OFERTA SPECJALNA *

WalenTYnkowa
Sesja Kobieca
"Piękna i Pewna Siebie"

Odzyskaj swoją kobiecość, pokochaj swoje ciało i zyskaj większą pewność siebie

* OFERTA OGRANICZONA CZASOWO - tylko do 14 lutego ! 

JESTEŚ NIEZWYCIĘŻONA

Kiedyś miałam problem z samoakceptacją, ale dzisiaj mogę Ci pomóc

Odzyskaj swoją kobiecość, która mogła Ci się gdzieś zagubić w codziennym zabieganym życiu.

Odbuduj swoje poczucie własnej wartości. Zaakceptuj swoje ciało i zobacz, że Ty też możesz mieć piękne zdjęcia.

Złap chwilę oddechu i zrób w końcu coś tylko dla siebie. Postaw swoje potrzeby na pierwszym miejscu.


Czy znasz z doświadczenia te rzeczy, które zdają się ciągle Cię powstrzymywać?

Uważasz, że nie masz ciała modelki, nie jesteś wystarczająco młoda, szczupła, ładna... 
Uważasz, że jesteś niefotogeniczna... 
Widziałaś jak wychodzisz na zdjęciach i nie podoba Ci się to co zazwyczaj na nich widzisz...
Stawiasz innych na pierwszym miejscu. Najpierw dzieci, rodzina, bliscy a na końcu Ty...
Czasem masz poczucie, że nie zasługujesz na nic ładnego, fajnego...

Nie czekaj na kiedyś tam... Nie czekaj aż schudniesz, aż będziesz miała większą pewność siebie, młodsza też już nie będziesz... Sesja kobieca da Ci niezwykłą transformację, akceptację i miłość... Twoją własną miłość do siebie. Bo akceptacja nie przychodzi z zewnątrz, ale z własnego wnętrza.Co da Ci taka sesja kobieca?

Możesz już dziś zrobić coś dla siebie, aby poczuć się dobrze w swoim ciele, aby przyjrzeć się mu z miłością i akceptacją tym samym podnosząc poczucie własnej wartości
bez treningów, diet, zabiegów

Przyjdź na kobiecą sesję sensualną i odkryj siebie na nowo!

Podkreśl swoje ciało i piękno

Każde ciało zasługuje na szacunek i uwielbienie. Kobieca sesja sensualna pozwoli Ci zobaczyć swoje ciało w zupełnie nowym świetle. Poprzez profesjonalne oświetlenie, ujęcia i stylistykę, będziesz miała okazję do podkreślenia swojego wizerunku i odkrycia swojego piękna.

Przełamuj bariery i kompleksy

Wyzwanie sobie nawzajem w sesji sensualnej pomaga przełamać bariery i kompleksy związane ze swoim ciałem. Bycie otwartą na nowe doświadczenia i eksponowanie swojej zmysłowości może zmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie i swoje ciało.

Wyraź siebie

Sesja sensualna daje Ci możliwość wyrażenia swojej sensualności i kobiecości w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. To okazja do eksperymentowania z różnymi stylami, strojami, makijażem i pełnymi wyrazu pozytywnymi emocjami.

Odkryj swoją wewnętrzną siłę

Kobieca sesja sensualna oferuje wyjątkową okazję, aby poczuć swoją wewnętrzną siłę i pewność siebie. Poprzez eksponowanie swojej piękności i delikatności, zyskasz wyższą samoocenę i odkryjesz swoją niepowtarzalność.

Zadbaj o  dobre samopoczucie

Odkrywanie swojej sensualności i celebracja swojej kobiecości może mieć korzystny wpływ na Twoje dobre samopoczucie. Sesja sensualna może pomóc Ci zwiększyć pewność siebie, przywrócić równowagę emocjonalną i poczuć się pięknie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Stwórz pamiątkę na całe życie

Kobieca sesja sensualna to nie tylko jednorazowe doświadczenie, ale także piękna pamiątka na całe życie. Fotografie z sesji będą przypominać Ci o Twojej odwadze, pięknie i sile, kiedy tylko na nie spojrzysz.

kobieca sesja sensualna w Krakowie

p.s. Ze względu na pewne zasady publikacji nie mogę pokazać tutaj wielu pięknych zdjęć, ale wierz mi jest na nich ogień  

Co zyskujesz dzięki tej ofercie?

Kobiece sesje zdjęciowe to nie tylko piękne ujęcia, ale także wyjątkowe doświadczenie, które może odmienić twoje życie. Kobiece sesje to nie tylko fotograficzna podróż, ale także niezwykłe doświadczenie, które może prowadzić do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Niech to będzie momentem, w którym przejdziesz na wyższy poziom akceptacji samej siebie i odkrycia swojej prawdziwej, pięknej natury. Nic nie stoi ci na przeszkodzie - pozwól sobie na tę transformacyjną przygodę już teraz!

Sesja pomaga uwierzyć w swoje ciało oraz akceptować i celebrować swoje krągłości. Może zapoczątkować zmianę w myśleniu, prowadzącą do większej miłości do samej siebie.
Odzyskasz zagubioną kobiecość, która schowała się gdzieś pod fartuszkiem codzienności.
Zdobędziesz niesamowite doświadczenie jakim jest odkrywanie i uwiecznianie swojej własnej kobiecości i sensualności, dzięki czemu poczujesz, że stawiasz siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu.
Pojawi się akceptacja. Akceptacja siebie to nie jest podziwianie siebie, zapatrzenie w siebie tylko przyjmowanie i uznanie tego co już mamy z naszymi zasobami, ale też i ograniczeniami, które mamy w środowisku w którym jesteśmy.
Poczujesz się pewniejsza siebie. Zobaczysz na zdjęcia, że może pięknie wyglądać i wcale nie musisz być chudsza, czy młodsza,
Sesje pomagają uwolnić się od społecznych oczekiwań i norm. Sprzyjają wyzwoleniu się od konwencjonalnych standardów piękna i zaakceptowanie swojej indywidualności.
Dasz przykład innym kobietom, że każde kobiece ciało jest wyjątkowe. Odważając się na sesję pokazujesz koleżankom, siostrom, córkom, że każda kobieta bez względu na swój wygląd może czuć się w nim dobrze.
Poczujesz się wystarczająca taka jaka jesteś.
Udowodnię Ci, że nie musisz być modelką, aby mieć przepiękne zdjęcia.
Zobaczysz, że nie ma nic złego w tym, że idziesz za głosem serca, zrealizujesz swoje marzenie i zobaczysz się w niezwykle zmysłowym i s3ksownym wydaniu.
Poczujesz się jak królowa przez jeden dzień. Spędzisz pół dnia w gronie kobiet i ich kobiecej energii. Zostaniesz ciepło przyjęta i zaopiekowana.
Otrząśniesz się z bolesnych przeżyć i odkryjesz się się na nowo. Będziesz mogła wzrastać, czuć więcej miłości i samoakceptację.
To będzie poruszająca przygoda. Będziesz mogła zostawić zwykły świat na parę godzin i skupić się na swoich myślach, uczuciach i wyglądzie. Będziesz się dobrze bawić i cieszyć swoją wyjątkowością.
Zatrzymasz na zdjęciach czas. Za parę lat z łezką oku będziesz patrzeć na te zdjęcia.
Sesje pozwalają na utrwalenie tych intymnych chwil w subtelny i artystyczny sposób. Uchwycone fotografie mogą stać się cennymi pamiątkami, przypominającymi o Twojej sile i pięknie.

Co zawiera ta WalenTYnkowa oferta 

PORADNIKI

Otrzymasz ode mnie mailowo poradniki - jak wygląda sesja, jak się przygotować, bielizna. Nie będziesz musiała gubić się w domysłach i dobrze wykorzystasz ten czas na  przygotowanie się.

SESJA

Sesja potrwa około 45 minut. Możesz wziąć ze sobą dwa stroje na sesję. Będziesz mogła zmienić stroje, aby uzyskać większą różnorodność na zdjęciach.

7 ZDJĘĆ

Dostajesz 7 wydrukowanych zdjęć w ładnym tekturowym pudełeczku. Do tego towarzyszące pliki cyfrowe. Zawsze możesz dobrać więcej, jeśli tylko będziesz mieć ochotę.

To nie wszystko...

Dostaniesz CHECKLISTĘ na maila, abyś nie zapomniała niczego ze sobą zabrać na swoją sesję!

                                                                    (wartość 50 zł)
Przyślę Ci też link do VIDEOPORADNIKA dotyczącego bielizny i strojów na sesję.

                                                                   (wartość 120 zł)

To wszystko za...

1050 zł

550 zł

Musisz zdecydować się szybko, bo jest to wyjątkowa okazja Walentynkowa, która wkrótce wygaśnie. Gdy opuścisz tą stronę nie trafisz na nią ponownie. Zatem zastanów się dobrze zanim wyjdziesz. Ja wiem, że jesteś tego warta i zasługujesz na to, aby zobaczyć w sobie piękno.

Zatem jesteś gotowa przejrzeć się w moich oczach i pozwolić sobie na zauważenie w sobie tego
NIEPOWTARZALNEGO PIĘKNA?

Oferta nie zawiera makijażu i fryzury, jeśli jednak chciałabyś skorzystać z takiej usługi to jest to jak najbardziej możliwe w następnym kroku. 

 3 KROKI DO ZWIĘKSZENIA PEWNOŚCI SIEBIE I ZOBACZENIA W SOBIE PIĘKNA 

 KROK 1

Kliknij przycisk i opłać sesję. Następnie odezwę się do Ciebie i wybierzemy dogodny termin sesji (czas realizacji 4 miesiące).

 KROK 2

Zrobimy sesję a następnie w drugim etapie zobaczysz wybrane zdjęcia i wybierzesz te, które spodobają Ci się najbardziej.

KROK 3

Widząc już zdjęcia będziesz mogła zdecydować czy zostajesz przy 7 zdjęciach czy też powiększasz swój pakiet.

MAŁYMI KROCZKAMI...

Nie martw się, że czegoś nie wiesz. Robisz to pierwszy raz. Poprowadzę Cię krok po kroku..

Przed sesją dostaniesz maile i poradniki, które pozwolą Ci zastanowić się nad tym jak chcesz, aby wyglądała Twoja sesja.
Masz wpływ na to jak będzie wyglądała twoja sesja. Wypełnisz ankietę dotyczącą sesji i porozmawiamy potem jak ma wyglądać Twoja sesja. Nie zostaniesz sama z planowaniem i przygotowaniami.
Nie będziesz musiała martwić się hasłem: nie mam się w co ubrać. Otrzymasz pomoc w tym temacie zarówno pod postacią poradników, maili jak i video. Dostaniesz informacje jakich ubrań, bielizny, dodatków i najlepiej użyć do sesji, żeby podkreśliły one Twoje atuty. Dzięki temu ze spokojem skupisz się nad wyborem tych najpiękniejszych i najlepszych dla siebie opcji.
Jeśli pewne części ciała sprawiają Ci problem możemy je sprytnie optycznie zakamuflować. Możesz też przyjrzeć się im z miłością, polubić je i wydobyć na światło dzienne bez kompleksów.
Na sesji otrzymasz pomoc w postaci dokładnego pokazania i wytłumaczenia jak wejść w pozę.
Dzięki paru latom nauki i praktyki pomogę Ci pięknie wyglądać na zdjęciach, powiem Ci gdzie patrzeć, jak ułożyć ręce.
Żadna kobieta nie rodzi się z darem fotogeniczności. To lata praktyki - jak stanąć, by dobrze wyjść na zdjęciach. Dzięki odpowiedniemu światłu, pozom i kątom fotografowania sprawimy, że Twoje ciało będzie wyglądać na zgrabne i ładne.
Jeśli nie lubisz być zarzucona olbrzymią ilością zdjęć, ja pomogę Ci wybrać te najpiękniejsze. Możemy też stworzyć elegancki album na sztywnych kartach, abyś mogła po niego sięgnąć w każdej chwili i cieszyć się swoimi zdjęciami.
Cała gama Twoich emocji zostanie zrozumiana, od ekscytacji po niepokój związany z pozowaniem i obawami jak wyjdziesz na zdjęciach.


"Doskonałością jest akceptacja swoich niedoskonałości"

Zatem...

PORADNIKI, SESJA, 2 STROJE, 7 ZDJĘĆ +
3 BONUSY

 
i 2 miesiące na realizację sesji


550 zł


Daję Ci jeszcze gwarancję. Na czym ona polega?

Jeśli nie znajdziesz ani jednego zdjęcia, które Ci się spodoba po sesji, zwrócę Ci pieniądze i rozstaniemy się. Mogę Ci dać taką gwarancję, bo jestem przekonana, że znajdziesz te 7 zdjęć ( a nawet więcej) w których się zakochasz.

To co? Skoro nie ma ryzyka to umawiamy się na sesję ?Jako fotograf chcę pomagać kobietom w ich samoakceptacji. Bo nie ma nic piękniejszego niż kobieta, która czuje się dobrze w swoim ciele. Która czuje się "wystarczająca" i cieszy się z tego kim jest. Która akceptuje siebie jako całość - z całym bagażem doświadczeń i blizn. Bo wie, że to nie przeszkoda, ale powód do dumy i te niedoskonałości czynią ją po prostu - NIĄ.

Na świecie jest już wystarczająco dużo hejtu. Potrzebujemy miłości. A najlepiej zacząć od kochania siebie. Bo jak mówi RuPaul - Jak masz kochać innych, skoro nie kochasz siebie?

Dlatego chciałabym Ci zrobić zdjęcia - nie jak schudniesz 10 kg, nie po tym jak wygrasz w totka, nie kiedyś tam - jak dzieci dorosną czy jak będziesz miała więcej czasu. Dzisiaj jest czas na działanie.

Dziś jest czas, aby  świadomie zacząć dostrzegać i nie wstydzić się swojego niepowtarzalnego piękna. To czas, aby pokazać naszym córkom, że można pięknie wyglądać i dobrze się czuć w swoim ciele nieważne jakie ono jest. Bo piękno nie jest związane z rozmiarem ciała. Warto pokazać im, że można i trzeba dbać o samą siebie.

Napisz, zadzwoń, kliknij - chętnie wykonam dla Ciebie sesję.

Jesteś warta miłości i tego aby raz na jakiś czas postawić siebie na pierwszym miejscu.

Najczęstsze wątpliwości...

Nie jestem fotogeniczna...

Nie ma niefotogenicznych kobiet. Nikt nie uczył Cię jak pozować. Moją rolą, jako fotografa, jest pomóc Ci w pozowaniu na sesji - co też robię.

Nie mam ciała modelki...

Rozumiem, ale ja nie fotografuję modelek, tylko codzienne kobiety. Wcześniej rozmawiamy o tym jak ma wyglądać sesja. Wierz mi lub nie, ale dzięki doświadczeniu daję sobie radę z każdym typem figury kobiecej.

Nie jestem zbyt pewna siebie...

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

A co jeśli się mi nie spodobają zdjęcia?

Rozumiem Cię doskonale. Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Daje Ci też gwarancję bezpieczeństwa. Jeżeli nie znajdziesz tych najładniejszych możemy  umówić się na drugą sesję lub zwrócę Ci pieniądze. 

Nie chcę, aby moje zdjęcia były gdzieś upubliczniane...

Twoje zdjęcia nigdzie nie będą upubliczniane bez Twojej zgody. Pozostają tak prywatne jak sobie życzysz.

W jaki sposób wybiorę zdjęcia?

Często umawiam się na zoom podczas którego wspólnie wybieramy zdjęcia, lub wgrywam je na dedykowaną stronę na której będziesz mogła sama wybrać zdjęcia. 

Ile czasu trzeba czekać, aby zobaczyć zdjęcia po sesji?

Najczęściej zdjęcia pokazuję do 7 dni po wykonaniu sesji. 

A jeśli spodoba mi się więcej zdjęć?

Jeśli spodoba Ci się więcej zdjęć to będziesz mogła sobie powiększyć pakiet.

Czy przekazujesz surowe zdjęcia?

Nie, nie przekazuję. Jednak mam opcję w której możesz dokupić większą ilość delikatnie obrobionych (bez dokładnego retuszu) pozostałych zdjęć w małej rozdzielczości - takich dla Ciebie na pamiątkę. 

Jak przekazujesz zdjęcia?

Wydrukowane zdjęcia możesz odebrać osobiście lub za pomocą InPosta (płatne za wysyłkę). Natomiast pliki cyfrowe przesyłam spakowane i z hasłem (wysyłam sms) za pomocą Wetransfer. 

Czy używasz dużo obróbki?

Nie, staram się nie. Obrabiam swoje zdjęcia, abyś wyglądała na nich w jak najlepszy dzień swojego życia z promienną cerą. Usuwam siniaki, niedoskonałości, lekko wygładzam skórę, ale nie robię plastiku. Wyrównuję czasem jakieś niedoskonałości, ale rozmiaru ciała nie zmieniam. 

Twoja wyjątkowa oferta

Jesteś jeden krok od uwiecznienia na zdjęciach swojego niepowtarzalnego piękna...

Możesz odkładać sesję, ale pamiętaj, że czas nie działa wstecz. Jutro nie będziesz młodsza. Dzisiaj jest czas na działanie.

Możesz tkwić w pułapce swoich myśli i powtarzać, że musisz schudnąć, że jesteś niefotogeniczna, że jesteś za niska i jeszcze jakaś. Ale wierz mi to nic nie da i nic się dla Ciebie nie zmieni. Zmieni to tylko działanie. Może jak zobaczysz się na pięknych fotografiach stwierdzisz, że właściwie nie jest z Tobą tak “źle”. Może okazać się, że właściwie to podobasz się sobie na zdjęciach.

Tak, możesz myśleć ciągle o innych i dbać o nich. Ale ani się oglądniesz, a będziesz czuła, że nikt o Tobie nie myśli. Że oddałaś swój czas, młodość, energię na bieganie wokół innych, a potem każdy będzie zajęty swoimi sprawami i nikt nie będzie pamiętał o Tobie, aby dać Ci prezent na jaki zasługujesz.

Jesteś tego warta. Jesteś warta tego, aby zadbać o swoje potrzeby i marzenia.

Jeśli inni Ci powtarzają, że jesteś taka i owaka możesz udowodnić im, że się mylą. I że Ty z tym swoim ciałem jesteś wystarczająca. Ale bez konkretnego działania dalej będziesz tkwiła w miejscu.

Masz wątpliwości czy jakieś pytania? A może potrzebujesz jednak najpierw porozmawiać o tej ofercie? 

Napisz do mnie na 

kontakt@krystynasudol.pl 

a odpisze i odpowiem na Twoje pytania  

© Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka prywatności | Regulamin