Zatrzymaj niezwykłą więź jaka łączy Cię z Twoim dzieckiem

Sesje Mama i Ja

Autentyczne - Emocjonalne - Wyjątkowe

Miłość między mamą a dzieckiem, zapisana na fotografiach. Niepowtarzalne relacje, bliskość i czułość już na zawsze z Tobą !

Kiedy Twoje dzieci urosną i nie będą się mieścić w Twoich ramionach, kiedy będziesz miała więcej zmarszczek niż teraz… jaką pamiątkę będziesz miała z dnia dzisiejszego? Co więcej, co zostawisz jako część dziedzictwa? Pewnie będą to dwie rzeczy: Twoje wspomnienia i fotografie.

Wspomnienia są piękne, ale też ulotne. Fotografie  pozwolą Ci zatrzymać Wasze wspólne chwile. To znacznie więcej niż tusz na papierze – to momenty, które opowiadają historię Waszej miłości i bliskości.

Wierzę, że dzieci docenią te zdjęcia kiedy będą starsze, tak jak Ty uwielbiasz oglądać teraz ich zdjęcia kiedy były malutkie. 

Będąc fotografem stworzę dla Ciebie wymarzoną sesję z twoim wyjątkowym dzieckiem, abyś mogła zatrzymać własnie ten moment w swoim życiu.

Chcę taką sesję !

Zdjęcia to nie tylko papier na którym widzisz kolorowe plamy - to zapisane wspomnienia, które będą wisieć na Twoich ścianach.  Fotoalbumy w których będą na zdjęciach z mamą będą dla nich kiedyś największym skarbem. 


PRZED SESJĄ

Konsultacja przed sesją może odbyć się jako rozmowa telefoniczna.  Porozmawiamy i powiesz mi o tym jakie wspólne zdjęcia chciałabyś mieć z dzieckiem. Czy myślisz o sesji plenerowej czy też o portretach w studio, ktore potem ozdobią Twoje ściany. A może chcesz uwiecznić Wasze wspólne chwile w domu? Razem stwórzmy sesję o jakiej marzysz.

Dzięki rozmowie poznasz też mnie-fotografa,co pozwoli Ci podejść spokojniej do sesji.

Po konsultacji pomagam Ci dobrać odpowiednie ubrania do sesji, podpowiem co zabrać, czego się spodziewać. Prześlę Ci poradniki, które przygotowałam specjalnie z myślą o moich klientach, aby ułatwić im przygotowanie się do sesji.

SESJA

W zależności od typu sesji oraz wieku uczestników sesji dostosowuję zadania i zabawy, aby uzyskać naturalnie wyglądające zdjęcia. Przy sesjach studyjnych jest więcej pozowania, w plenerze jest nieco więcej swobody.

Nie martw się na każdej sesji moim prorytetem jest dobry wygląd mamy. To na Twoje potrzeby robimy te zdjęcia- dlatego pomagając Ci podczas sesji chcę, abyś wyglądała na nich jak najlepiej.

Jako kobieta i mama wiem jak to jest. Każda z nas ma swoje słabe punkty, które chce zamaskować. Podczas sesji upewnimy się, że mankamenty chowamy, a to co podoba Ci się bardziej eksponujemy.

PO SESJI

Po sesji, w okresie do dwóch tygodni, Twoje zdjęcia będą gotowe do oglądnięcia. Dokonuję korekty w postprodukcji, abyś wygląda jak najlepiej. Jednak nie martw się- nie będzie to mocna ingerencja. Odbywa się to podczas spotkania na żywo lub poprzez galerię online.

Wówczas możesz dokonać wyboru, które zdjęcia chcesz włączyć do swojego pakietu. Będziesz mogła zobaczyć przykłady dostępnych produktów.

Wtedy też należy dokonać ostatecznej płatności za produkty.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!

NAJCZĘŚCIEJ  ZADAWANE  PYTANIA

Kiedy i w jaki sposób umówić się na sesję?

Na sesję najlepiej umówić się od razu kiedy podejmiesz decyzję o sesji. Wykonuje tylko kilka sesji miesięcznie więc lepiej od razu sprawdzic interesujący Cię termin. Najlepiej skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwonić. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości – najlepiej zadzwoń do mnie.

KONTAKT

Jak długo trwa sesja?

Sesja trwa średnio godzinę lub trochę dłużej. Jeżeli na sesji są małe dzieci możemy potrzebować więcej czasu, aby zapewnić im odpoczynek i chwilową przerwę.


Czego spodziewać się podczas sesji?

Przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Podczas sesji zrealizujemy nasze założenia, które wcześniej omówimy podczas rozmowy. Wcześniej prześlę Ci poradnik z informacjami dotyczącymi przebiegu sesji.


Nie mam się w co ubrać. Jak to rozwiązać?

To żaden problem. Dysponuję garderobą kliencką z której można skorzystać. Wcześniej omówimy stylizacje. Możesz sie przebrać podczas sesji, ale i nie muszisz. Wszystko ustalamy indywidualnie.


A co w przypadku nieprzewidzianych sytuacji takich jak np. choroba dziecka?

Wtedy jak najbardziej możemy przełożyć sesję na inny termin pod warunkiem poinformowania mnie najpóźniej 24 godziny przed sesją.


Ile kosztuje sesja?

Na początku należy uiścić zadatek w wysokości 150 zł. To pokrywa rezerwację terminu i czas sesji. Po sesji kiedy zobaczysz zdjęcia będziesz mogła podjąć ostateczną decyzję co do ilości zdjęć. Można kupić pojedyncze zdjęcia lub też skorzystać z pakietów- co jest znacznie korzystniejsze cenowo. Ceny zaczynają się od 600 zł. Uśredniona inwestycja klienta to 1200 zł.


Czy możemy przyjść na sesję z kimś kto pomoże mi przy dziecku?

Tak jak najbardziej. To Twoja sesja, która ma być dla Ciebie miłym wspomnieniem. Jeżeli babcia/niania/ przyjaciółka/mąż pomogą Ci ja nie widzę problemu. Będziesz mogła skupić się na sobie.


Ile zdjęć zobaczę po sesji?

Jeżeli chodzi o sesje mama i ja to jest to liczba około 30-40 zdjęć już po wstępnej obróbce. Z nich wybierzesz swoje ulubione.


Czy oferujesz tylko odbitki i pliki cyfrowe?

Jako fotograf ale przede wszystkim mama, wierzę, że skoro włozyliście tyle wysiłku, aby przyjść na sesję Wasze zdjęcia powinny być wyeksponowane i łatwo dostępne dla Was do oglądania. Dlatego szczególnie polecam moim klientom fotoalbumy, które są trwałe, łatwe do przeglądania, piekne i pomieszczą sporo zdjęć z Waszej sesji.


Co z makijażem i fryzurą?

Profesjonalny makijaż nie jest wymagany, ale zdecydowanie zalecany. To Twój czas i Twoje wyjątkowe zdjęcia. Profesjonalista zrobi to z wyczuciem i profesjonalnie. Makijaż do fotografii rządzi sie swoimi prawami. Skoro robisz taką sesję raz na jakiś czas warto zainwestować i w to. Za dopłatą możesz skorzystać z usług makijażystki u mnie na miejscu.


Kiedy zobaczę zdjęcia z sesji?

Zdjęcia będziesz mogła zobaczyć do dwóch tygodni po wykonaniu sesji. Kiedy będą dostępne dam Ci znać i umówimy się na spotkanie lub też będziesz mogła je wybrać poprzez galerię online.

Gotowa na sesję? Zapraszam do kontaktu!