PROJEKT FOTOGRAFICZNY

40

KOBIET 
powyżej
40-stki

STAŃ SIĘ JEDNĄ Z NICH

Jesteś zaproszona na to wyjątkowe  doświadczenie.

Wieliczka

Podaruj sobie jeden dzień z dala od codzienności i obowiązków.


Zauważ swoje niepowtarzalne piękno
i poczuj się wolna w ciele, które masz

Dołącz do innych kobiet i stań się częścią mojego magazynu poświęconego
kobietom powyżej 40 roku życia - ich zdjęciom i pięknym historiom

SESJA PORTRETOWA, SESJA BUDUAROWA,

SESJA PORTRET + BUDUAR


Pokaż, powiedz i zainspiruj inne kobiety do bycia tu i teraz i czerpania z życia. Każda kobieta to inna historia - niepowtarzalna i wyjątkowa. Pokaż innym, że wcale nie trzeba być celebrytką, młodą i zgrabną, aby czuć się dobrze w swoim ciele i sama ze sobą.

Zapraszam każdą kobietę powyżej 40 roku życia. Każda z nas jest już raczej po znaczących kamieniach milowych w życiu kobiety: małżeństwo, ciąża, dojrzałość. W okolicach 40stki każda z nas jest  świadectwem własnych doświadczeń, siły, porażek i rozwoju, które są częścią naszej  historii. 

Ale czy w całym tym okresie pozwoliłaś sobie na moment, na zatrzymanie się i docenienie samej siebie? Czy stanęłaś w blasku reflektorów i doceniłaś swoją wartość i swoje ciało

Kobieca sesja sensualna czy to portretowa czy buduarowa to niesamowite doświadczenie pozwalające Ci doświadczyć i potwierdzić to jak niesamowitą i kompletną osobą jesteś. Zdjęcia z sesji pozwolą Ci codziennie przypominać sobie jak silna i niepowtarzalna jesteś.

Ta sesja pozwoli Ci uhonorować to wszystko przez co przeszłaś do tej pory i cieszyć się z tego jak NIESAMOWITĄ kobietą się stałaś. 

Dajesz innym tak wiele, a teraz nadeszła pora na zrobienie czegoś dla siebie samej.


Ile to kosztuje?

Oferuję to wyjątkowe doświadczenie kobietom powyżej 40stki za  490 zł.

Sesja zawiera zarówno przygotowania,  makijaż z fryzurą, sesję zdjęciową oraz jeden wydruk 30x40 cm.

Możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.


KONTAKT

Uzupełnij formularz, abym mogła się z Tobą skontaktować i napisać Ci/ powiedzieć więcej na temat tych sesji. 

Formularz nie jest wiążącą decyzją o sesji - jedynie zaproszeniem do rozmowy, abym mogła Ci wyjaśnić na czym dokładnie polega ta oferta.  

Co zawiera cena? 

KONSULTACJA i PORADNIKI

Przed sesją odbędziemy konsultację telefoniczną podczas której porozmawiamy o tym jak TY widzisz się na tych zdjęciach.

MAKIJAŻ I FRYZURA

Profesjonalny makijaż i fryzura, która pozwoli podkreślić Twoja urodę lub przejść metamorfozę - Ty decydujesz  

DOSTĘP DO GARDEROBY STUDYJNEJ

Jeśli problem "ale nie mam co na siebie włożyć" jest Twoją przeszkodą - nie martw się - na pewno znajdziemy coś w mojej szafie z czego będziesz mogła skorzystać. 

WYBÓR ZDJĘĆ

Będziesz mogła obejrzeć wykonane zdjęcia w studio i wybrać tą najlepszą, która jest w cenie tej oferty oraz domówić więcej Twoich pięknych zdjęć. 

1 ULUBIONY PORTRET

Otrzymasz jeden oprawiony w białe passepartout portret wielkości 30 x 40 cm wraz z towarzyszącym plikiem cyfrowym - wartość 200 zł. Inne zdjęcia i produkty zgodnie z cennikiem.

ROZKŁADÓWKA W MAGAZYNIE

Kiedy zakończymy projekt Twoje zdjęcie i historia staną się częścią magazynu online, który zawierać będzie opowieści o pięknym życiu i stanowić będzie inspirację dla innych kobiet, które nie są i wcale być nie muszą kobietami z pierwszych stron gazet, aby być ważne i mieć coś do powiedzenia. 

Jak możesz opakować
swoje nowe piękne zdjęcia?

Albumy 

Piękne luksusowe albumy, które stanowią doskonałą oprawę Twoich niesamowitych zdjęć. Rozkładane na płasko, grube karty sprawią, że Twoje zdjęcia będą miały prezentację na jaką zasługują!

Harmonijki 

Harmonijki to małe, słodkie dodatki (8x8, 12 x12 i 9X14), które mogą być z Tobą cały dzień w torebce lub w zasięgu ręki. Stanowią też świetny prezent dla drugiej połówki.

wydruk na ścianę po sesji kobiecej Krystyna Sudoł Fotografia

Wydruki na ścianę

Każdego dnia ten wydruk wiszący na ścianie będzie Ci przypominał jak piękna, wyjątkowa i seksowna jesteś. Koniec z chowaniem zdjęć do szuflady. To jedno zdjęcie na ścianie - Tak, jesteś niesamowita i zasługujesz na to, aby się tym chwalić!

Krystyna Sudoł

FOTOGRAFKA

Kiedy skończyłam 40 lat stwierdziłam dwie rzeczy: szkoda mi czasu na dowalanie sobie (że wyglądam jak wyglądam, że jestem taka a nie inna, że muszę więcej itp.) oraz to, że chcę pomagać kobietom.

Poprzez moją fotografię chcę im pokazywać, że naprawdę niczego im nie brakuje, że są wystarczające, że nie muszą się zmieniać, aby dopasowywać się do jakiś kanonów piękna.

Moimi zdjęciami chcę dawać kobietom akceptację i pewność siebie. Dawać im wiarę, że mogą, ale nic nie muszą.

Przez moim obiektywem zauważam przede wszystkim kobietę, jej historię a nie tylko ciało.

Opinie 

Jesteś tego warta!
Pozwól mi to pokazać.

Zasługujesz na to, aby cieszyć się tym kim jesteś bez względu na swój wiek, rozmiar czy wagę. To, że każda z nas, kobiet, jest tak inna czyni nas wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. 

Zasługujesz na to, aby mieć piękne zdjęcia samej siebie i aby te zdjęcia dzień w dzień przypominały Ci jak silna i wyjątkowa jesteś. 

Sesje kobiece w moim studio są stworzone dla Ciebie, abyś mogła cieszyć tym kim się stałaś, jaką drogę przeszłaś i to kim możesz się stać jeśli pozwolisz sobie uwierzyć, że jesteś wyjątkowa. 


Zapisz się i dowiedz się więcej na temat sesji kobiecych. 

Porozmawiamy i podejmiesz decyzję czy to dla Ciebie!

 prawa zastrzeżone @ Krystyna Sudoł  Fotografia 2024

Polityka prywatności