PREZENT DLA PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ

SESJA SENSUALNA

Taka sesja to wyjątkowy pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej, a także dla jej wybranka. Taki prezent przyszła Pani Młoda zapamięta jako wyjątkowe przeżycie. To prezent, który wykorzysta dla siebie, ale także będzie  mogła podzielić się z nim, ze swoim przyszłym mężem. Dając tak wyjątkowy prezent można uszczęśliwić dwie osoby.

W skład prezentu dla przyszłej Panny Młodej wchodzą:


konsultacja przed sesją
poradnik jak się przygotować
makijaż
personalizowana sesja
pomoc na każdym etapie sesji
wybrane zdjęcia z plikami cyfrowymi
projekt albumu

PREZENT DLA PANNY MŁODEJ

Sesja sensualna dla Panny Młodej to wyjątkowy pomysł na prezent. Ty, kobieta, która wkrótce zostanie żoną może świętować zmianę swojego statusu.

Bo takie sesje to nie tylko piękne zdjęcia w ładnej bieliźnie. To podróż w stronę akceptacji swojej kobiecości. To radość z bycia sobą.

Taka sesja to moment zatrzymania się i uświadomienia sobie w jakim miejscu jesteś. To chwila na wdzięczność za to co masz. To świętowanie bycia tu i teraz zanim zaczniesz nową przygodę ze swoim mężem.

To także pamiątka na przyszłe lata, dla Ciebie i Twojego męża.

To także świetny pomysł na prezent dla niego – tego wybranego. Wyobraź sobie jego minę, kiedy w dniu ślubu zaskoczysz go swoimi pięknymi zdjęciami. W ten sposób pokażesz mu jakie ma szczęście wybierając właśnie Ciebie. 

prezent dla panny młodej
prezent dla Panny Młodej Krystyna Sudoł Fotografia
prezent dla Panny Młodej sesja buduarowa

Jesteś gotowa spróbować?

To wyjątkowy moment w Twoim życiu. Niedługo zostaniesz żoną, a potem może mamą. To czas zmian - dlatego zapamiętaj ten moment jako wyjątkowy i piękny.

Zadbaj o siebie i świętuj ten moment. Uwiecznij to kim jesteś tu i teraz.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji możesz umówić się ze mną na krótką i niezobowiązującą rozmowę telefoniczną. Odpowiem na Twoje pytania, rozwieję wątpliwości i będziesz miała okazję poznać mnie nieco bliżej.

prezent dla panny młodej - sesja sensualna

CO MOŻESZ ZYSKAĆ

prezent dla panny młodej

O współpracy ze mną

Opinie

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛 Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
Ewelina
W codziennym zabiegani często zapominamy jak bardzo ważne jest pomyśleć o sobie. O własnych potrzebach,chwili wytchnienia zaopiekowania się sobą, spełnienia czasem skrytych,a może nawet szalonych marzeń. Jednym z takich marzeń może być sesja kobieca. I choć czasem zadajemy sobie pytanie,a po co mi sesja ...i to sesja kobieca 🤔 Odpowiedź jest prosta by popatrzeć z radością na taką niecodzienną siebie... W pięknym makijażu, fryzurze w dobrym humorze, fajnych ciuszkach. Przy Krysi poczujesz się swobodnie. Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Jej wskazówki jak się ustawić by wyglądać korzystanie są bezcenne. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Krysi ☺️
sesja kobieca w bieliźnie
Teresa
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania
Czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście. Czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.
Kinga

Kobietą jestem i nic co kobiece nie jest mi obce...

Kobieta, mama trójki, z wykształcenia nauczyciel, obecnie fotograf.
Od zawsze jedną z moich wartości było pomaganie innym: czy to osobiście, czy poprzez szkolenia, czy też przez zwykłą rozmowę. Teraz pomagam poprzez moją fotografię. Chcę, aby widząc się na zdjęciach kobiety przypominały sobie, że są niezwykłe, że tkwi w nich siła i pasja o której czasem zapominają.

Chcę im przypominać i upewniać je, że jako kobiety nie jesteśmy jedynie numerkami (waga, wiek), ale zdecydowanie czymś więcej. nie zgadzam się z definicją piękna narzuconą przez magazyny, w których królują chude modelki. Rozejrzyj się po ulicy... Ile widzisz takich idealnych kobiet.

Nazywam się Krystyna Sudoł i fotografuję prawdziwe kobiety.

NAJCZĘSTSZE OBJEKCJE

Ale ja jestem niefotogeniczna...

Grrr… Nie ma niefotogenicznych kobiet. Nikt nie uczył Cię jak pozować. Moją rolą, jako fotografa, jest pomóc Ci w pozowaniu na sesji – co też robię.

Trochę się wstydzę rozebrać...

Po pierwsze zawsze możesz pozostać w ubraniu. Podczas wstępnej konsultacji pomogę dobrać Ci odpowiedni strój w zależności od tego czego potrzebujesz. Sesja sensualna wcale nie oznacza pełnego negliżu, ani sesji w bieliźnie. Może to równie dobrze być wydekoltowana sukienka. 

Bardzo bym się stresowała...

Wszystko to co nowe może być stresujące. Boimy się tego co nieznane. Rozumiem to. Dlatego masz możliwość umówienia się na krótką telefoniczną konsultację ze mną, aby lepiej mnie poznać i aby poznać odpowiedzi na dręczące Cię wątpliwości.  

 

Brakuje mi pewności siebie

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

Boję się jak wyjdę na zdjęciach, że się sobie nie spodobam...

Rozumiem Cię doskonale. Tez nie lubię swoich zdjęć na których stoję profilowo. Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia zgodnie z wybranym pakietem. 

© 2021 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt