JAK ROBIĆ SOBIE W DOMU
PIEKNE ZDJĘCIA SENSUALNE,
ABY ZWIĘKSZYĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia ani "idealnego" ciała

Kup poradnik z 32 pozami buduarowymi i zrób sobie zdjęcia, które sprawią, że zobaczysz w sobie w końcu piękną kobietę. Poznaj wskazówki, które sprawią, że też będziesz pięknie wychodzić na zdjęciach. A jak sama zaczniesz się sobie podobać to Twoje poczucie własnej wartości poszybuje w niebo. 

Przestań się już chować, zrób mały kroczek do zobaczenia się w nowym świetle i dowiedz się jak sprawić, aby wyglądać REWELACYJNIE na zdjęciach

Czy czasem patrzysz w lustro i myślisz o tym, że jesteś "za gruba/za chuda", masz "za mały/duży" biust? Widzisz w sobie więcej mankamentów niż zalet? Patrzysz czasem na zdjęcia innych kobiet z zazdrością, bo chciałabyś wyglądać jak one? Wydaje Ci się, że ich życie jest tak cudowne, bo z takim wyglądem i zdjęciami to jakby mogło być inaczej?
A może po prostu chciałabyś w końcu poczuć się dobrze w swojej skórze i poczuć się piękna? To włącz video poniżej…

Chciałabym, ale ...

Jest parę powodów dlaczego  kobiety czują się nieatrakcyjne, niewystarczające i  mają niską samoocenę.

  • Pierwszym powodem, dla którego kobiety czują się nieatrakcyjne, jest presja społeczna i kulturowa. W dzisiejszych czasach media bombardują nas idealnymi pięknymi kobietami, które wyglądają jak z katalogu. Te kobiety często są retuszowane, a ich zdjęcia są obrabiane w programach graficznych. W rzeczywistości nikt nie wygląda tak idealnie, jak na zdjęciach w magazynach. Jednak kobiety, porównując się do tych idealnych modelek, czują się nieatrakcyjne i nieładne.
  • Porównywanie się z innymi: Kobiety często porównują swoje ciała i wygląd z innymi kobietami, co prowadzi do poczucia niższej wartości i niskiej samooceny. Kobiety często czują się gorzej, gdy widzą, że ktoś inny wygląda lepiej lub osiąga więcej. 
  •  
  • Trauma i zranienia emocjonalne: brak wsparcia ze strony innych ludzi. Kobiety, które doświadczyły traumy lub zranień emocjonalnych, mogą mieć trudności z akceptacją swojego ciała i wyglądu. Kobiety często otrzymują negatywne komentarze na temat swojego wyglądu od rodziny, przyjaciół, a także od mediów, co prowadzi do poczucia niższej wartości i niskiej samooceny. Krytyka i negatywne uwagi szczególnie ze strony ludzi, którzy powinni nas kochać i akceptować bezwarunkowo mogą zniszczyć poczucie własnej wartości.
  •  
  • Brak akceptacji samej siebie. Kobiety często skupiają się na swoich wadach zamiast na swoich atutach. Zamiast doceniać swoje piękno i unikalność, skupiają się na tym, co ich zdaniem jest nie tak. 

 Kobiety od małego wzrastają w poczuciu, że jest coś z nimi nie tak. Za małe, za duże, za grube, za chude, za stare, za młode….

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Czy przyniósł Ci więcej pożytku czy szkody?Najwyższa pora to zmienić.

To czas, aby zrzucić tę twardą zbroję i uwolnić swoje ukryte piękno, które schowałaś głęboko, aby uniknąć kolejnego i kolejnego zranienia. Bo przecież kobietę najłatwiej zranić komentując jej wygląd, urodę czy seksualność.

Odłóż na półkę swojego krytyka. Przestań się chować. Przestań twierdzić, że jak schudniesz to może wtedy wszystko zacznie się układać a ludzie zobaczą jak piękna jesteś. Bo ludzie to widzą, ale najczęściej to Ty sama tego nie widzisz. Może pora zacząć cieszyć się sobą, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

Najlepszy sposób to zacząć zauważać w sobie te dobre rzeczy i kroczek po kroczku wychodzić ze skorupki swojej niepewności.

Jak zdjęcia mogłyby Ci w tym pomóc?

- podejmiesz próbę w bezpiecznym miejscu - swoim własnym domu - na zobaczenie i akceptację siebie. Dzięki paru prostym podpowiedziom dowiesz się jak ładnie ustawić się na zdjęciu i jak wykorzystać światło do swoich celów. Dzięki temu nauczysz się w jakich pozycjach i z jakiego kąta Twoje ciało ładnie wygląda.

- zaczniesz myśleć o sobie- nie ciągle o innych, ale o sobie. Zrobisz sobie makijaż, włosy, wybierzesz seksowne ubrania. W domowym zaciszu zrobisz sobie kobiecą przestrzeń- buduar- w którym najważniejszą osobą będziesz Ty.

- poczujesz się wolna, niegrzeczna i frywolna. Przełamiesz schematy bycia grzeczną i ułożoną - bo tak wypada i tak nas wychowano.

- sesja buduarowa to akceptacja i poczucie dumy z tego co się myśli o swoim ciele, a nie tego jak ono wygląda

- normalizujesz ciała kobiece - dzięki swojej własnej pracy pomożesz innym kobietom, przyjaciółkom, sistrom czy córkom - pokażesz im, że ciała kobiet są różne i to jest ok

- przyjrzysz się swojemu ciału z miłością - jeśli cały czas coś chowasz i ukrywasz to jak masz to zaakceptować? Nauczysz się podkreślać to co w Tobie ładne i akceptować to co "wydaje Ci się", że należy ukrywać

"Piękno zaczyna się wtedy, kiedy decydujesz sie być sobą."

PORADNIK Z 32 POZAMI BUDUAROWYMI DO SAMODZIELNEGO SFOTOGRAFOWANIA

Uwolnij swoje piękno i zaakceptuj swoją niepotwarzalność

Jako kobieta i mama najpierw myślisz o innych, a dopiero potem o sobie. Robisz tak dużo dla innych a zapominasz, że Ty też jesteś ważna. Dlatego w tym roku podaruj sobie prezent na jaki zasługujesz. Daj sobie prezent w postaci pięknych zdjęć, które możesz wykonać sama we własnym domu.

Dostajesz PDF z 32 pozami i dokładnymi instrukcjami pisemnymi i zdjęciem obrazującym jak ma wyglądać dana poza. Dowiesz się jak ułożyć nogi, ręce, głowę. Nie musisz nic wiedzieć o pozowaniu- ten poradnik krok po kroku powie Ci jak się ułożyć do zdjęcia. Ten poradnik zdejmuje z Ciebie obowiązek kombinowania co zrobić, aby dobrze wyjść na zdjęciu.

Najważniejsze porady, co powinnaś wiedzieć zanim zabierzesz się do swojej sesji. Na co zwrócić uwagę, jak przygotować pokój, najważniejsze podstawy pozowania na zdjęciach sensualnych – taki know- how- które fotografowie uczą się na warsztatach. Dzięki temu dobrze się przygotujesz do swojej sesji. Zostaniesz poprowadzona za rękę z perspektywy osoby, która sama sobie robi takie zdjęcia telefonem, a nie osoby, która robi komuś zdjęcia (bo to jest dużo prostsze). 

Czekaj

TO NIE WSZYSTKO

BONUS #1

VIDEOPORADNIK
"Jaką bieliznę wybrać do sesji sensualnej?"

wartość 200 zł

Nagrałam dla Ciebie videoporadnik z pomysłami strojów i dodatków, które możesz wykorzystać do sesji. Stroje, z przykładami, zostały dokładnie omówione: co warto wziąć pod uwagę wybierając strój, jak dopasować strój do swojej sylwetki. Dzięki temu poradnikowi będziesz wiedziała co warto wybrać, ale też otworzy Ci oczy na różne opcje, która masz w szafie. Nie będziesz musiała przekopywać internetu i czytać artykułów na ten temat – zaoszczędzasz swój jakże cenny czas. 

Poradnik podzielony jest na 3 części: 

– stroje (niekoniecznie bielizna do sesji), 

– bielizna do sesji 

– porady ogólne na temat wyboru strojów do sesji sensualnej 

BONUS #2

PORADNIK "Jak pokonać wewnętrznego krytyka"

wartość 200 zł

To poradnik mindsetowy z poradami i ćwiczeniami do wykonania. Znajdziesz w nim porady jak pokonać wewnętrznego krytyka, afirmacje, cytaty, książki, które warto przeczytać, aby wyrwać się z pułapki krytycznego myślenia o swoim ciele, oraz ćwiczenia do wykonania, aby zmienić myślenie o sobie. Bo praca nad akceptacją siebie i swojego ciała, to nie zmiana rozmiaru na mniejszy/większy, ale zmiana myślenia o sobie i swoim ciele. 

BONUS #3

PDF "30 seksownych sms, które możesz wysłać do swojej drugiej połówki"

wartość 75 zł

Jeśli robisz te zdjęcia, aby przesłać je również drugiej połówce i rozniecić ogień w Waszym związku, możesz wykorzystać tych 30 sms, aby dodać nieco pikanterii zdjęciom. SMSy są zarówno  grzeczne, doceniające twojego partnera jak i nieco rozbudzające jego wyobraźnię. Przez kilka/kilkanaście dni wyślij mu swoje zdjęcie z jednym SMS, a zobaczysz, że ogień zapłonie. 🧨🧨🧨 Twój partner na pewno będzie przyjemnie zaskoczony dostając takie małe prezenciki dzień w dzień. 

Być piękną oznacza akceptację siebie.
Nie musisz być akceptowana przez innych. Musisz akceptować siebie.

–Thich Nhat Hanh

Wyobraź sobie, że po wykorzystaniu porad

  • Poczujesz się pewniejsza siebie. Zobaczysz na zdjęciach, że możesz pięknie wyglądać i wcale nie musisz być chudsza czy  młodsza. 
  • Zrobisz w końcu coś dla siebie. Dasz sobie czas na oddech od codziennych obowiązków, przypomnisz sobie o beztroskiej dziewczynie, którą kiedyś byłaś.
kobieca podczas sensualnej sesji kobiecej

Zaakceptujesz siebie i zobaczysz, że jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

  • Zatrzymasz na zdjęciach czas. Za parę lat z łezką oku będziesz patrzeć na te zdjęcia.

Zrozumiesz, że piękno, odwaga, siła nie są związane z ciałem, ale z całą Tobą.

Co zyskasz po sesji, którą sobie sama zrobisz?

CZY TO DZIAŁA?

`referencje/historia o tym jak to zadzialo u kogos `?

historia ???

Tworząc dla Ciebie ten poradnik chcę dać Ci narzędzie do przyjrzenia się sobie z miłością, do zrozumienia, że kobiece ciała są różne i nie powinny być porównywane do niesprzyjającego "kanonu" piękna.

Kobiece ciała ulegają zmianom. Największe zmiany to te, które zachodzą po urodzeniu dziecka, w okolicach 40stki, po operacjach. Nasze kobiece ciała zmieniają się nawet w ciągu miesiąca. Często dążymy do jakieś nieistniejącej perfekcji zamiast doceniać to co mamy.

Taka sesja kobieca to nie jest tylko i wyłącznie fotografia ciała i tego jak ono wygląda. Tu bardziej chodzi o to jak MY CZUJEMY SIĘ Z TYM WYGLĄDEM...

Bo myślę, że widziałaś czasem kogoś- kto wyglądał niepozornie, albo był słabo ubrany, albo był plus size- ale emanował taką pewnością siebie, że można by parę osób tym obdzielić.

I oto właśnie chodzi o pewność siebie i akceptację swojego ciała i dzięki poradnikom chcę dać Ci możliwość pokochania swojego ciała na nowo, ale przede wszystkim chcę Ci pokazać kim możesz się stać, jeśli uwierzysz, że jesteś wystarczająca.

Co zyskasz

p.s. przycisk przeniesie Cię do messengera i będziemy mogły po prostu porozmawiać o tym co mogę dla Ciebie zrobić, jak to wygląda od środka i co powinnaś wiedzieć.

O współpracy ze mną

Opinie

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛 Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
Ewelina
Czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście. Czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.
Kinga

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli

O współpracy ze mną

Opinie

W codziennym zabiegani często zapominamy jak bardzo ważne jest pomyśleć o sobie. O własnych potrzebach,chwili wytchnienia zaopiekowania się sobą, spełnienia czasem skrytych,a może nawet szalonych marzeń. Jednym z takich marzeń może być sesja kobieca. I choć czasem zadajemy sobie pytanie,a po co mi sesja ...i to sesja kobieca 🤔 Odpowiedź jest prosta by popatrzeć z radością na taką niecodzienną siebie... W pięknym makijażu, fryzurze w dobrym humorze, fajnych ciuszkach. Przy Krysi poczujesz się swobodnie. Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Jej wskazówki jak się ustawić by wyglądać korzystanie są bezcenne. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Krysi ☺️
sesja kobieca w bieliźnie
Teresa
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania

Gwarancja

Rozumiem, że zastanawiasz się czy te porady zadziałają. No cóż, jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz. Napewno nic Ci nie da zakup i przeczytanie. Musisz DZIAłAĆ i zacząć robić sobie zdjęcia.

Aby ułatwić Ci decyzję daję Ci "piękną gwarancję". Jeśli nie będziesz zadowolona z produktu możesz go zwrócić. Jeśli z ręką na sercu napiszesz mi, że próbowałaś, ale nie masz ani jednego ładnego zdjęcia- oddam Ci wydaną kasę.

Dlaczego powinnaś skorzystać z oferty?

Możesz odkładać sesję, ale pamiętaj, że czas nie działa wstecz. Jutro nie będziesz młodsza. Dzisiaj jest czas na działanie. 

Możesz tkwić w pułapce swoich myśli i powtarzać, że musisz schudnąć, że jesteś niefotogeniczna, że jesteś za niska i jeszcze jakaś. Ale wierz mi to nic dla Ciebie nie zmieni. Zmieni to tylko działanie.

Wiem, że masz obawy. Ale tak działa nasz mózg. Produkuje strach, lęki nie pokój abyś nie ruszyła dalej, bo pozostanie w strefie komfortu jest BEZPIECZNE, a to co nieznane – NIEBEZPIECZNE więc lepiej tam nie iść, bo może pożre Cię tygrys szablastozęby. To mechanizm mający tysiące lat. 

Ale na sesji nie ma tygrysa. Na sesji jest bezpieczeństwo i piękno, które wypływa z Ciebie. Zdjęcia wydobywają to co JUŻ W TOBIE JEST: PIĘKNO i  NIEPOWTARZALNOŚĆ, bez względu na Twój, wiek, wagę czy rozmiar. 

Jesteś tego warta. Jesteś warta tego, aby zadbać o swoje potrzeby i marzenia. 

 

Ale bez konkretnego działania dalej będziesz tkwiła w miejscu.

NAJCZĘSTSZE OBJEKCJE

Ale ja jestem niefotogeniczna...

Nie ma niefotogenicznych kobiet.  Fotogeniczność to mit. Prawdą jest to, że pozowania można się nauczyć. Nikt nie uczył Cię jak pozować – nie było takiego przedmiotu w szkole. Moją rolą, jako fotografa, jest pomaganie kobietom w pozowaniu na sesji – co też robię. W poradniku znajdziesz porady jak to dobrze zrobić.

Trochę się wstydzę rozebrać...

Po pierwsze będziesz mogła pozostać w ubraniu. W poradniku o bieliźnie znajdziesz pomysły na niekoniecznie rozebrane stylizacje. Po drugie, robisz sobie sama zdjęcia więc nikt Cię widzieć nie będzie. Zawsze możesz usunąć zdjęcia z których nie będziesz zadowolona. 

Ale czy to tak wypada robić sobie samej zdjęcia...

Wypada, nie wypada… Już od małego tego uczy się dziewczynki co wypada, a co nie… Rzadko kiedy ktoś pyta czego tak naprawdę chcemy. Wydaje się nam, że posiadanie ładnych zdjęć to wielka próżność, a przecież nie powinno się być próżnym… Ale to nic złego, że chce się mieć zdjęcia na których się ładnie prezentujemy. Chcemy się podobać i mamy do tego prawo, bez bycia osądzaną. Pamiętaj, że robisz to głównie dla siebie więc jeśli Twoje serce tego chce zrób sobie fajne zdjęcia.  

Ale po co mi takie zdjęcia, co ja z nimi zrobię...

Czy za tym pytaniem nie kryje się, bo inni pomyślą, że jestem próżna lub bezwstydna? Rozumiem, ale pamiętaj- Twoje zdjęcia pozostają tak prywatne jak sobie tego życzysz. Nikt nie musi ich zobaczyć. Po drugie, te zdjęcia są przede wszystkim dla Ciebie, na pamiątkę, na dowód jaka dzisiaj jesteś. Wierz mi, za 10, 20 lat wrócisz do nic z radością i dumą

Brakuje mi pewności siebie

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

Boję się jak wyjdę na zdjęciach, że się sobie nie spodobam...

Rozumiem Cię doskonale. Też nie lubię swoich zdjęć na których stoję bokiem.  Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia.  Nauczysz się jak ładnie ustawić się do zdjęć i który „bok” lepiej się prezentuje.  Nie będę Ci ściemniać i pisać, że od razu będziesz miała wiele zdjęć. Ale w miarę działania tych zdjęć będzie coraz więcej. Wiem co mówię, bo ja sama testuję na sobie. I teraz mam zdecydowanie mniej oporów niż kiedyś przed zarówno robieniem sobie zdjęć jak i przed byciem wogóle fotografowaną. 

Jak to działa - ten zakup?

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz do paru godzin maila z linkiem do zakupionych materiałów. Jeśli zdarzy się, że nie otrzymasz maila – skontaktuj się ze mną. 

© 2022 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt

                                                                                                Ta oferta nie jest w żaden sposób związana z Facebookiem.