Witaj ! Dziękuję za zainteresowanie i wejście na moją stronę. Poniżej znajdziesz linki do interesujących Cie poradników. Możesz zerknąć na jeden z nich lub na oba.

Jestem fotografem dla którego bardzo liczy się uwiecznianie bliskości i relacji między członkami rodziny. Wierzę, że zapisuję wspomnienia i pomagam rodzinom uwiecznić miłość jaka ich łączy. Czas szybko płynie, ale dzięki portretom wiszącym na ścianach czy zdjęciom w albumach możemy choć na chwilkę zatrzymać emocje i dorastanie naszych dzieci.

PORADNIKI

Jeżeli interesuje Cię sesja CIĄŻOWA i poradnik związany z taką sesją zapraszam serdecznie na stronę gdzie możesz pobrać poradnik „Jak przygotować się do sesji ciążowej, aby pięknie wyglądać na zdjęciach.” Następnie działaj: umów się na sesję.

Poradnik ciążowy

Jeżeli jesteś zainteresowana sesją RODZINNĄ, ale nie wiesz od czego zacząć serdecznie zapraszam Cię do poradnika „Jak przygotować się do sesji rodzinnej bez stresu”. Przejdź do strony, przeczytaj i napisz do mnie  z pytaniami.

typy sesji fotograficznych sesja rodzinna
Poradnik rodzinny

Jeżeli myślisz o sesji KOBIECEJ; takiej dla siebie, z przyjaciółką, z córką, z mamą, ale ciągle się wahasz pobierz ten poradnik „10 powodów, dla których powinnaś zdecydować się na sesję” i zobacz czy te powody rezonują z Tobą. A potem: działaj i umów się na sesję.

Poradnik kobiecy