Sesja kobiety dojrzałej

Każda kobieta zasługuje na to, aby mieć piękne zdjęcia. Jednak bardzo bliskie mojemu sercu są sesje kobiet 40 plus. Pewnie dlatego, że sama jestem taką kobietą.

To świetny czas na taką sesję, bo, jakby nie patrzeć, czas nie stoi w miejscu. Za rok, dwa już nie będziesz wyglądać jak dziś. I wtedy dopiero będziesz żałować, że nie zdecydowałaś się wcześniej na sesję.

 

W tym wpisie napiszę Ci jakie masz opcje oraz jak wygląda taka sesja kobiety dojrzałej krok po kroku.

Dojrzała kobieta- kim jest?

Kim jest owa dojrzała kobieta? Dla mnie to kobieta, która przekroczyła 40 rok życia.  Ma już za sobą pewne doświadczenia, być może jest mamą, zrobiła jakąś karierę, trochę w życiu przeszła. Ale ciągle ma energię i siłę, aby realizować swoje marzenia i pasje. Z moich obserwacji wynika, że właśnie po przekroczeniu 40 kobiety zaczynają na nowo odkrywać swoją kobiecość. Bo dzieci są już trochę odchowane, bo już coś tam osiągnęły, bo już poświęciły czas rodzinie. 40stka- to takie rozliczenie, gdzie byłam, gdzie jestem, ale przede wszystkim co dalej: gdzie chcę być i kim chcę się stać.

Dlaczego warto zrobić sesję kobiecą?

W sumie to każdy powód jest dobry, aby właśnie zrobić sesję zdjęciową na 40 urodziny lub nieco później. Możesz świętować urodziny, imieniny, możesz jesteś po rozwodzie, a może w nowym związku. Najlepszym powodem jest to, że po prostu chcesz to zrobić dla siebie, z potrzeby serca.

Dużo kobiet mówi mi, że potrzebują takiej kobiecej sesji zdjęciowej, aby na nowo odkryć swoją kobiecość. Kobiety chcą czuć, ze są przede wszystkim kobietami, a nie tylko mamami i żonami. Kobiety czują też pewną nostalgię za czasem, który nie wróci i chcą mieć piękne zdjęcia zanim będą jeszcze starsze.

Jeżeli potrzebujesz większego przekonywania- zapraszam Cię do lektury wpisu „6 powodów dla których sesja zdjęciowa na 40 urodziny jest wyjątkowym prezentem dla samej siebie”.

sesja zdjęciowa kobiety dojrzałej

Zmysłowość kobiety dojrzałej

Zmysłowość kobiety dojrzałej jest inna niż kobiety 20 letniej. Większość zdjęć młodych dziewczyn to piękne, młode, jędrne ciała. nie ma w tym nic złego. Zmysłowość kobiety dojrzałej jest inna…. taka właśnie dojrzała. Czasem czekająca na uwolnienie i pokazanie jej światu. Taka sesja ma Ci to właśnie uzmysłowić, że niczego Ci nie brakuje. Po 40 wydaje mi się, że bardziej wiesz czego chcesz. Nie ma czasu na przepraszanie, że żyjesz. Cieszysz się, że odchowałaś dzieci – przynajmniej nie są takie malutkie i masz możliwość zrobić coś dla siebie. Chcesz czerpać życie garściami. Chcesz pokazać, że teraz odkrywasz co to znaczy być kobietą. Stoi za Tobą już jakieś doświadczenie życiowe, ale ciągle możesz się tyle nauczyć, dowiedzieć. 

Sesja  portretowa w stylu glamour

Sesja kobieca z makijażem i fryzurą może być dobrym wyborem, jeśli nie chcesz fotografować się w bieliźnie. Podczas takiej sesji zadbamy o piękne stroje, makijaż, który podkreśli Twoją urodę i fryzurę. Zobaczysz się z zupełnie innej strony. Na co dzień nie masz czasu, aby tak tak o siebie zadbać. Na sesji o nic nie będziesz musiała się martwić. O stroje zadbamy podczas konsultacji stylizacyjnej, a makijażem i fryzurą zajmie się stylistka.

Pamiętaj, że u mnie w studio możesz połączyć sesję portretową z sesją sensualną 🙂

sesja kobiety dojrzałej

Sensualna sesja kobiety dojrzałej

Ok, może narzekasz na swoje mniej jędrne pośladki, nieco opadnięty biust po karmieniu piersią, ale ciągle jesteś seksowna. Może właśnie dopiero teraz uczysz się akceptować swoje ciało, bo kiedy przekroczyłaś 40 zaczynasz czuć, że właściwie to szkoda czasu na ciągle dowalanie sobie i porównywanie się z innymi kobietami. Szkoda życia na gonienie za niedoścignionym ideałem z okładek magazynów. Masz możliwość udowodnić, że 40 plus nie oznacza żegnania się już  z życiem, ale właśnie czucia go pełną piersią. 

Taka sesja w bieliźnie pozwoli Ci znowu poczuć się seksownie. Zobaczyć, że Twoje ciało ciągle jest piękne. Taka sesja intymna oczywiście jest bardzo subtelna. Nie ma w sobie nic wulgarnego.

Twoja sesja

Jeśli zaś chciałabyś połączyć sesję portretową i sesję sensualną to nie ma żadnego problemu. Możemy stworzyć taką sesję – nie musisz dokonywać trudnego wyboru na jaką sesję się zdecydować jeśli chciałabyś zobaczyć w tych dwóch wydaniach.

sesja kobiety dojrzałej

Jak wygląda taka sesja krok po kroku

Zapytanie

Kontaktujesz się ze mną przez formularz kontaktowy, messengera, telefonicznie w celu wyrażenia zainteresowania sesją.

Rozmowa 

Podczas krótkiej rozmowy czy to na messengerze, czy telefonicznie odpowiem na Twoje pytania, wątpliwości, powiem Ci jak wygląda cały proces, wyjaśnię ceny. To czas na wstępne poznanie się z zdecydowanie czy chcesz ze mną współpracować.

Data sesji i płatność

Jeśli stwierdzisz, że pasujemy do siebie bierzemy się do planowania swojej sesji. Ustalamy datę sesji i wówczas dokonujesz wpłatę zadatku.

Poradniki

Teraz pora na wysłanie Ci przydatnych poradników, które nieco rozjaśnią Ci w głowie i przygotują do sesji.

Spotkanie online/na żywo

Kiedy zapoznasz się z poradnikami spotykamy się na zoom lub na żywo i dokładnie planujemy Twoją sesję. Ustalamy jej styl, planujemy ubrania, rozmawiamy o makijażu. Ciągle możesz rozwiać swoje wątpliwości.

Makijaż i fryzura

Od tego zacznie się sesja. Moja makijażystka dobierze Ci makijaż odpowiedni dla Ciebie i stylu planowanej sesji.

Sesja

Teraz zaczyna się zabawa. Nie martw się. Pomogę Ci na każdy etapie: powiem gdzie położyć rękę, jak się wyciągnąć, aby pięknie wyjść na zdjęciach. Ten etap, na początku nieco stresujący szybko przerodzi się w fajną zabawę. 

Produkty

Będąc w studio będziesz miała okazję zobaczyć na żywo produkty, które oferuję. To pozwoli Ci podjąć decyzję co chciałabyś zrobić ze swoimi zdjęciami.

Wybór zdjęć

Do tygodnia umawiamy się na zoomie, abym mogła zaprezentować Ci wstępnie przygotowane zdjęcia z sesji. Wówczas dokonasz ostatecznego wyboru, które zdjęcia i jakie produkty wybierzesz. Wtedy dokonujesz płatności za te zdjęcia lub umawiamy się na dogodne raty. 

Odbiór

To ostatni element układanki – odbiór Twoich cudownych zdjęć, aby mogły już zawsze cieszyć Twoje oko i przypominać Ci jak niesamowita jesteś.

Obróbka zdjęć sesji kobiety dojrzałej

Najbardziej zależy mi, aby pokazać Twoje naturalne piękno. Niedawno zresztą zrobiłam ankietę, z której wyraźnie wynika, że większość dojrzałych kobiet nie lubi zbytniego retuszu.

Nie zmieniam kształtów Twojego ciała, ale delikatnie koryguję tonację skóry, aby była jednolita, usuwam niedoskonałości, które nie są stałą częścią ciebie (np. wypryski), nieco wygładza skórę, ale nie robię z niej plastiku. Zdjęcia które zobaczysz będą po wstępnej, delikatnej korekcji. Mocniejsza erekcja jest możliwa, ale to już kwestia indywidualnej rozmowy. 

Prześcieradło jako strój na sesję sensualną

Obawy przed sesją

Rozumiem Cię jako kobieta, że możesz mieć wiele wątpliwości i obaw w związku z taką sesją. Czy będziesz umiała pozować, czy zrozumiesz polecenia fotografa, czy dobrze wyjdziesz na zdjęciach, czy nie będziesz się krępować…

Nie martw się. Dasz sobie radę. Pomogę Ci na każdym kroku. Przygotuję Cię do sesji (konsultacja), podpowiem Ci jakie ubrania wybrać, co ze sobą zabrać. Na sesji pomogę Ci pozować, bo mi naprawdę zależy, aby zdjęcia które zrobimy pięknie wyszły.

Sesja zdjęciowa kobiety dojrzałej

Sesja zdjęciowa kobiety dojrzałej może być najlepszym i najpiękniejszym prezentem jaki może dać sama sobie. Owszem możesz kupić sobie kolejne perfumy, wyjazd do spa, nowe buty. Jednak sesja to nie tylko zdjęcia- to całe doświadczenie. Dasz sobie pół dnia na złapani oddechu, na byciu ze sobą, na zastanowienie się kim jesteś, na zatrzymanie tego czasu tu i teraz. No i oczywiście będziesz miała zdjęcia na których będziesz niesamowicie wyglądać.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli spodobała Cię się ten wpis może zainteresuje Cię jeszcze wpis o 5 najbardziej polecanych strojach na sesję sensualną.

A jeśli pojawiają Ci się jakieś pytania lub wątpliwości/tudzież jesteś zainteresowana sesją zawsze możesz do mnie napisać lub zadzwonić.