Po sesji wybierasz samodzielnie zdjęcia. Wybierasz te najpiękniejsze, które najbardziej podobają się Tobie.
Krysia tworzy świetna atmosferę- od razu czułam się swobodna i zaopiekowana; powadzi 'modelkę' krok po kroku jeśli chodzi o ustawienie ciała czy wybór ubrań/ dodatków. Nie mogę się napatrzeć na moje cudne zdjęcia, będzie to wspaniała pamiątka 🙂

Martyna
Krysia cudowny fotograf. Trafiłam do niej przez przypadek a bardzo miło i owocnie spędziliśmy czas. Potrafi doradzić jak pozować, profesjonalna i co najważniejsze wesoła. Czas spędzony z nią podczas sesji bardzo miło wspominam. Polecam Krysię na sesje zdjęciowe

Ela
© Prawa autorskie - Krystyna Sudoł Fotografia . Wszystkie prawa zastrzeżone