Prezent na Dzień Matki

A może by tak jako prezent na Dzień Matki podarować sobie sesję z dzieckiem? możesz to zrobić sama jak i zasugerować takie prezent. Nieważne, czy dziecko jest małe czy też już całkiem dorosłe. To ciągle twoje dziecko a Ty jesteś jego Mamą. Zadbaj o to, aby pojawiać się na zdjęciach razem z nim.

prezent na Dzień Matki

Paulina i jej córeczki

Paulina wraz z córkami była u mnie w ramach mini sesji Mama i Ja. Jedna, dwie stylizacje, jedno tło w studio i krótki czas sesji. Akurat tak małe dzieci nie są w stanie długo wytrzymać- mają znacznie ciekawsze rzeczy do zrobienia. Zawsze staram się zrobić Mamie zdjęcie wspólne z pociechami, jak i i osobne portrety z każdym z nich. Te zdjęcia stanowić będą dziedzictwo – dla córek Pauliny, kiedy będą już dorosłe.

Bądź na zdjęciach

Jako mama częśto stoisz za aparatem i dlatego masz tak mało zdjęć. Dodatkowo pewnie jako kobieta nie lubisz się na zdjęciach. Masz wiele wymówek, aby nie być na zdjęciu: nieubrana, nieumalowana, musisz schudnąć.

Jednak wiedz, że tego nie widzą twoje dzieci. Twoje dzieci patrząc na Ciebie widzą swoją najpiękniejsza na całym świecie mamę.

Jeżeli nie czujesz się zawsze piękna to pomyśl o tym, że może taka sesja kiedy ktoś – makijażystka i stylistka- zadba o Twój wygląd, ustawi Cię tak, że sama poza sprawi, że będziesz wyglądała na 5 kilo mniej to dobry pomysł.

pomysł na prezent na Dzień Matki Kraków

Zadzwoń

Jak chciałabyś być sfotografowana? Jaki styl ci pasuje? Gdzie chcesz umieścić swoje piękne zdjęcia? Na ścianie czy w albumie?

Pomyśl, że możesz zobaczyć się na zdjęciach oczami swojego dziecka. Nie wypacykowana i sztuczna, ale naturalnie piękna ze swoim dzieckiem tuż obok. Zatrzymaj ten moment tu i teraz i ciesz się tymi zdjęciami dla siebie i dla swojego dziecka- bo zostawisz mu piękną pamiątkę, kiedy Ciebie już zabraknie.

Napisz lub ZADZWOŃ i dograjmy szczegóły. Taki prezent na Dzień Matki to prezent jedyny w swoim rodzaju.