Ubierz się w pewność siebie,
zrób coś dla siebie,
poczuj się piękna i wolna w swoim ciele

bez odchudzania się, bez drastycznych diet, bez zmiany wyglądu swojego ciała 

skupiając się na lepszym poznaniu siebie, zaakceptowaniu swojego wyglądu i czerpania radości właśnie z tego, że jesteś niepowtarzalna 

OGLĄDNIJ VIDEO I DOWIEDZ SIĘ CO DA CI SESJA SENSUALNA

DLA KOGO?

Zanim umówisz się ze mną na rozmowę, wiedz, że pracuję ze zwykłymi kobietami. Generalnie nie fotografuję modelek tylko „codzienne” kobiety. Najczęściej są w okolicy 40-stki, ale są też i młodsze i starsze. Są to mamy, nauczycielki, lekarki, mentorki, aptekarki, prawniczki, przedszkolanki… To panie z różnymi rozmiarami ubrań, z różnymi ciałami, o różnych preferencjach, z różnymi osobowościami. Także moje studio i moja fotografia to multiversum kobiecego piękna.

 

W moim studio pomaga im zrozumieć i zobaczyć, że mimo swoich kompleksów to nie z nimi jest coś nie tak, ale z nierealnym kanonem piękna kobiecego. Dzięki fotografii, odpowiedniej bieliźnie, poprzez cudowny makijaż i fryzurę aż po oświetlenie i pozowanie pokazuję im, że są NAPRAWDĘ PIĘKNE. Nie dzięki sztuczkom z fotoszopa. Pokazuję efekty od razu a aparacie, aby naprawdę uwierzyły w swoje piękno, wyjątkowość, seksowność. Aby uwierzyły, że mogą być w i wrażliwe i silne jednocześnie. Aby zobaczyły swoją wartość i poczuły, że „mają tę moc” jak śpiewa Elsa.

Swoimi zdjęciami sprawiam, że kobiety czują się bosko w swoim ciele i przestają przepraszać, że są jakie są. 

 

Wiem, że sesja może wydawać się „straszna”, bo to wyjście ze strefy komfortu. Bo to pokazane się komuś bez ubrań. Bo to obnażenie niejako swojego wnętrza i ten lęk… a co jeśli nie spodobają mi się zdjęcia… no i ile to kosztuje…

o tym wszystkim powiem Ci na niezobowiązującej do niczego konsultacji telefonicznej. Powiem Ci jak wyglądają takie sesje, jakie są opcje cenowe. Nie tracisz nic, a możesz dużo zyskać.

Kliknij przycisk i czekam na rozmowę z Tobą 🙂 

Kim jestem

Kobieta, mama trójki, z wykształcenia nauczyciel, obecnie fotograf.

Od zawsze jedną z moich wartości było pomaganie innym: czy to osobiście, czy poprzez szkolenia, czy też przez zwykłą rozmowę. Teraz pomagam poprzez moją fotografię. Chcę, aby widząc się na zdjęciach kobiety przypominały sobie, że są niezwykłe, że tkwi w nich siła i pasja o której czasem zapominają.

Chcę im przypominać i upewniać je, że jako kobiety nie jesteśmy jedynie numerkami (waga, wiek), ale zdecydowanie czymś więcej. Nie zgadzam się z definicją piękna narzuconą przez magazyny, w których królują chude modelki. Rozejrzyj się po ulicy... Ile widzisz takich idealnych kobiet?

Ja poprzez moją fotografię chcę sprawić, że przestaniesz przepraszać za to kim jesteś i jak wyglądasz. Ja pomagam Ci zobaczyć, że naprawdę niczego Ci nie brakuje. że masz w sobie wszystko, tylko Ty sama musisz w końcu otworzyć oczy i zauważyć to. Dzięki sesji i fotografiom zobaczysz, że możesz i MASZ PRAWO być sobą. I nie musisz przejmowa się tym co myślą o Tobie inni. To Twoje życie, nie pozwól, aby było niespełnonym życiem.Nic nie jest nam wiecznie dane.

Nazywam się Krystyna Sudoł i fotografuję prawdziwe kobiety.

TO CO GOTOWA?

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Czy przyniósł Ci więcej pożytku czy szkody?

A może już najwyższa pora odłożyć go na półkę. Może pora cieszyć się sobą, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

 Kliknij przycisk i i umów się na rozmowe w dogodnym dla siebie czasie

Pola

© 2023 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt