Sesja z przyjaciółkami

Ta sesja przyjaciółek była niesamowitym doświadczeniem. Było ich pięć a każda inna. Słuchanie i patrzenie jak niesamowita więź ich łączy, jak o sobie mówią było jak miód dla uszu. Mam nadzieję, że bawiły się równie dobrze jak ja. Sprawdź jak wyglądała ta  sesja z przyjaciółkami.

Party of five

Pięć kobiet: Aneta, Ewa, Ewelina, Ela i Kinga. Są różne jak noc i dzień. Różnią się charakterami i wyglądem a jednak są dla siebie wsparciem. Nie znały się od razy wszystkie. Jedna poznała drugą a ta druga miała jeszcze inną przyjaciółkę itd. Jednak pewnego razu spotkały się wszystkie i tak już zostało. Nawet na wakacjach w tak dużej grupie – razem z mężami i dziećmi były tez już razem i nadal się przyjaźnią. Mówią, że czasem nawet i pokłócą się na chwilę, ale i tak do siebie wracają.

Sesja z przyjaciółkami KrakówSesja z przyjaciółkami

Sesja

Najważniejsze było wspólne zdjęcie. Udało się nam to zrealizować, ale też zrobiłam każdej z nich indywidualny portret. nie było to łatwe wyzwanie choćby ze względu na ilość dziewczyn jak i ich rozgadanie i rozchichotanie. Widać było jak niesamowicie dobrze bawią się w swoim gronie.

Zaproszenie

Jeżeli też masz przyjaciółkę może uwiecznisz też Waszą przyjaźń i zaprosisz ją na sesję? Taka sesja z przyjaciółkami to cudowna pamiątka na lata. Być może jedyna fizyczna, namacalna pamiątka. Takie zdjęcia możesz umieścić w albumie lub w formie zdjęcia powiesić na ścianie. To także cudowny sposób na spędzenie razem czasu, zadbanie o siebie, zrobienie sobie „babskiego” dnia.

Jeżeli jesteś zainteresowana napisz lub zadzwoń do mnie. Porozmawiamy o tym czego potrzebujesz, jaka sesja Ci się marzy. Zaplanujemy stroje, makijaż i wspólną sesję. Już nie mogę się doczekać!