KONSULTACJE

Konsultacja przed sesją może odbyć jako spotkanie osobiste lub jako rozmowa telefoniczna. Jest ona istotna gdyż podczas niej wspólnie zaplanujemy sesję i rozwiejemy wszelakie wątpliwości. Ile będzie trwała sesja? W co się ubrać? Jak przygotować dzieci? Oraz takie aspekty jak to w jaki sposób chcesz eksponować swoje zdjęcia? Czy robimy zdjęcia na album czy na obraz? Jaką kolorystykę lubisz ?

Dzięki rozmowie poznasz też fotografa co pozwoli Ci podejść spokojniej do sesji. Powiedz jaką masz wizję, jaki jest Twój dom i charakter Twojej rodziny, a ja dodam nutkę kreatywności aby stworzyć sesję pasującą do Ciebie.

SESJA

Sesje mogą być stresujące: jak się przygotować, jak się zachować, patrzeć w obiektyw czy nie patrzeć, jak ułożyć ręce. Nie mówiąc już o sesji rodzinnej, kiedy trzeba wszystkich przygotować i zadbać o to, aby byli w miarę dobrych humorach. 

Cokolwiek wybierzesz – przy każdej sesji otrzymujesz czas i doświadczenie fotografa, który przeprowadza Cię przez cały proces za rękę- rozwiewając wątpliwości i służąc radą. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na jego potrzeby tworzone są unikalne produkty, które ozdobią jego dom i uwiecznią wspólne chwile z bliskimi.

ZDJĘCIA I PRODUKTY

Po sesji, w okresie do dwóch tygodni, Twoje zdjęcia będą gotowe do oglądnięcia. Odbywa się to podczas spotkania na żywo, kiedy będziesz mogła zobaczyć najlepsze wybrane przez fotografa zdjęcia przygotowane do prezentacji. Wówczas możesz dokonać wyboru, które chcesz włączyć do swojego pakietu. Będziesz mogła zobaczyć przykłady dostępnych produktów i zobaczyć konkretne wymiary fotoobrazów.

To czas kiedy wybierasz co zabierasz ze sobą do domu i to moment właściwej płatności za produkty. Czasem samej trudno podejmuj się decyzje więc warto zabrać ze sobą męża, który pomoże podjąć decyzję.

ODBIÓR PRODUKTÓW

Po około 3-4 tygodniach Twoje zamówione produkty będą gotowe do odbioru. O możliwości odbioru zostaniesz poinformowana telefonicznie lub mailowo. Fizyczne produkty twojej sesji będą już na zawsze w Twoim domu i będziesz mogła cieszyć się nimi codziennie.

REFERENCJE

Bardzo cieszę się, że rodziny które fotografuję wracają do mnie co roku. Sesja raz w roku to świetny plan, aby uchwycić te niesamowite zmiany jakim ulega Wasza rodzina i dzieci. Dzięki zdjęciom zapisanym w albumach możesz doskonale śledzić i zatrzymywać te zmiany rok po roku. Co ważne, dzięki wspólnemu doświadczeniu nie będziemy już sobie „obcy” tylko zaznajomieni ze sobą przez co kolejna sesja nie będzie już tak stresująca jak pierwsza i jak ponowne szukanie nowego fotografa.