Sesja sensualna w studio

Sesja sensualne odbywają się w moim studio w Wieliczce. Studio nie jest wielkich rozmiarów, ale jest za przytulne, ma piękne okno i mieści się w starej kamienicy. Ma jednak wszystko co jest potrzebne, aby wykonać sesję kobiecą. Niżej na zdjęciach zobaczycie zdjęcia, które zostały wykonane właśnie w moim studio.

Studyjna sesja sensualna

Sesja sensualna w studio może mieć różny charakter. Może odbywać się na tłach studyjnych, gdzie tworzone są piękne portrety sensualne. Taka sesja kobieca może również odbywać się w specjalnie przygotowanej przestrzeni, która przypomina pokój, najczęściej  sypialnię. Głównym meblem jest tutaj łóżko wokół którego toczy się sesja. Łóżko  wykorzystuję na wiele sposobów: do leżenia siedzenia bezpośrednio na nim, do oparcia się o nie, jako tło.

sesja sensualna w studio

Sesja kobieca w studio

W trakcie sesji wykorzystuję również inne elementy znajdujące się w studio. Modelka może oprzeć się o ścianę, pozować przy oknie, czy przy pięknych drzwiach, może położyć się na podłodze, wykorzystać kanapę/ fotel. Opcji jest bardzo dużo.

Sesja sensualna w studio fotografa ma plus taki, że jako  fotograf bardzo dobrze znam swoją przestrzeń i warunki w nim panujące. Dzięki temu sesja przebiega sprawnie, bo  wiem jak wykorzystać każdy element, aby zapewnić klientce jak największą różnorodność póz i ujęć.

studyjna sesja sensualna

sesja sensualna w studio krakow

Ubrania na kobiecą sesję studyjną

Klientki na sesję sensualną najczęściej przynoszą swoją bieliznę/ubrania (które wcześniej wspólnie dobieramy. Ubrania na sesję zależą od stylu sesji- czy mają być bardziej seksowne czy np. bardziej romantyczne).

W moim studio dostępne są też stroje, bielizna i dodatki, które każda klientka może wykorzystać do sesji. Ubrania są prane po każdej sesji więc higiena jest zachowana:)

Chcesz więcej?

Jeżeli jesteś zainteresowana tematem sesji sensualnych i chciałabyś poczytać więcej na  temat takich kobiecy sesji zerknij sobie na poniższe wpisy. A jeśli masz ochotę na taką sesję to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu 🙂