Zdobądź darmową intymną sesję kobiecą i jeden wydruk o wartości 300 zł

Przewiń w dół, aby poznać szczegóły, następnie użyj któregoś przycisku, aby przejść do messengera.

DLA KOGO?

Szukam 5 zapracowanych mam, które kochają swoje rodziny, ale ostatnio mają poczucie, że zapomniały o sobie i swojej kobiecości.

Szukam pań, które uważają, że kiedyś były młodsze, zgrabniejsze, bardziej kobiece.

Szukam kobiet, które mimo natłoku obowiązków chciałyby przypomnieć sobie jak to jest myśleć jeden dzień tylko o sobie,  jak to jest czuć się dobrze w swoim ciele i poczuć tą wolność, piękno i dzikość, która ukryła się głęboko pod domowym fartuszkiem. 

Jeśli spełniasz któreś z tych kryteriów zapraszam Cię do wzięcia udziału.

Normalnie koszt samej sesji (bez zdjęć) to 200 zł, ale tym razem jest to kwota, którą  daję w prezencie chętnym paniom. Plus jeden piękny, duży wydruk w prezencie ode mnie. Po sesji jeśli spodoba się więcej zdjęć można będzie je nabyć.

Warunkiem koniecznym jest wyrażenie zgody na wykorzystanie przeze mnie zdjęć w moim portfolio, na blogu i w social mediach. 

intymna sesja kobieca Kraków

Czemu to robię?

Dowiedz się więcej

Parę informacji

*Zdjęcia będą odbywały się w moim studio w Wieliczce przy ulicy Dembowskiego.
*Podczas sesji będę pracować z modelką sam na sam.
*Sesje odbywają się w tygodniu w godzinach dopołudniowych i popołudniowych.
*Sesje sensualne nie oznaczają nagości i nie wymagam tego. Ale na pewno w bieliźnie.
*Więcej szczegółów na dalszym etapie.
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania

Kim jestem

Kobieta, mama trójki, z wykształcenia nauczyciel, obecnie fotograf.
Od zawsze jedną z moich wartości było pomaganie innym: czy to osobiście, czy poprzez szkolenia, czy też przez zwykłą rozmowę. Teraz pomagam poprzez moją fotografię. Chcę, aby widząc się na zdjęciach kobiety przypominały sobie, że są niezwykłe, że tkwi w nich siła i pasja o której czasem zapominają.

Chcę im przypominać i upewniać je, że jako kobiety nie jesteśmy jedynie numerkami (waga, wiek), ale zdecydowanie czymś więcej. nie zgadzam się z definicją piękna narzuconą przez magazyny, w których królują chude modelki. Rozejrzyj się po ulicy... Ile widzisz takich idealnych kobiet.

Nazywam się Krystyna Sudoł i fotografuję prawdziwe kobiety.

Jesteś gotowa spróbować?

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Czy przyniósł Ci więcej pożytku czy szkody?

A może już najwyższa pora odłożyć go na półkę. Może pora cieszyć się sobą, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

Jeśli chcesz spróbować zapraszam Cię do kontaktu na messengerze. Kliknij przycisk i zacznij rozmowę. 

Dołącz i daj sobie szanse wygrać sesję sensualną i jeden piękny wydruk

Czy chcesz, aby ktoś całkiem obcy robił Ci zdjęcia? Oczywiście, że nie. Ja jestem gotowa poświęcić chwilkę czasu na rozmowę z Tobą zanim wezmę aparat do rąk. Chcę upewnić się, że będziesz miała szansę mnie poznać, poczuć moją energię i osobowość. Dzięki temu zarówno Twoje zdjęcia będą lepsze i będziesz miała więcej odwagi, bo będziesz wiedziała z kim pracujesz 🙂 

© 2021 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt

                                                                                                  Ten konkurs nie jest w żaden sposób związany z Facebookiem.