Przed sesją

Najlepiej skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwonić. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości – najlepiej zadzwoń do mnie.

Wykonuje tylko kilka sesji miesięcznie zatem skontaktuj się ze mną kiedy podejmiesz decyzję 🙂 Następnie ustalamy dogodny termin i mamy jeszcze czas na ustalenie szczegółów, jakich zdjeć potrzebujesz, w co się ubrać itp.

Wtedy jak najbardziej możemy przełożyć sesję na inny termin pod warunkiem poinformowania mnie najpóźniej 24 godziny przed sesją.

Przede wszystkim dobrej zabawy i mile spędzonego czasu 🙂 Podczas godzinnego spotkania i spaceru zrealizujemy nasze założenia, które wcześniej omówimy podczas konsultacji.

Cennik otrzymasz wypełniając formularz kontaktowy na stronie KONTAKT

Sesja

Sesje w porach ciepłych (wiosna, lato, jesień) odbywają się na zewnątrz- w otoczeniu drzew, na łące, w parku. Takie zdjęcia na tle natury bardzo ładnie prezentują się na ścianach. W porze zimowej najlepiej taką sesję wykonywać we wnętrzu.

Kiedy ustalimy dokładną datę spotkania otrzymasz ode mnie mail jak należy się przygotować do sesji. W mailu będzie informacja na temat ubrań i tego co ze sobą zabrać. Najczęściej są to ulubione zabawki czy kocyk dziecka. To taki bezpieczny bufor, który zapewni komfort Twojemu dziecku kiedy na początku może czuć się niepewnie.

Po wybraniu daty sesji otrzymacie ode mnie maila z dokładnymi wytycznymi. Pomogę Wam dopasować ubiór do rodzaju sesji. W skrócie mówiąc, na tle przyrody najlepiej prezentują się ubrania w kolorach neutralnych: biele, beże, kremy, delikatne pastele. Zdecydowanie unikamy dużych wzorów, gdyż nie chcemy, aby odciągały od Was uwagę.

Sesja przeważnie trwa około 1 godziny. Maks to 1,5 godziny. Dzieci mają ograniczone pokłady cierpliwości i zainteresowania … tak jak i mężowie 🙂


Po sesji

Zdjęcia otrzymasz do 21 dni po sesji, już obrobione do wglądu.

Fotograf dokonuje wyboru najlepszych ujęć (ok. 30) z których Ty możesz dokonać ostatecznego wyboru. Wszystkie zdjęcia będą już obrobione. Teraz sama zdecydujesz które zdjęcia wybierasz.

Tak, możesz zmienić kolekcję zanim dojdzie do ostatecznej płatności.