Wyjątkowa sesja sensualna dla
Ciebie
na Dzień Mamy

Czy jako mama zawsze stawiasz potrzeby innych przed swoimi? Teraz czas na Ciebie!  Mini sesja sensualna dla mam to idealna okazja, aby poczuć się piękna, kobieca i wyjątkowa. Zamiast decydować się na kolejne perfumy czy ciuszki, zrób dla siebie coś wyjątkowego, coś  co zapamiętasz na całe życie. 

WITAJ

Jesteś piękną i niesamowitą osobą. Piękna kobiety, wbrew temu, co próbują nam wmówić media nie da się zmierzyć kilogramami ani centymetrami czy wiekiem.

Piękno to nieuchwytny blask, wrażliwość i siła w jednym. To Twoja zdolność do bycia sobą. To Twoje duchowe bogactwo. Ciało to tylko nośnik.

Jako fotografka- fotografuję piękno codziennych kobiet. Bez względu na ich wiek, rozmiar czy wagę.

 I to chcę zrobić dla Ciebie za pomocą fotografii. Chcę wydobyć ukryte w Tobie piękno, które nie zawsze zauważasz w natłoku codziennych zajęć. 

 

Kobieca sesja

 Jako kobieta, mama, żona, partnerka robisz tak wiele dla innych stawiając ich na pierwszym miejscu. Dając im pierwszeństwo mówisz, że oni są ważni, a TY nie. Może wiąże się to z tym, że słyszałaś wiele krzywdzących słów na swój temat a szczególnie na temat swojego wyglądu. Może wydaje Ci się, że Może wydaje Ci się, że się nie nadajesz, może myślisz, że skoro nie masz ciała modelki to taka sesja nie jest dla Ciebie…

Nic bardziej mylnego… Taka sesja jest właśnie dla Ciebie, po to, aby w końcu ktoś, w tym przypadku ja, pokazała Ci i udowodniła, że możesz mieć piękne zdjęcia. I nie musisz być modelką, mieć szczupłego, młodego, jędrnego ciała. Taka sesja ma pokazać Ci, że jesteś piękna i wystarczająca. Nic Ci nie brakuje. 

Sesja w studio, w bezpiecznym kobiecym towarzystwie to doskonały sposób na postawienie siebie na pierwszym miejscu. Na zrobienie czegoś dla siebie. Na zauważenie  i docenienie siebie. Na podniesienie poczucia swojej wartości i kobiecości.

Jesteś tu więc wykonałaś pierwszy krok – teraz pora na kolejny …

Na Dzień Mamy oferuję Ci 2 fajne tematy: AFTER MIDNIGHT  i MINIMALIZM.

W każdym z tych 3 tematów masz możliwość wybrania jednej z 3 opcji. 

Pytanie co Cię interesuje?

JAK TO WYGLĄDA - krok po kroku

  1. ZAREZERWUJ TERMIN! Mini sesja to sesja trwająca 30 -45 min. Jest to sesja tematyczna – nie ma możliwości personalizacji. Sesje odbywają się w moim studio przy ul. Ochota, Wieliczka.  Na końcu znajdziesz przycisk, aby umówić się na sesję. 

2. SPRAWDŹ E-MAIL!  Po zarezerwowaniu terminu otrzymasz potwierdzenie na maila. Otrzymasz ode mnie poradnik jak przygotować się do sesji.

3. DZIEŃ SESJI! Jeśli wybierzesz opcję z makijażem i fryzurą zaczniemy od tego. Makijaż odbywa się w studio makijażystki bardzo blisko mojego studia. Po przyjeździe zobaczymy o ze sobą zabrałaś, następnie zaczniemy robić zdjęcia. Nie martw się nie musisz umieć pozować. To moje zadanie pokazać Ci i powiedzieć jak się ułożyć, abyś wyszła rewelacyjnie na zdjęciach. 

4. WYBIERANIE ZDJĘĆ! Do tygodnia po sesji umawiamy się na sesje na zoomie, abyś mogła przejrzeć zdjęcia i wybrać te do swojej kolekcji. Zdjęcia będą delikatnie obrobione. Finalny retusz zostanie wykonany na wybranych zdjęciach.

5. ODBIÓR PRODUKTÓW! Czas realizacji to 21 dni roboczych.  Kiedy sprawdzę ich jakość umawiamy się na odbiór lub wysyłam InPostem za opłatą.

KOLEKCJE

Poniżej znajdziesz dostępne pakiety. MAKIJAŻ Z FRYZURĄ TO KOSZT 200 zł. Sam makijaż to koszt 150 zł. Nie jest obowiązkowy, ale zdecydowanie rekomendowany, aby w pełni cieszyć się tym doświadczeniem. Każda sesja trwa 30 – 45 minut. Zawiera 1 strój, który przynosisz ze sobą. Po rezerwacji terminu otrzymasz maile, które pozwolą Ci się przygotować na sesję.

MINI

Tripleks 20×30 cm czyli 3 piękne, wybrane  zdjęcia pokryte akrylem i w wybranej przez Ciebie oprawie 

towarzyszące 3 pliki

30 min

1 strój 

W SAM RAZ

Foliobx 20×30 cm czyli 5 pięknych, wybranych  zdjęć w passepartout (biała kartonowa ramka)

5 towarzyszących plików cyfrowych 

30 min

1 strój 

foliobox z wydrukami jako prezent dla Panny młodej

CHCĘ WIĘCEJ

Album 20 x 20 cm z 15 wybranymi zdjęciami w personalizowanej oprawie (twarde karty rozkładane na płasko) 

towarzyszące pliki do wybranych zdjęć

45 min sesji 

2 stroje

AFTER MIGNIGHT

W tej opcji najważniejsza jest pora sesji, która odbywa się popołuniu.  Głównym składnikiem tutaj jest nastroje światło z towarzyszących lampek. Są to zdjęcia, którym towarzyszy więcej cienia. To nastrojowe zdjęcia. 

MINIMALIZM

Proste i minimalne zdjęcia wykonane na tle fotograficznym. Można wykorzystać szezląg, krzesła lub postawić na całkowity minimalizm.

Terminy sesji są ograniczone. Sesje tematycznych jest tylko kilka, dlatego nie zwlekaj dłużej i sprawdź ofertę mini sesji z okazji majowego DNIA MAMY.