ŚWIĄTECZNA MINI SESJA SENSUALNA

Obudź swoją kobiecość i daj się ponieść w świat magicznej wolności, akceptacji i zmysłowości w bezpiecznym studio na mini sesji kobiecej.


45 min sesji

5 wydruków 13 x18 cm

5 plików cyfrowych

350 zł *

*oferta ograniczona czasowo i ilościowo, dotyczy tylko mini sesji świątecznych 

MINI SESJA ŚWIĄTECZNA

Mini sesje to krótkie sesje podczas których możesz mieć przedsmak sesji kobiecej. Jeżeli rozważałaś kiedyś sesję sensualną to tutaj masz możliwość w bezpieczny sposób zobaczyć i poczuć o co w tym chodzi.

 

Bo takie sesje to nie tylko piękne zdjęcia w ładnej bieliźnie. To podróż w stronę akceptacji swojego ciała, to powrót do swojej kobiecości i zmysłowość ukrytej nieco pod fartuszkiem codzienności, mamowania i żonowania.

 

To szansa na zrobienie czegoś dla siebie – tak po prostu – bo pragnę, marzę, chcę…

Co zyskasz?

Jesteś gotowa spróbować?

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Czy przyniósł Ci więcej pożytku czy szkody?

A może już najwyższa pora odłożyć go na półkę. Może pora cieszyć się sobą, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ

O współpracy ze mną

Opinie

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛 Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
Ewelina
W codziennym zabiegani często zapominamy jak bardzo ważne jest pomyśleć o sobie. O własnych potrzebach,chwili wytchnienia zaopiekowania się sobą, spełnienia czasem skrytych,a może nawet szalonych marzeń. Jednym z takich marzeń może być sesja kobieca. I choć czasem zadajemy sobie pytanie,a po co mi sesja ...i to sesja kobieca 🤔 Odpowiedź jest prosta by popatrzeć z radością na taką niecodzienną siebie... W pięknym makijażu, fryzurze w dobrym humorze, fajnych ciuszkach. Przy Krysi poczujesz się swobodnie. Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Jej wskazówki jak się ustawić by wyglądać korzystanie są bezcenne. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Krysi ☺️
sesja kobieca w bieliźnie
Teresa
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania
Czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście. Czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.
Kinga

Kobietą jestem i nic co kobiece nie jest mi obce...

Kobieta, mama trójki, z wykształcenia nauczyciel, obecnie fotograf.
Od zawsze jedną z moich wartości było pomaganie innym: czy to osobiście, czy poprzez szkolenia, czy też przez zwykłą rozmowę. Teraz pomagam poprzez moją fotografię. Chcę, aby widząc się na zdjęciach kobiety przypominały sobie, że są niezwykłe, że tkwi w nich siła i pasja o której czasem zapominają.

Chcę im przypominać i upewniać je, że jako kobiety nie jesteśmy jedynie numerkami (waga, wiek), ale zdecydowanie czymś więcej. nie zgadzam się z definicją piękna narzuconą przez magazyny, w których królują chude modelki. Rozejrzyj się po ulicy... Ile widzisz takich idealnych kobiet.

Nazywam się Krystyna Sudoł i fotografuję prawdziwe kobiety.

NAJCZĘSTSZE OBJEKCJE

Ale ja jestem niefotogeniczna...

Grrr… Nie ma niefotogenicznych kobiet. Nikt nie uczył Cię jak pozować. Moją rolą, jako fotografa, jest pomóc Ci w pozowaniu na sesji – co też robię.

Trochę się wstydzę rozebrać...

Po pierwsze zawsze możesz pozostać w ubraniu. Podczas wstępnej konsultacji pomogę dobrać Ci odpowiedni strój w zależności od tego czego potrzebujesz. Sesja sensualna wcale nie oznacza pełnego negliżu, ani sesji w bieliźnie. Może to równie dobrze być wydekoltowana sukienka. 

Bardzo bym się stresowała...

Wszystko to co nowe może być stresujące. Boimy się tego co nieznane. Rozumiem to. Dlatego masz możliwość umówienia się na krótką telefoniczną konsultację ze mną, aby lepiej mnie poznać. A po drugie, jeśli nie jesteś do końca gotowa, możesz zapisać się niżej i otrzymać parę maili, które przybliżą Ci temat i oswoją Cię z nim, oraz pozwolą Ci lepiej mnie poznać 🙂 

KLIKNIJ NA PRZYCISK NIŻEJ

Ale po co mi takie zdjęcia, co ja z nimi zrobię...

Czy za tym pytaniem nie kryje się, bo inni pomyślą, że jestem próżna lub bezwstydna? Rozumiem, ale pamiętaj- Twoje zdjęcia pozostają tak prywatne jak sobie tego życzysz. Nikt nie musi ich zobaczyć. Po drugie, te zdjęcia są przede wszystkim dla Ciebie, na pamiątkę, na dowód jaka dzisiaj jesteś. Wierz mi, za 10, 20 lat wrócisz do nic z radością i dumą

Brakuje mi pewności siebie

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

Boję się jak wyjdę na zdjęciach, że się sobie nie spodobam...

Rozumiem Cię doskonale. Tez nie lubię swoich zdjęć na których stoję profilowo. Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Daje Ci też gwarancję bezpieczeństwa. Jeżeli nie znajdziesz tych 5 najładniejszych – nie będziesz musiała dokonywać ich zakupu. Rozstaniemy się i tyle.  

Jeżeli nie jesteś pewna czy to dla Ciebie i potrzebujesz więcej informacji kliknij przycisk poniżej i otrzymaj parę maili, które pomogą rozwiać Ci wątpliwości.

© 2021 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt

                                                                                                  Ta oferta nie jest w żaden sposób związana z Facebookiem.