Kobieca sesja sensualna Eweliny jako spełnienie marzenia

Jak wygląda kobieca sesja sensualna z perspektywy Klientki? Czytaj dalej i przekonaj się sama 🙂

Ewelina napisała do mnie w sprawie sesji – chciała spełnić swoje urodzinowe marzenie.

Nie miałyśmy wiele czasu, bo normalnie Ewelina mieszka za granicą. Ale udało się nam  i parę zdjęć możecie zobaczyć niżej. Ewelina zgodziła się pokazać parę zdjęć, gdyż jak mi powiedziała zdjęcia innych kobiet, które widziała u mnie na stronie zainspirowały ją. Stwierdziła, że chce pokazać zdjęcia z tej sesji buduarowej, w nadziei, że może też kogoś zainspirują i ta kobieta zdecyduje się spełnić swoje marzenia tak jak zrobiła to ona.

 

 

kobieca sesja sensualna

kobieca sesja sensualna w Krakowie

kobieca sesja sensualna z makijażem i fryzurą

Po sesji Ewelina napisała tak: „Kochane kobiety! Jakiś czas temu miałam przyjemność uczestniczyć w sensualnej sesji zdjęciowej u Krystyna Sudoł Fotografia.

Jak wiadomo, każda kobieta, każda z nas ma jakieś kompleksy, każda ma w sobie coś za czym ni przepada lub po prostu czegoś nie lubi… i tutaj właśnie przychodzi kobieca sesja zdjęciowa. Wiem, (bo sama tak miałam), że większość z Nas/Was pomyśli sobie „ale ja nie umiem pozować”, „ale ja nigdy tego nie robiłam” , „jestem za gruba/ za chuda/ mam za duży brzuch? mam za grube uda/ za małe piersi/ nie mam wcięcia w talii” itp.

Ale uwierzcie mi, nikt nie jest idealny i każda z Nas/Was jest piękna, a możliwość wykonania kobiecej sesji zdjęciowej to wspaniałe doświadczenie, dzięki któremu nabywamy odwagi, poznajemy lepiej siebie i akceptujemy siebie w pełni, zauważając przy tym piękno, którego bardzo często na co dzień nie dostrzegamy.

Kobieto, to właśnie Ty jesteś najważniejsza i najpiękniejsza, więc jeśli kiedykolwiek myślałaś o tego typu sesji, ale ostatecznie się nie zdecydowałaś, to ja, z własnego doświadczenia, mogę Ci to w 100 % polecić, a Krystyna zrobi wszystko, abyś poczuła się pięknie, pewnie i swobodnie.

Moje osobiste doświadczenie

Kobieca sesja zdjęciowa u Krysi to był strzał w dziesiątkę!

Oczywiście, myślę, że jak każda kobieta, miałam obawy, że się do tego nie nadaję, że nie umiem pozować, że moje ciało nie jest wystarczająco dobre itp., ale dzięki Krysi zrozumiałam, że moje obawy w ogóle nie były potrzebne!

O kobiecej sesji zdjęciowej myślałam dosyć długo, ale zawsze coś mnie blokowało, by podjąć decyzję. Jednak teraz, gdy już jestem po niej, uważam że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, by w pełni zaakceptować swoje ciało i poczuć się piękna. Zdjęcia które zrobiła mi Krysia są dla mnie najpiękniejszą pamiątką i jednocześnie prezentem dla mnie samej, gdyż sesję zdecydowałam się wykonać jako prezent dla samej siebie na urodziny 🙂

Atmosfera podczas sesji była naprawdę cudowna i luźna, a stres, który towarzyszył mi na początku bardzo szybko uleciał.

Krysia wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, pomaga z doborem ubrań czy rekwizytów, pokazuje pozy jakie najlepiej będą prezentować się na zdjęciach, zwraca uwagę na każdy szczegół – na pasmo włosów z nieodpowiedniej strony, na nie wystarczająco podniesiony podbródek, na zbyt płasko ułożoną stopę – Krysia robi wszystko, by modelka czuła się jak najlepiej i by jak najpiękniejsze były zdjęcia.

Taką sesję polecam każdej kobiecie, bo każda z nas jest wyjątkowa i piękna, a zdjęcia, które otrzymasz zawsze będą Ci o tym przypominały!

Krysia, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!

Więcej na temat kobiecych sesji sensualnych

Chcesz poczytać więcej na temat kobiecych sesji sensualnych? Zobacz poniższe linki 🙂

Czy jest sesja sensualna

Najczęstsze obawy przed sesją sensualną 

Jak się przygotować na sesję sensualną