GŁÓWNA

Jesteś tu, bo marzy Ci się sesja kobieca, ale ciągle masz obawy i nie wierzysz, że Ty też możesz mieć piękne zdjęcia? 


Masz obawy, bo wydaje Ci się, że jesteś niefotogeniczna, albo, że Twoje ciało nie jest już tak jędrne jak kiedyś, czy też może wydaje Ci się, że te kobiety na tych zdjęciach to modelki i ty za chiny ludowe nie wyszłabyś tak samo pięknie jak one?

Ale cały czas ta myśl o sesji kołacze Ci się w głowie i chciałabyś chciała…

Dobrze trafiłaś, w moją przyjazną kobietom przestrzeń.

Nazywam się Krystyna Sudoł i zajmuję się fotografowaniem zwyczajnych kobiet. Tych super chudych, tych plus size, tych „normalnych”, tych mniej „normalnych”, tych nieśmiałych i tych nieco bardziej odważnych, mam i nie-mam, tych w związkach i tych, które nie są w związkach…

Zatem, co mogę dla Ciebie dziś zrobić?

Witaj, kochanie w domu…

Krystyna Sudoł Fotografia specjalizuje się w fotografii kobiecej: ciążowej, portretowej i sensualnej oraz rodzinnej. Kobieta jest tu najważniejsza. Ona jako całość – jej fizyczność i duchowość.

Misją studia jest pokazanie kobiecie, że jest piękna-nawet jeśli sama tego nie widzi patrząc w lustro. Każda kobieta zasługuje, aby czuć się piękna, kochana i wartościowa. Nawet jeśli nie spełnia dzisiejszych wyśrubowanych norm społecznych.

Fotografuję kobiety z ich bagażem z przeszłości, zabieganą teraźniejszością i wizją tego, kim mogą się stać jeśli naprawdę zaakceptują i pokochają same siebie.

JAKĄ SESJĄ JESTEŚ ZAINTERESOWANA?


dowiedz się więcej

"Poczucie własnej wartości - to poczucie, że jesteś dobrą osobą, która zasługuje na to, aby traktować ją z szacunkiem"Bądź odważna. Bądź dzika. Bądź wolna. Bądź sobą.

Poprzez moją FOTOGRAFIĘ KOBIECĄ pomagam zwyczajnym kobietom poczuć się wystarczająco dobrą, aby mieć piękne zdjęcia.

Pomogę Ci przypomnieć sobie, że pod tym fartuszkiem codzienności kryje się piękna, wartościowa i seksowna KOBIETA. Nie mama, żona, kucharka, kochanka, ale przede wszystkim KOBIETA. TY. 

BEZ WZGLĘDU NA ROZMIAR, WAGĘ, WIEK, KOLOR SKÓRY, PRZEKONANIA.

Jestem tu po to, aby stworzyć Ci bezpieczne miejsce do bycia sobą BEZ OCENIANIA Ciebie, Twojego ciała czy stylu życia.

SESJE KOBIECE Z MAKIJAŻEM I FRYZURĄ

W studio doświadczysz ekskluzywnego doświadczenia jakim jest sesja kobieca. Tutaj skupiamy się na pokazaniu kobietom ich sinej strony przy równoczesnym zachowaniu ich delikatnej natury. Pracując z makijażystką możemy dopieścić kobietę w tym doświadczeniu oferując jej metamorfozę. Może zobaczyć się w pięknej odsłonie: albo decydując się na wyszukany makijaż lub na taki, który tylko podkreśli jej naturalny wygląd. Po sesji oferujemy wysokiej jakości produkty, które stanową piękną oprawę dla zdjęć powstałych na sesji. Bo piękne zdjęcia zasługują na to, aby się nimi chwalić.

sesja kobieca z makijażem i fryzurą w krakowie

Fotografia kobieca

Moje sesje są indywidualizowane i dopasowywane do każdej kobiety indywidualnie. Dlatego oferuję  limitowaną liczbę sesji w każdym miesiącu. Moją misją jest, aby każda kobieta, która decyduje się na sesję była zaopiekowana i odpowiednio przygotowana do sesji. To nie tylko sesja, ale praca ze sobą, podczas której kobieta uczy się patrzeć na siebie na nowo i odkrywać swoje piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Fotografuję kobiety bez względu na wiek, rasę, wagę, orientację czy pochodzenie. Pozwól, że wykonam dla Ciebie zdjęcia, abyś mogła się sobą zachwycić. na nowo.

SESJE SENSUALNE - co to?

Kobiece sesje sensualne zwane też są sesjami buduarowymi czy też zmysłowymi. Odkrywają one piękno i zmysłowość zbalansowane z delikatnością jak i niesamowitą siłą wewnętrzną. Fotografuję kobiety biorąc pod uwagę kim były, jakie są obecnie i jakie chcą się widzieć w przyszłości. Pomagam każdej kobiecie w pozowaniu, tak, aby podkreślać to co w sobie lubisz. Kiedy akceptujemy siebie, nasza kobiecość i pewność siebie rozkwita. i o to chodzi w tym doświadczeniu.

INTYMNE SESJE KOBIECE

Intymne sesje kobiece pozwalają kobiecie poczuć się zmysłowo i seksownie oraz, abyś poczuła swoją wewnętrzną siłę. 

Kobiecość… W dzisiejszym zabieganym świecie kobiety często zapominają o sobie i swoich potrzebach. Co więcej obecnie mają poczucie, że ciągle są nie takie jak obraz proponowany przez współczesne media… za mało uśmiechnięte, za grube, za stare, niemodnie ubrane…

Czasem pełnimy tyle ról i cały czas musimy byś silne, że zapominamy o swoim wnętrzu, swojej delikatności i przemy do przodu z zaciśniętymi zębami.

W moim studiu chcę, aby kobiety czuły pełnie siebie. Aby pozwalały sobie żyć i oddychać pełną piersią. Aby mogły się śmiać i czuć smutek, który je uleczy. Chcę, aby kobiety dostrzegały swoje piękno, mimo tego, że jakiejś części ciała nie lubią. Chcę im uświadomić, że kobiecość, nie ma jednej twarzy ale wiele odcieni: można by delikatną i wrażliwą czując siłę, do sprostania wyzwaniom, jakie przynosi życie. Fotografuję osoby jako całość, a nie tylko ciało.

kobieca podczas sensualnej sesji kobiecej

ME, MYSELF& I

Więcej o mnie

Moją pasją jest fotografowanie kobiet i uświadamianie im, że są naprawdę piękne i wyjątkowe.

Każda z nas ma w sobie coś czego nie lubi. Rozumiem to. Jednak ja, patrząc na kobietę stojącą przede mną, widzę piękna osobę, której historia i osobowość mają dla mnie większe znaczenie niż jej wygląd.

Sesja kobieca to szansa na świętowanie tego kim się było, kim się jest i kim masz szansę się stać.

Widzę Cię, słyszę Cię i nie oceniam.

Dlaczego ja? Bo nie biorę dużo sesji, po to, aby poświęcać każdej klientce tyle czasu ile potrzebuje. Aby stworzyć jej sesję dopasowaną do jej potrzeb. Mam czas, aby poznać ją i zrozumieć czego potrzebuje. Stawiam na osobisty kontakt przed sesją, aby klienta mogła się ze mną oswoić i zaufać mi. Na sesji nie śpieszę się. Jako kobieta mam swoje niepewności i demony, które są ze mną obecne każdego dnia. Nauczyłam się akceptować siebie z wadami i zaletami. Tak fotografuję moje klientki: jako całość a nie jako ciało. Naprawdę chcę im towarzyszyć w tej podróży samoakceptacji i pokochania siebie. I  mam niesamowity przywilej to robić.

CO KLIENTKI MÓWIĄ O WSPOŁPRACY ZE MNĄ


Sesja kobieca

krok po kroku

01. Rezerwacja terminu

Na początek skontaktuj się ze mną, czy to przez formularz (na dole strony), mail, telefon, messenger… Odpowiem na wszystkie pytania, opowiem jak wygląda sesja i poprowadzę Cię krok po kroku.

02. Ustalenie daty i zadatek

Kiedy podejmiesz decyzję ustalamy datę sesji (potrzebujemy trochę czasu na przygotowania). Wówczas wpłacasz zadatek.

03. Rozmowa stylizacyjna

Na tej sesji ustalmy szczegóły dotyczące ubioru i dodatków, które będą zgodne ze stylem Twojej sesji.

04. Sesja zdjęciowa

Sesja zaczyna się najczęściej makijażem i fryzurą a następnie zaczynamy fotografować. Podczas sesji pomogę Ci pozować.

05. Wybór zdjęć

Zdjęcia wybieramy najczęściej na spotkaniu online. Wówczas decydujesz które zdjęcia i produkty wybierasz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij - odezwę się do Ciebie

Wiem, że masz ciągle wymówki. Wiem, że stawiasz wszystkich na pierwszym miejscu a siebie na końcu.

Wiem, że czekasz z sesją  do momentu kiedy… schudniesz, będziesz miała pieniądze czy czas…

To strasznie trudne czekać tak na „kiedyś”. Kiedyś może nie nadejść.

Najlepszy czas to teraz, bo już bardziej chyba nie będziesz gotowa. 

    QUIZ

    Dowiedz się jaki styl sesji sensualnej pasuje do Ciebie.

    Wypełnij ten krótki quiz i dowiedz się jaki styl pasowałby na Twoją sesję 🙂 To tylko początek – potem możemy zaplanować sesję, która będzie pasować do Ciebie w 100%

    Kliknij guzik, aby przejść do testu.