moja sesja rodzinna

Celem sesji jest zapewnienie każdej Mamie pięknych zdjęć do których będzie mogła wracać z miłością. Każda z nas chce sobie w coś zmienić: schudnąć, zafarbować włosy, kupić ładniejszą sukienkę…. powodów jest mnóstwo a czas ucieka.  Upewnij się, że zatrzymałaś dla siebie ten czas kiedy byłaś dla nich najważniejsza.

Zadbaj o to, aby mieć zdjęcia kiedy Twoje dzieci ciągle mieszczą się w Twoich ramionach, zanim ich nóżki będą na tyle duże, aby samodzielnie pobiec w świat.

Szukamy zwykłych mam, dla których bycie mamą i wychowanie dziecka jest bardzo ważną sprawą. Często przytłoczone obowiązkami zapominają o sobie, o zwykłym cieszeniu się byciem mamą. Dlatego powstała ta seria mini sesji. Bo nie trzeba czekać na dzień matki, aby zrobić sobie prezent. Zadbaj o to, aby mieć zdjęcia ze swoimi dziećmi, bo one tak szybko zmieniają się i rosną

JUŻ PRAWIE KONIEC...

Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Ostatecznie zostaną wybrane  trzy osoby, które otrzymają darmową sesję MAMA i JA, z którymi skontaktujemy się po zakończeniu naboru. Tak czy inaczej, jeśli nie uda Ci się ty razem zapraszam na te mini sesje. Zdjęcia będą niesamowitą pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka. Ten czas kiedy nasze dziecko jest małe tak szybko przemija.

Aby wziąć udział wypełnij proszę poniższy formularz.  Do zobaczenia wkrótce.


    Jako podziękowanie zapraszam do przestudiowania poradnika powitalnego, aby lepiej zrozumieć i przygotować się do sesji MAMA I JA. Poradnik otworzy się w drugim oknie, a Ty wypełnij jeszcze ankietę- jeżeli chciałabyś wziąć udział w darmowej sesji.

    Przechodzę do poradnika

    Zachęcam Cię również do dołączenia do grupy Krystyna Sudoł Fotografia VIP, stworzona dla klientów i modeli. Członkowie jako pierwsi będą dowiadywali się o harmonogramie sesji, planowanych minisesjach i wydarzeniach fotograficznych czy też poszukiwaniach modeli do kolejnych ciekawych projektów (również ze znanymi fotografami – w związku z prowadzonymi warsztatami dla fotografów)

    Grupa FB