sesja sensualna w studio

Przyjdź na kobiecą sesję sensualną i poczuj się piękna

W 120 minut pokażę Ci, że jesteś piękna i wystarczająca taka jaka jesteś. Bez chudnięcia, bez skalpela, bez drastycznych zmian. Sensualna sesja kobieca z makijażem, abyś w przyjemny sposób zadbała o siebie. 

Naciśnij play, jeśli chcesz oglądnąć video

Odtwórz wideo


Czy coś z tego brzmi znajomo?

Chciałabym, ale ...

Wiele kobiet chciałoby przyjść na sesję sensualną, ale boi się, że wyjdzie źle na zdjęciu.

Boją się, że są niefotogeniczne.

Boją się, że widząc swoje zdjęcie jeszcze bardziej się znienawidzą siebie i swoje ciało.

Boją się, że są za grube/stare na ładne zdjęcia.

Boją się, że wydadzą kasę na coś co nie będzie się im podobać.

Jeśli brzmi to znajomo, nie martw się- nie jesteś sama. Jestem fotografem kobiecym, którego misją jest pokazywanie innym kobietom, że są wystarczające, silne i piękne bez względu na rozmiar, wagę czy wiek.

Na fotografiach, które wykonam dla Ciebie zobaczysz, że jesteś piękna i seksowna taka jaka jesteś. Pokażę Ci, że piękno jest w każdej kobiecie (nawet jeśli sama tak nie uważasz).

Kobietą jestem i nic co kobiece nie jest mi obce...

Rozumiem to, bo sama jestem kobietą. Ze swoimi demonami na temat własnego wyglądu. Rozumiem, bo też bałabym się zapłacić grubą kasę za coś z czego będę niezadowolona. Wydam kasę za którą mogłabym kupić coś “pożyteczniejszego” takiego jak buty dzieciom. Jeśli jesteś mama rozumiesz o czym piszę. Przeliczanie :co mogłabym za to kupić: dzieciom, do domu

Ale też wiem, że jako kobieta, potrzebuję “oddechu” od bycia mamą. Potrzebuję przypomnieć sobie, że jestem kobietą, która raz na jakiś czas chce się czuć po prostu piękna, seksowna, podziwiana. Chciałabym iść z pewnością siebie i przyciągać wzrok ludzi. I to jest ok, że chce się czuć zauważona i doceniona. Bo na co dzień my kobiety, tak wiele robimy dla innych zapominając o sobie.

Dlatego stworzyłam tę ofertę dla

Wykonując dla Ciebie zdjęcia chcę pokazać kim byłaś, kim jesteś, ale przede wszystkim chcę Ci pokazać kim możesz się stać, jeśli uwierzysz, że jesteś wystarczająca.

Wyobraź sobie, że po sesji

 • Poczujesz się pewniejsza siebie. Zobaczysz na zdjęciach, że możesz pięknie wyglądać i wcale nie musisz być chudsza czy  młodsza. 
 • Zrobisz w końcu coś dla siebie. Dasz sobie czas na oddech od codziennych obowiązków, przypomnisz sobie o beztroskiej dziewczynie, którą kiedyś byłaś.
kobieca podczas sensualnej sesji kobiecej

Poczujesz się piękna i wystarczająca taka jaka jesteś

 • Zatrzymasz na zdjęciach czas. Za parę lat z łezką oku będziesz patrzeć na te zdjęcia.

Zrozumiesz, że piękno, odwaga, siła nie są związane z ciałem.

O współpracy ze mną

Opinie

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛 Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
Ewelina
Czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście. Czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.
Kinga

Daj sobie prezent z okazji Dnia Matki

Jako kobieta i mama najpierw myślisz o innych, a dopiero potem o sobie. Robisz tak dużo dla innych a zapominasz, że Ty też jesteś ważna. Dlatego w tym roku podaruj sobie prezent na jaki zasługujesz. Daj sobie prezent w postaci pięknych zdjęć .

W pakiecie:


poradnik przygotowujący

makijaż

godzinna sesja

2 zmiany strojów

galeria zdjęć do wyboru

3 pliki cyfrowe

400 zł *

*oferta ważna do 26 maja. 

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Czy przyniósł Ci więcej pożytku czy szkody?

A może już najwyższa pora odłożyć go na półkę. Może pora cieszyć się sobą, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

JAK MOGĘ CI POMÓC

Przygotowanie

Przed sesją dostaniesz ode mnie poradnik jak zadbać o stroje na sesję, jak się przygotować, co zabrać ze sobą. Nie zostaniesz zostawiona sama sobie.

Galeria

Po sesji Twoje zdjęcia zostaną wgrane do  galerii online, gdzie będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Wyboru dokonasz samodzielnie.

Pozowanie

 Ja zadbam o Twoje pozowanie: pokażę Ci jak się ustawić, jak oddychać, gdzie patrzeć, gdzie położyć ręce. Razem damy radę !

Pakiety

Jeżeli będziesz zadowolona po sesji i spodoba Ci się więcej zdjęć to będziesz mogła rozszerzyć swój pakiet i dobrać więcej zdjęć. 

Makijaż

W ofercie – w cenie sesji jest makijaż. Ania wymaluję Cię pięknie i już samo to jest warte przyjści ana sesję, abyś mogła przejść tę metamorfozę.

wydruk na ścianę po sesji kobiecej Krystyna Sudoł Fotografia

Produkty

W ofercie mam piękne produkty, które możesz dorzucić do swojego pakietu. Niech te zdjęcia nie będą tylko w szufladzie.

O współpracy ze mną

Opinie

W codziennym zabiegani często zapominamy jak bardzo ważne jest pomyśleć o sobie. O własnych potrzebach,chwili wytchnienia zaopiekowania się sobą, spełnienia czasem skrytych,a może nawet szalonych marzeń. Jednym z takich marzeń może być sesja kobieca. I choć czasem zadajemy sobie pytanie,a po co mi sesja ...i to sesja kobieca 🤔 Odpowiedź jest prosta by popatrzeć z radością na taką niecodzienną siebie... W pięknym makijażu, fryzurze w dobrym humorze, fajnych ciuszkach. Przy Krysi poczujesz się swobodnie. Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Jej wskazówki jak się ustawić by wyglądać korzystanie są bezcenne. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Krysi ☺️
sesja kobieca w bieliźnie
Teresa
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania

Co zyskasz?

JAK TO DZIAŁA?

Zadatek

Po podjęciu decyzji wpłacasz zadatek w wysokości 100 zł i wybierasz termin sesji.

Otrzymujesz poradnik jak przygotować się do sesji oraz co ze sobą zabrać.

Sesja

W dniu sesji pojawiasz się w studio i spotkanie zaczynamy makijażem.

Potem przez godzinę robimy zdjęcia w dwóch stylizacjach.

Wybór

Do tygodnia dostaniesz link do galerii ze swoimi zdjęciami.

Wybierasz zdjęcia i możesz dobrać dodatkowe zdjęcia/produkty

Opcje pakietów

Podstawowy pakiet to makijaż i 3 ujęcia w cenie 400 zł.

Możesz dokupić pojedyncze ujęcia w cenie 100 zł za sztukę.

Możesz też wybrać korzystniejszy cenowo wyższy pakiet.

p.s. Jeśli nie jesteś pewna  co wybrać, najlepiej brać podstawowy pakiet. Po zobaczeniu zdjęć, zawsze możesz dopłacić do wyższego pakietu.

Pakiet srebrny

 • poradnik przygotowujący makijaż
 • godzinna sesja
 • 2 zmiany strojów
 • galeria zdjęć do wyboru
 •  7 plików

800 zł

700 zł

Pakiet złoty

 • poradnik przygotowujący makijaż
 • godzinna sesja
 • 2 zmiany strojów
 • galeria zdjęć do wyboru
 • 12 plików
 • 12 wydrukowanych zdjęć

1300 zł

1100 zł

Pakiet brylantowy

 • poradnik przygotowujący makijaż
 • godzinna sesja
 • 2 zmiany strojów
 • galeria zdjęć do wyboru
 • 17 plików
 • ALBUM 20×20 cm ze zdjęciami

1800 zł

1500 zł

Dlaczego powinnaś skorzystać z oferty?

Możesz odkładać sesję, ale pamiętaj, że czas nie działa wstecz. Jutro nie będziesz młodsza. Dzisiaj jest czas na działanie. 

 

Możesz tkwić w pułapce swoich myśli i powtarzać, że musisz schudnąć, że jesteś niefotogeniczna, że jesteś za niska i jeszcze jakaś. Ale wierz mi to nic dla Ciebie nie zmieni. Zmieni to tylko działanie. Może jak zobaczysz się na pięknych fotografiach stwierdzisz, że właściwie nie jest z Tobą tak “żle”. Może okazać się, że właściwie to podobasz się sobie na zdjęciach. Jeśli nie podejmiesz nawet próby – to nic się nie zmieni.

 

Tak, możesz myśleć ciągle o innych i dbać o nich. Ale ani się oglądniesz, a będziesz czuła, że nikt o Tobie nie myśli. Że oddałaś swój czas, młodość, energię na bieganie wokół innych a potem każdy będzie zajęty swoimi sprawami i nikt nie będzie pamiętał o Tobie, aby dać Ci prezent na jaki zasługujesz.

 

Jesteś tego warta. Jesteś warta tego, aby zadbać o swoje potrzeby i marzenia. 

 

Jeśli inni Ci powtarzają, że jesteś taka i owaka możesz udowodnić im, że się mylą. I że Ty z tym swoim ciałem jesteś wystarczająca. Ale bez konkretnego działania dalej będziesz tkwiła w miejscu.

NAJCZĘSTSZE OBJEKCJE

Ale ja jestem niefotogeniczna...

Grrr… Nie ma niefotogenicznych kobiet. Nikt nie uczył Cię jak pozować. Moją rolą, jako fotografa, jest pomóc Ci w pozowaniu na sesji – co też robię.

Trochę się wstydzę rozebrać...

Po pierwsze zawsze możesz pozostać w ubraniu. Podczas wstępnej konsultacji pomogę dobrać Ci odpowiedni strój w zależności od tego czego potrzebujesz. Sesja sensualna wcale nie oznacza pełnego negliżu, ani sesji w bieliźnie. Może to równie dobrze być wydekoltowana sukienka. 

Bardzo bym się stresowała...

Wszystko to co nowe może być stresujące. Boimy się tego co nieznane. Rozumiem to. Dlatego masz możliwość umówienia się na krótką telefoniczną konsultację ze mną, aby lepiej mnie poznać. A po drugie, jeśli nie jesteś do końca gotowa, możesz zapisać się niżej i otrzymać parę maili, które przybliżą Ci temat i oswoją Cię z nim, oraz pozwolą Ci lepiej mnie poznać 🙂 

KLIKNIJ NA PRZYCISK NIŻEJ

Ale po co mi takie zdjęcia, co ja z nimi zrobię...

Czy za tym pytaniem nie kryje się, bo inni pomyślą, że jestem próżna lub bezwstydna? Rozumiem, ale pamiętaj- Twoje zdjęcia pozostają tak prywatne jak sobie tego życzysz. Nikt nie musi ich zobaczyć. Po drugie, te zdjęcia są przede wszystkim dla Ciebie, na pamiątkę, na dowód jaka dzisiaj jesteś. Wierz mi, za 10, 20 lat wrócisz do nic z radością i dumą

Brakuje mi pewności siebie

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

Boję się jak wyjdę na zdjęciach, że się sobie nie spodobam...

Rozumiem Cię doskonale. Też nie lubię swoich zdjęć na których stoję profilowo. Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Daje Ci też gwarancję bezpieczeństwa. Jeżeli nie znajdziesz tych 3 najładniejszych – nie będziesz musiała dokonywać ich zakupu. Rozstaniemy się i tyle.  

Sesje wykonuję w studio w Wieliczce

© 2022 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt

                                                                                                  Ta oferta nie jest w żaden sposób związana z Facebookiem.