymywać 1 wskazówkę.

Mini kurs : Jak przygotować się do sesji ciążowej, aby pięknie wyglądać na zdjęciach

Możesz również przejść do mojej galerii ciążowej jeżeli ciekawi Cię jak wyglądają inne moje sesje.

Galeria ciążowa