WalenTynkowa sesja kobieca
"Naucz się kochać siebie"

Odzyskaj swoją kobiecość, pokochaj swoje ciało i zyskaj większą pewność siebie 

Odzyskaj swoją kobiecość, która mogła Ci się gdzieś zagubić w codziennym zabieganym życiu. 

Odbuduj swoje poczucie własnej wartości. Zaakceptuj swoje ciało i zobacz, że Ty też możesz mieć piękne zdjęcia. 

Złap chwilę oddechu i zrób w końcu coś tylko dla siebie. Postaw swoje potrzeby na pierwszym miejscu.

Czy Ty też tak masz?

Jesteś kobietą, może mamą. Spełniasz się i kochasz swoje dzieci, męża, bliskich. Jednak gdzieś tam z tyłu głowy masz poczucie,  że ta młoda, radosna i wolna kobieta którą byłaś gdzieś Ci się zagubiła. Może było to po urodzeniu dzieci a może pod wpływem codziennych zadań do odhaczenia i pędzącego trybu życia...

Może masz już troszkę odchowane dzieci, które nie potrzebują Cię już w każdej minucie swojego życia a Ty dojrzewasz do tego, aby zadbać nieco o siebie. Może dojrzewasz do myśli, że chcesz już więcej od życia niż tylko i wyłącznie dbanie o rodzinę. 

Może trochę z pewną dozą niepewności przeglądasz się już w lustrze i szukasz pierwszych zmarszczek i zastanawiasz się cichutko, często nie przyznając się nagłos, jak będzie się zmieniać Twoje ciało w najbliższych latach.

A może ciągle pamiętasz jak wyglądało Twoje ciało przed ciążami i nie do końca możesz przyzwyczaić się do zmian jakie zaszły w Twoim ciele przez co nie lubisz go oglądać w lustrze. Być może z lekką zazdrością patrzysz na inne kobiety z "ładniejszą" figurą i myślisz sobie, że wtedy wszystko było by inne... łatwiejsze, piękniejsze... Szczególnie kiedy widzisz te idealnie piękne profile na instagramie na których życie toczy się w pastelowych kolorach u u Ciebie to tak nie wygląda...

Może borykasz się z nieakceptacją swojego ciała i siebie, bo doznałaś tak wielu komentarzy i usłyszałaś tyle słów krytyki, że jesteś za gruba, za chuda, za płaska, za mało przedsiębiorcza...

A może właśnie na odwrót uczysz się kochać samą siebie taką jaką jesteś #bezfiltra, uczysz się, że nie ma jednego wzorca idealnej kobiety i zaczyna Cię wkurzać to, że społeczeństwo widzi jeden niesprzyjający kanon kobiecego piękna ...

Czy wiesz, że w Polsce 96% kobiet jest niezadowolonych ze swojego wyglądu? 
Tyle wyjątkowych kobiet nie akceptuje siebie i swojego ciała.

NIE MUSI TAK BYĆ!

Możesz już dziś zrobić coś dla siebie, aby poczuć się dobrze w swoim ciele, aby przyjrzeć się mu z miłością i akceptacją tym samym podnosząc poczucie własnej wartości
bez treningów, diet, zabiegów

Przyjdź na kobiecą sesję sensualną i odkryj siebie na nowo!

Podkreśl swoje ciało i piękno: Każde ciało zasługuje na szacunek i uwielbienie. Kobieca sesja sensualna pozwoli Ci zobaczyć swoje ciało w zupełnie nowym świetle. Poprzez profesjonalne oświetlenie, ujęcia i stylistykę, będziesz miała okazję do podkreślenia swojego wizerunku i odkrycia swojego piękna.
Przełamuj bariery i kompleksy: Wyzwanie sobie nawzajem w sesji sensualnej pomaga przełamać bariery i kompleksy związane ze swoim ciałem. Bycie otwartą na nowe doświadczenia i eksponowanie swojej zmysłowości może zmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie i swoje ciało.
Wyraź siebie: Sesja sensualna daje Ci możliwość wyrażenia swojej sensualności i kobiecości w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. To okazja do eksperymentowania z różnymi stylami, strojami, makijażem i pełnymi wyrazu pozytywnymi emocjami.
Odkryj swoją wewnętrzną siłę: Kobieca sesja sensualna oferuje wyjątkową okazję, aby poczuć swoją wewnętrzną siłę i pewność siebie. Poprzez eksponowanie swojej piękności i delikatności, zyskasz wyższą samoocenę i odkryjesz swoją niepowtarzalność.
Zadbaj o swoje dobre samopoczucie: Odkrywanie swojej sensualności i celebracja swojej kobiecości może mieć korzystny wpływ na Twoje dobre samopoczucie. Sesja sensualna może pomóc Ci zwiększyć pewność siebie, przywrócić równowagę emocjonalną i poczuć się pięknie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.
Stwórz pamiątkę na całe życie: Kobieca sesja sensualna to nie tylko jednorazowe doświadczenie, ale także piękna pamiątka na całe życie. Fotografie z sesji będą przypominać Ci o Twojej odwadze, pięknie i sile, kiedy tylko na nie spojrzysz.

Nie czekaj na kiedyś tam... Nie czekaj aż schudniesz, aż będziesz miała większą pewność siebie, młodsza też już nie będziesz... Sesja kobieca da Ci niezwykłą transformację, akceptację i miłość... Twoją własną miłość do siebie. Bo akceptacja nie przychodzi z zewnątrz, ale z własnego wnętrza. 

Kobieca Sesja Sensualna 

Odkryj swoją wyjątkowość, rozpieść się i doceń siebie w jedno przedpołudnie
...bez chudnięcia, długich przygotowań, zabiegów... 

Te zdjęcia zostaną z Tobą. Będą przywoływać emocje, które czułaś przed, w trakcie i po  sesji. W chwili zwątpienia w każdej chwili będziesz mogła sięgnąć po album i zobaczyć, że niczego Ci nie brakuje. Że jesteś wystarczająca, ale czasem o tym zapominasz. To będzie Twoja przypominajka, że jeśli tylko zechcesz możesz wyglądać s3ksownie i zmysłowo. 

Dzięki sesji sensualnej poczujesz się znowu kobieco i pięknie. Przygotowania do sesji, wybór pięknych stylizacji, makijaż z fryzurą i sesja to zaproszenie do świata kobiecości, gdzie przez pół dnia robisz coś tylko dla siebie. Na nowo odkrywasz jak to jest stawiać siebie na pierwszym miejscu

Jak to fajnie spełniać swoje marzenia. Jak to cudownie jest czuć się i widzieć się zadbana i piękną.  Przeglądasz się w lustrze i bardzo podoba Ci się do to co widzisz. Jesteś świadoma swoich niedoskonałości, ale zupełnie Ci to nie przeszkadza - co więcej cieszysz się, bo one czynią cię Tobą.  Czujesz się wolna, lekka i szczęśliwa

Co zyskujesz dzięki tej ofercie

Kobiece sesje zdjęciowe to nie tylko piękne ujęcia, ale także wyjątkowe doświadczenie, które może odmienić twoje życie. Kobiece sesje to nie tylko fotograficzna podróż, ale także niezwykłe doświadczenie, które może prowadzić do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Niech to będzie momentem, w którym przejdziesz na wyższy poziom akceptacji samej siebie i odkrycia swojej prawdziwej, pięknej natury. Nic nie stoi ci na przeszkodzie - pozwól sobie na tę transformacyjną przygodę już teraz!

Sesja pomaga uwierzyć w swoje ciało oraz akceptować i celebrować swoje krągłości. Może zapoczątkować zmianę w myśleniu, prowadzącą do większej miłości do samej siebie.
Odzyskasz zagubioną kobiecość, która schowała się gdzieś pod fartuszkiem codzienności.
Zdobędziesz niesamowite doświadczenie jakim jest odkrywanie i uwiecznianie swojej własnej kobiecości i sensualności, dzięki czemu poczujesz, że stawiasz siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu.
Pojawi się akceptacja. Akceptacja siebie to nie jest podziwianie siebie, zapatrzenie w siebie tylko przyjmowanie i uznanie tego co już mamy z naszymi zasobami, ale też i ograniczeniami, które mamy w środowisku w którym jesteśmy.
Poczujesz się pewniejsza siebie. Zobaczysz na zdjęcia, że może pięknie wyglądać i wcale nie musisz być chudsza, czy młodsza,
Sesje pomagają uwolnić się od społecznych oczekiwań i norm. Sprzyjają wyzwoleniu się od konwencjonalnych standardów piękna i przyjęciu indywidualności.
Dasz przykład innym kobietom, że każde  kobiece ciało jest wyjątkowe. Odważając się na sesję pokazujesz koleżankom, siostrom, córkom, że każda kobieta bez względu na swój wygląd może czuć się w nim dobrze. 
Poczujesz się wystarczająca taka jaka jesteś.
Udowodnię Ci, że nie musisz być modelką, aby mieć przepiękne zdjęcia.
Zobaczysz, że nie ma nic złego w tym, że idziesz  za głosem serca, zrealizujesz swoje marzenie i zobaczysz się w niezwykle zmysłowym i s3ksownym wydaniu.
Poczujesz się jak królowa przez jeden dzień. Spędzisz pół dnia w gronie kobiet i ich kobiecej energii. Zostaniesz ciepło przyjęta i zaopiekowana.
Otrząśniesz się z bolesnych przeżyć i odkryjesz się się na nowo. Będziesz mogła wzrastać, czuć więcej miłości i samoakceptację.
To będzie poruszająca przygoda. Będziesz mogła zostawić zwykły świat na parę godzin i skupić się na swoich myślach, uczuciach i wyglądzie. Będziesz się dobrze bawić i cieszyć swoją wyjątkowością.
Zatrzymasz na zdjęciach czas. Za parę lat z łezką oku będziesz patrzeć na te zdjęcia.
Sesje pozwalają na utrwalenie tych intymnych chwil w subtelny i artystyczny sposób. Uchwycone fotografie mogą stać się cennymi pamiątkami, przypominającymi o Twojej sile i pięknie.

Oto co zawiera oferta
WalenTynkowa

Poradniki 

Otrzymasz ode mnie mailowo poradniki - jak wygląda sesja, jak się przygotować, bielizna. Dzięki temu, nie będziesz musiała gubić się w domysłach i dobrze wykorzystasz ten czas na konkretne przygotowanie się. 

 Sesja

 Sesja potrwa około 45 minut. Możesz wziąć ze sobą dwa stroje na sesję. Będziesz mogła zmienić stroje, aby uzyskać większą różnorodność na zdjęciach. 

7 zdjęć

 Dostajesz  7 wydrukowanych zdjęć w ładnym tekturowym pudełeczku. Do tego towarzyszące pliki cyfrowe. Zawsze możesz dobrać więcej, jeśli tylko będziesz mieć ochotę.

To nie wszystko...

Dostaniesz checklistę na maila, abyś  nie zapomniała niczego ze sobą zabrać na swoją sesję!

(wartość 50 zł) 
Przyślę Ci też videoporadnik dotyczący bielizny i strojów na sesję.

(wartość 120 zł)
I jeszcze pdf dotyczący zmiany myślenia i pozbycia się swojego wewnętrznego krytyka. 

(wartość 150 zł)

To wszystko za...

1050 zł

550 zł

Jest jedno ale...

Musisz zdecydować się szybko, bo jest to wyjątkowa okazja Walentynkowa, która wkrótce wygaśnie. Gdy opuścisz tą stronę nie trafisz na nią ponownie. Zatem zastanów się dobrze zanim wyjdziesz. Ja wiem, że jesteś tego warta i zasługujesz na to, aby zobaczyć w sobie piękno.

Zatem jesteś gotowa przejrzeć się w moich oczach i pozwolić sobie na zauważenie w sobie tego
NIEPOWTARZALNEGO PIĘKNA?

Jak działa ta oferta? 

1.

Kliknij przycisk i opłać sesję. Następnie odezwę się do Ciebie i wybierzemy dogodny termin sesji (czas realizacji 4 miesiące).

2.

Zrobimy sesję a następnie w drugim etapie zobaczysz wybrane zdjęcia i wybierzesz te, które spodobają Ci się najbardziej. 

3. 

Widząc już zdjęcia będziesz mogła zdecydować czy zostajesz przy 7 zdjęciach czy też powiększasz swój pakiet. 

kobieca sesja portretowa
sesja sensualna w studio
kobieca sesja sensualna jako prezent dla przyszłej panny młodej

Nie zostajesz z tym sama...

Przed sesją dostaniesz maile i poradniki, które pozwolą Ci zastanowić się nad tym jak chcesz, aby wyglądała Twoja sesja.
Masz wpływ na to jak będzie wyglądała twoja sesja. Wypełnisz ankietę dotyczącą sesji i porozmawiamy potem jak ma wyglądać Twoja sesja. Nie zostaniesz sama z planowaniem i przygotowaniami.
Nie będziesz musiała martwić się hasłem: nie mam się w co ubrać. Otrzymasz pomoc w tym temacie zarówno pod postacią poradników, maili jak i video. Dostaniesz informacje jakich ubrań, bielizny, dodatków i najlepiej użyć do sesji, żeby podkreśliły one Twoje atuty. Dzięki temu ze spokojem skupisz się nad wyborem tych najpiękniejszych i najlepszych dla siebie opcji.
Jeśli pewne części ciała sprawiają Ci problem możemy je sprytnie optycznie zakamuflować. Możesz też przyjrzeć się im z miłością, polubić je i wydobyć na światło dzienne bez kompleksów.
Na sesji otrzymasz pomoc w postaci dokładnego pokazania i wytłumaczenia jak wejść w pozę.
Dzięki paru latom nauki i praktyki pomogę Ci pięknie wyglądać na zdjęciach, powiem Ci gdzie patrzeć, jak ułożyć ręce.
Żadna kobieta nie rodzi się z darem fotogeniczności. To lata praktyki - jak stanąć, by dobrze wyjść na zdjęciach. Dzięki odpowiedniemu światłu, pozom i kątom fotografowania sprawimy, że Twoje ciało będzie wyglądać na zgrabne i ładne.
Jeśli nie lubisz być zarzucona olbrzymią ilością zdjęć, ja pomogę Ci wybrać te najpiękniejsze. Możemy też stworzyć elegancki album na sztywnych kartach, abyś mogła po niego sięgnąć w każdej chwili i cieszyć się swoimi zdjęciami.
Cała gama Twoich emocji zostanie zrozumiana, od ekscytacji po niepokój związany z pozowaniem i obawami jak wyjdziesz na zdjęciach.

Daję Ci jeszcze gwarancję. Na czym ona polega? 

Jeśli nie znajdziesz ani jednego zdjęcia, które Ci się spodoba po sesji, zwrócę Ci pieniądze i rozstaniemy się. Mogę Ci dać taką gwarancję, bo jestem przekonana, że znajdziesz te 7 zdjęć ( a nawet więcej) w których się zakochasz. 

To co? Skoro nie ma ryzyka to umawiamy się na sesję ?


No więc...

PORADNIKI, SESJA, 2 STROJE, 7 ZDJĘĆ +
3 BONUSY
 i 4 miesiące na realizację sesji

550 zł

O mnie 

Jako fotograf chcę pomagać kobietom w ich samoakceptacji. Bo nie ma nic piękniejszego niż kobieta, która czuje się dobrze w swoim ciele. Która czuję się wystarczająco dobrze i cieszy się z tego kim jest. Która akceptuje siebie jako całość - z całym bagażem doświadczeń i blizn. Bo wie, że to nie przeszkoda, ale powód do dumy i te niedoskonałości czynią ją po prostu - NIĄ.

Na świecie jest już wystarczająco dużo hejtu. Potrzebujemy miłości. A najlepiej zacząć od kochania siebie. Bo jak mówi RuPaul - Jak masz kochać innych, skoro nie kochasz siebie? 

Dlatego chciałabym Ci zrobić zdjęcia - nie jak schudniesz 10 kg, nie po tym jak wygrasz  w totka, nie kiedyś tam - jak dzieci dorosną czy jak będziesz miała więcej czasu. Dzisiaj jest czas na działanie.

Dziś jest czas, aby normalizować ciała kobiece. To czas, aby pokazać naszym córkom, że można pięknie wyglądać i dobrze się czuć w swoim ciele nieważne jakie ono jest. Bo piękno nie jest związane z rozmiarem ciała. Warto pokazać im, że można i trzeba dbać o samą siebie.

Napisz, zadzwoń, kliknij - chętnie wykonam dla Ciebie sesję. 

Jesteś warta miłości i tego aby raz na jakiś czas postawić siebie na pierwszym miejscu. 

Wątpliwości 

Nie jestem fotogeniczna...

Nie ma niefotogenicznych kobiet. Nikt nie uczył Cię jak pozować. Moją rolą, jako fotografa, jest pomóc Ci w pozowaniu na sesji - co też robię.

Nie mam ciała modelki...

Rozumiem, ale ja nie fotografuję modelek, tylko codzienne kobiety. Wcześniej rozmawiamy o tym jak ma wyglądać sesja. Wierz mi lub nie, ale dzięki doświadczeniu daję sobie radę z każdym typem figury kobiecej. 

Nie jestem zbyt pewna siebie...

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

A co jeśli się mi nie spodobają zdjęcia? 

Rozumiem Cię doskonale.  Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Daje Ci też gwarancję bezpieczeństwa. Jeżeli nie znajdziesz tych najładniejszych możemy rozstać się lub umówić się na drugą sesję.

Nie chcę, aby moje zdjęcia były gdzieś upubliczniane...

Twoje zdjęcia nigdzie nie będą upubliczniane bez Twojej zgody. Pozostają tak prywatne jak sobie życzysz.

Możesz odkładać sesję, ale pamiętaj, że czas nie działa wstecz. Jutro nie będziesz młodsza. Dzisiaj jest czas na działanie.

Możesz tkwić w pułapce swoich myśli i powtarzać, że musisz schudnąć, że jesteś niefotogeniczna, że jesteś za niska i jeszcze jakaś. Ale wierz mi to nic nie da i nic się dla Ciebie nie zmieni. Zmieni to tylko działanie. Może jak zobaczysz się na pięknych fotografiach stwierdzisz, że właściwie nie jest z Tobą tak “źle”. Może okazać się, że właściwie to podobasz się sobie na zdjęciach. 

Tak, możesz myśleć ciągle o innych i dbać o nich. Ale ani się oglądniesz, a będziesz czuła, że nikt o Tobie nie myśli. Że oddałaś swój czas, młodość, energię na bieganie wokół innych, a potem każdy będzie zajęty swoimi sprawami i nikt nie będzie pamiętał o Tobie, aby dać Ci prezent na jaki zasługujesz.

Jesteś tego warta. Jesteś warta tego, aby zadbać o swoje potrzeby i marzenia.

Jeśli inni Ci powtarzają, że jesteś taka i owaka możesz udowodnić im, że się mylą. I że Ty z tym swoim ciałem jesteś wystarczająca. Ale bez konkretnego działania dalej będziesz tkwiła w miejscu.