sesja sensualna w studio

POCZUJ SIĘ PIĘKNA, SEKSOWNA I PEWNA SIEBIE

W 2 h pokażę Ci, że jesteś piękna i wystarczająca taka jaka jesteś. Bez chudnięcia, bez skalpela, bez drastycznych zmian. Sensualna sesja kobieca z makijażem, abyś w przyjemny sposób zadbała o siebie.  

p.s. przycisk przeniesie Cię do messengera i będziemy mogły po prostu porozmawiać o tym co mogę dla Ciebie zrobić, jak to wygląda od środka i co powinnaś wiedzieć.

Czy czasem patrzysz w lustro i myślisz o tym, że jesteś "za gruba/za chuda", masz "za mały/duży" biust? Widzisz w sobie więcej mankamentów niż zalet? Patrzysz czasem na zdjęcia innych kobiet z zazdrością, bo chciałabyś wyglądać jak one?
A może po prostu chciałabyś w końcu poczuć się dobrze w swojej skórze i poczuć się piękna? To włącz video poniżej…

Chciałabym, ale ...

Najczęstsze powody z jakich kobiety czują się nieatrakcyjne,, niewystarczające i  mają niską samoocenę, co wpływa negatywnie na ich codzienne życie oraz relacje z innymi ludźmi

 • Pierwszym powodem, dla którego kobiety czują się nieatrakcyjne, jest presja społeczna i kulturowa. W dzisiejszych czasach media bombardują nas idealnymi pięknymi kobietami, które wyglądają jak z katalogu. Te kobiety często są retuszowane, a ich zdjęcia są obrabiane w programach graficznych. W rzeczywistości nikt nie wygląda tak idealnie, jak na zdjęciach w magazynach. Jednak kobiety, porównując się do tych idealnych modeli, czują się nieatrakcyjne i nie ładne.

 

 • Porównywanie się z innymi: Kobiety często porównują swoje ciała i wygląd z innymi kobietami, co prowadzi do poczucia niższej wartości i niskiej samooceny. Kobiety często czują się gorzej, gdy widzą, że ktoś inny wygląda lepiej lub osiąga więcej. 
 •  
 • Trauma i zranienia emocjonalne:brak wsparcia ze strony innych ludzi. Kobiety, które doświadczyły traumy lub zranień emocjonalnych, mogą mieć trudności z akceptacją swojego ciała i wyglądu. Kobiety często otrzymują negatywne komentarze na temat swojego wyglądu od rodziny, przyjaciół, a także od mediów, co prowadzi do poczucia niższej wartości i niskiej samooceny. Krytyka i negatywne uwagi szczególnie ze strony ludzi, którzy powinni Cię kochać i akceptować bezwarunkowo mogą zniszczyć poczucie własnej wartości
 •  
 • Brak akceptacji samej siebie. Kobiety często skupiają się na swoich wadach zamiast na swoich atutach. Zamiast doceniać swoje piękno i unikalność, skupiają się na tym, co ich zdaniem jest nie tak. 

 Kobiety od małego wzrastają w poczuciu, że jest coś z nimi nie tak. Za małe, za duże, za grube, za chude, za stare, za młode….

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Czy przyniósł Ci więcej pożytku czy szkody?

A może już najwyższa pora odłożyć go na półkę. Może pora cieszyć się sobą, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

Wiesz, że możesz więcej, ale opinie innych osób/komentarze, które słyszałaś w przeszłości powstrzymują Cię przed uwierzeniem w to, że jesteś piękna i wystarczającaNajwyższa pora to zmienić.

To czas, aby zrzucić tę twardą zbroję i uwolnić swoje ukryte piękno, które schowałaś głęboko, aby uniknąć kolejnego i kolejnego zranienia. Bo przecież kobietę najłatwiej zranić komentując jej wygląd, urodę czy seksualność.

"Piękno zaczyna się wtedy, kiedy decydujesz sie być sobą."

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli

KOBIECA SESJA SENSUALNA

Uwolnij swoje piękno i zaakceptuj swoją niepotwarzalność

Jako kobieta i mama najpierw myślisz o innych, a dopiero potem o sobie. Robisz tak dużo dla innych a zapominasz, że Ty też jesteś ważna. Dlatego w tym roku podaruj sobie prezent na jaki zasługujesz. Daj sobie prezent w postaci kobiecej sesji zdjęciowej i pięknych zdjęć.

Podczas każdej sesji:otrzymujesz porady jak się przygotować
dokładne wskazówki jak pozować
dwugodzinna sesja
możliwość makijażu
i zmiany strojów
wspólny wybór zdjęć
różne produkty w pakietach

3 BONUSY DO KAŻDEJ SESJI

p.s. przycisk przeniesie Cię do messengera i będziemy mogły po prostu porozmawiać o tym co mogę dla Ciebie zrobić, jak to wygląda od środka i co powinnaś wiedzieć.

Być piękną oznacza akceptację siebie.
Nie musisz być akceptowana przez innych. Musisz akceptować siebie.

–Thich Nhat Hanh

Wyobraź sobie, że po sesji

 • Poczujesz się pewniejsza siebie. Zobaczysz na zdjęciach, że możesz pięknie wyglądać i wcale nie musisz być chudsza czy  młodsza. 
 • Zrobisz w końcu coś dla siebie. Dasz sobie czas na oddech od codziennych obowiązków, przypomnisz sobie o beztroskiej dziewczynie, którą kiedyś byłaś.
kobieca podczas sensualnej sesji kobiecej

Zaakceptujesz siebie i zobaczysz, że jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

 • Zatrzymasz na zdjęciach czas. Za parę lat z łezką oku będziesz patrzeć na te zdjęcia.

Zrozumiesz, że piękno, odwaga, siła nie są związane z ciałem, ale z całą Tobą.

Co zyskasz po sesji ?

p.s. przycisk przeniesie Cię do messengera i będziemy mogły po prostu porozmawiać o tym co mogę dla Ciebie zrobić, jak to wygląda od środka i co powinnaś wiedzieć.

Opcje pakietów

W moim studio możesz wybrać pakiety cyfrowe, gotowe produkty czyli albumy i wydruki, czy też pakiety mieszane zawierające i produkty i pliki cyfrowe.

Możesz kupić pojedyncze ujęcia w cenie 150 zł za sztukę.

Możesz też wybrać korzystniejszy cenowo pakiet.

p.s. Jeśli nie jesteś pewna  co wybrać nie widząc jeszcze zdjęć, nie martw się. Momżesz zobaczyć najpierw zdjęcia, a dopiero potem podjąć decyzję który pakiet jest dla Ciebie cenowo najlepszy. Jednak ważne jest, abyś znała ceny przed decyzją. Możesz porozmawiać ze mną na messengerze, mailowo lub telefonicznie a wtedy podam Ci dokładny cennik.

Chciałabym, ale ...

Wiele kobiet chciałoby przyjść na sesję sensualną, ale boi się, że wyjdzie źle na zdjęciu.

Boją się, że są niefotogeniczne.

Boją się, że widząc swoje zdjęcie jeszcze bardziej się znienawidzą siebie i swoje ciało.

Boją się, że są za grube/stare na ładne zdjęcia.

Boją się, że wydadzą kasę na coś co nie będzie się im podobać.

Jeśli brzmi to znajomo, nie martw się- nie jesteś sama. Jestem fotografem kobiecym, którego misją jest pokazywanie innym kobietom, że są wystarczające, silne i piękne bez względu na rozmiar, wagę czy wiek.

Na fotografiach, które wykonam dla Ciebie zobaczysz, że jesteś piękna i seksowna taka jaka jesteś. Pokażę Ci, że piękno jest w każdej kobiecie (nawet jeśli sama tak nie uważasz).

I mam dla Ciebie GWARANCJĘ

p.s. przycisk przeniesie Cię do messengera i będziemy mogły po prostu porozmawiać o tym co mogę dla Ciebie zrobić, jak to wygląda od środka i co powinnaś wiedzieć.

Wykonując dla Ciebie zdjęcia chcę pokazać kim byłaś, kim jesteś, ale przede wszystkim chcę Ci pokazać kim możesz się stać, jeśli uwierzysz, że jesteś wystarczająca.

Na każdym kroku dostaniesz pomoc...

p.s. przycisk przeniesie Cię do messengera i będziemy mogły po prostu porozmawiać o tym co mogę dla Ciebie zrobić, jak to wygląda od środka i co powinnaś wiedzieć.

O współpracy ze mną

Opinie

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛 Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
Ewelina
Czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście. Czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.
Kinga

BONUSY

3 poradniki

Otrzymasz 3 poradniki „Twój dzień”, „Poradnik piękna” oraz „Bielizna”, które pozwolą Ci przygotować się do sesji. Znajdziesz w nich również listę, na której możesz odhaczyć rzeczy do zabrania na sesję.

Videoporadnik o bieliźnie

Videoporadnik w którym omawiam najlepsze propozycje strojów na sesję sensualną oraz na co zwrócić szczególną uwagę wybierając poszczególne opcje. nie będziesz musiała zgadywać, tylko dowiesz się jak osiągnąć najlepszy efektna zdjęciach.  

Dostęp do garderoby

Masz możliwość skorzystania z garderoby, którą mam w studio, jeżeli będzie taka potrzeba. Jeżeli znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie, śmiało- możesz to wykorzystać podczas sesji. 

O współpracy ze mną

Opinie

W codziennym zabiegani często zapominamy jak bardzo ważne jest pomyśleć o sobie. O własnych potrzebach,chwili wytchnienia zaopiekowania się sobą, spełnienia czasem skrytych,a może nawet szalonych marzeń. Jednym z takich marzeń może być sesja kobieca. I choć czasem zadajemy sobie pytanie,a po co mi sesja ...i to sesja kobieca 🤔 Odpowiedź jest prosta by popatrzeć z radością na taką niecodzienną siebie... W pięknym makijażu, fryzurze w dobrym humorze, fajnych ciuszkach. Przy Krysi poczujesz się swobodnie. Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Jej wskazówki jak się ustawić by wyglądać korzystanie są bezcenne. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Krysi ☺️
sesja kobieca w bieliźnie
Teresa
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania

Co zyskasz?

Gwarancja

Rozumiem, że sama sesja może wywoływać sprzeczne uczucia. Od niesamowitej ekscytacji, po niepokój : jak ja wyjdę na tych zdjęciach. Dlatego mam dla Ciebie tą GWARANCJĘ.

Nie płać nic na początek- dopiero jak zobaczysz zdjęcia podejmujesz decyzję ile zdjęć zabierasz i czy decydujesz się na album czy wydruki. Ważne, abyś znała cennik, ale decyzję co zabierasz możesz podjąć dopiero widząc zdjęcia.

Dlaczego powinnaś skorzystać z oferty?

Możesz odkładać sesję, ale pamiętaj, że czas nie działa wstecz. Jutro nie będziesz młodsza. Dzisiaj jest czas na działanie. 

Możesz tkwić w pułapce swoich myśli i powtarzać, że musisz schudnąć, że jesteś niefotogeniczna, że jesteś za niska i jeszcze jakaś. Ale wierz mi to nic dla Ciebie nie zmieni. Zmieni to tylko działanie.

Wiem, że masz obawy. Ale tak działa nasz mózg. Produkuje strach, lęki nie pokój abyś nie ruszyła dalej, bo pozostanie w strefie komfortu jest BEZPIECZNE, a to co nieznane NIEBEZPIECZNE więc lepiej tam nie iść, bo może pożre Cię tygrys szablastozęby. To mechanizm mający tysiące lat. 

Ale na sesji nie ma tygrysa. Na sesji jest bezpieczeństwo i piękno, który wydobywam z Ciebie. Ja wydobywam to co JUŻ W TOBIE JEST. WYDOBYWAM PIĘKNO i TWOJĄ NIEPOWTARZALNOŚĆ, bez względu na Twój, wiek, wagę czy rozmiar. 

Jesteś tego warta. Jesteś warta tego, aby zadbać o swoje potrzeby i marzenia. 

 

Ale bez konkretnego działania dalej będziesz tkwiła w miejscu.

OD CZEGO ZACZĄĆ ?

Kontakt

Najlepiej zacząć od rozmowy czy to przez

 1. messengera (kliknij przycisk poniżej)
 2. czy maila (wypełnij formularz).

Wówczas dokładnie powiem Ci jak to wyglądają sesje, porozmawiamy o cenach, rozwieję wątpliwości.

Kliknij, aby przejść do messengera

Wypełnij formularz poniżej

NAJCZĘSTSZE OBJEKCJE

Ale ja jestem niefotogeniczna...

Grrr… Nie ma niefotogenicznych kobiet. Nikt nie uczył Cię jak pozować. Moją rolą, jako fotografa, jest pomóc Ci w pozowaniu na sesji – co też robię.

Trochę się wstydzę rozebrać...

Po pierwsze zawsze możesz pozostać w ubraniu. Podczas wstępnej konsultacji pomogę dobrać Ci odpowiedni strój w zależności od tego czego potrzebujesz. Sesja sensualna wcale nie oznacza pełnego negliżu, ani sesji w bieliźnie. Może to równie dobrze być wydekoltowana sukienka. 

Bardzo bym się stresowała...

Wszystko to co nowe może być stresujące. Boimy się tego co nieznane. Rozumiem to. Dlatego masz możliwość umówienia się na krótką telefoniczną konsultację ze mną, aby lepiej mnie poznać. A po drugie, jeśli nie jesteś do końca gotowa, możesz zapisać się niżej i otrzymać parę maili, które przybliżą Ci temat i oswoją Cię z nim, oraz pozwolą Ci lepiej mnie poznać 🙂 

KLIKNIJ NA PRZYCISK NIŻEJ

Ale po co mi takie zdjęcia, co ja z nimi zrobię...

Czy za tym pytaniem nie kryje się, bo inni pomyślą, że jestem próżna lub bezwstydna? Rozumiem, ale pamiętaj- Twoje zdjęcia pozostają tak prywatne jak sobie tego życzysz. Nikt nie musi ich zobaczyć. Po drugie, te zdjęcia są przede wszystkim dla Ciebie, na pamiątkę, na dowód jaka dzisiaj jesteś. Wierz mi, za 10, 20 lat wrócisz do nic z radością i dumą

Brakuje mi pewności siebie

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

Boję się jak wyjdę na zdjęciach, że się sobie nie spodobam...

Rozumiem Cię doskonale. Też nie lubię swoich zdjęć na których stoję profilowo. Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Daje Ci też gwarancję bezpieczeństwa. Jeżeli nie znajdziesz tych 3 najładniejszych – nie będziesz musiała dokonywać ich zakupu. Rozstaniemy się i tyle.  

© 2022 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt

                                                                                                Ta oferta nie jest w żaden sposób związana z Facebookiem.