Poradnik sesje sensualne
"Najczęściej zadawane pytania na temat sesji sensualnych"

Obudź swoją kobiecość i daj się ponieść w świat magicznej wolności, akceptacji i zmysłowości w bezpiecznym studio na sesji kobiecej.


Jeśli myślisz o sesji sensualnej, ale ciągle masz obawy co do tego czy to dla Ciebie, czy będziesz umiała pozować, w co się ubrać, czy musisz być nago czy w bieliźnie na sesji...

Ten poradnik Sesje sensualne jest dla Ciebie, bo znajdziesz w nim najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące sesji sensualnych.

foliobox z wydrukami jako prezent dla Panny młodej

KOBIECE SESJE SENSUALNE
poradnik sesje sensualne

 Sesje sensualne to  intymne sesje kobiece podczas których kobieta na możliwość na nowo odkryć swoją kobiecość.   To powiedzenie sobie: jestem dla siebie ważna. Taka sesja to akt miłości wobec siebie: jestem jaka jestem i dobrze mi z tym. Co więcej – to krok w stronę powiedzenia sobie; tak właśnie wyglądam, taka jestem a, jak komuś nie pasuje to niech spada. 

Bo takie sesje to nie tylko piękne zdjęcia w ładnej bieliźnie. To podróż w stronę akceptacji swojego ciała, to powrót do swojej kobiecości i zmysłowość ukrytej nieco pod fartuszkiem codzienności, mamowania i żonowania.

To szansa na zrobienie czegoś dla siebie – tak po prostu – bo pragnę, marzę, chcę…

Jeśli obchodzisz urodziny, poznałaś kogoś, rozstałaś się z kim, świętujesz rocznicę, lub po prostu chcesz uczcić jakiś moment w swoim  życiu, taka sesja jest świetnym prezentem dla samej siebie czy dla kogoś ważnego w Twoim życiu.

Nie musisz być supermodelką, młodą dziewczyną czy super pewną siebie kobietą. To właśnie sesja ma dać Ci pewność siebie i pokazać Ci, że jesteś wspaniała jaka jesteś tu i teraz. 

Często to co nieznane wywołuje w nas niepokój -stąd ten PORADNIK. Pobierz go, aby dowiedzieć się więcej i rozwiać swoje wątpliwości związane z sasją. 

Czego się dowiesz?

Jesteś gotowa spróbować?

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Powiedz mi: czy przyniósł Ci on więcej pożytku czy szkody?

A może już najwyższa pora odłożyć go na półkę. Może pora cieszyć się sobą, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ decydując się na sesję

O współpracy ze mną

Opinie

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛 Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
Ewelina
W codziennym zabiegani często zapominamy jak bardzo ważne jest pomyśleć o sobie. O własnych potrzebach,chwili wytchnienia zaopiekowania się sobą, spełnienia czasem skrytych,a może nawet szalonych marzeń. Jednym z takich marzeń może być sesja kobieca. I choć czasem zadajemy sobie pytanie,a po co mi sesja ...i to sesja kobieca 🤔 Odpowiedź jest prosta by popatrzeć z radością na taką niecodzienną siebie... W pięknym makijażu, fryzurze w dobrym humorze, fajnych ciuszkach. Przy Krysi poczujesz się swobodnie. Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Jej wskazówki jak się ustawić by wyglądać korzystanie są bezcenne. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Krysi ☺️
sesja kobieca w bieliźnie
Teresa
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania
Czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście. Czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.
Kinga

Kobietą jestem i nic co kobiece nie jest mi obce...

Kobieta, mama trójki, z wykształcenia nauczyciel, obecnie fotograf.
Od zawsze jedną z moich wartości było pomaganie innym: czy to osobiście, czy poprzez szkolenia, czy też przez zwykłą rozmowę. Teraz pomagam poprzez moją fotografię. Chcę, aby widząc się na zdjęciach kobiety przypominały sobie, że są niezwykłe, że tkwi w nich siła i pasja o której czasem zapominają.

Chcę im przypominać i upewniać je, że jako kobiety nie jesteśmy jedynie numerkami (waga, wiek), ale zdecydowanie czymś więcej. Nie zgadzam się z definicją piękna narzuconą przez magazyny, w których królują chude modelki. Rozejrzyj się po ulicy... Ile widzisz takich idealnych kobiet.

Nazywam się Krystyna Sudoł i fotografuję prawdziwe kobiety.

© 2021 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt

                                                                                                  Ta oferta nie jest w żaden sposób związana z Facebookiem.