KOBIECA SESJA SENSUALNA

Najłatwiejsza droga do pokochania swojego ciała, zwiększenia poczucia własnej wartości, poczucia siły i realizacji swoich marzeń

#1

Poczuj się piękna i wartościowa

Zyskaj piękne zdjęcia, które  będą Ci przypominać, że jesteś piękna i wystarczająca taka jaka jesteś.

#2

Odkryj swoją kobiecość na nowo

Poczuj się odważna, lekka i wolna w swoim ciele. To czas wiary w siebie i spokoju wewnętrznego. 

#3

Postaw na siebie i spełniaj marzenia

To ten moment, aby przestać okładać życie nie później. To czas dla siebie, realizacji pragnień i samorozwoju.

Piękna Pani, czy jesteś gotowa
poczuć się dobrze we własnej skórze?

Najpiękniejszy prezent dla siebie...


Najczęstszy problem z jakim zmagają się kobiety to niezadowolenie ze swojego wyglądu. To doświadczenie kolektywne czyli dotyczy większości kobiet: i tych młodszych i tych starszych.

Ciągle jesteśmy albo za szczupłe, albo za grube, albo za mało jędrne, za mało wysportowane, za mało kobiece, mamy za mały/duży tyłek...

Mamy poczucie, że ciągle coś jest nie tak. Kiedy nie wyglądamy jak te dziewczyny z okładek same czujemy się winne. NIE WIDZIMY, że to "KANONY KOBIECEGO PIĘKNA" są NIEREALNE i dodatkowo wpędzają nas w POCZUCIE WINY...

...bo to z nami jest coś nie tak, że nie schudłyśmy dwa tygodnie po porodzie, bo jesteśmy zbyt leniwe na ćwiczenia, bo za dużo jemy, bo to nasza wina, że nie mamy tak jędrnej pupy...

Czy u Ciebie też tak jest? Znasz to? Czy masz czasem poczucie, że jesteś "gorsza"?

->

 Martwisz się, że Twoje ciało nie jest już takie ładne, jędrne i gładkie jak było kiedyś sprzed dzieci. Zamiast tego widzisz ten brzuszek… Niby wiesz, że to ok, bo ten Twój brzuch był domem dla Twoich dzieci, ale wolałabyś, aby był bardziej płaski…

->

Uważasz, że musisz schudnąć, bo przytyłaś? Może i nawet Ci się udaje, ale wracasz do swojej wagi i wpędzasz się w poczucie winy, że Ci się nie udaje schudnąć/ Zastanawiasz się jak inne kobiety to robią co dodatkowo powoduje, że czujesz się do niczego, pokonana bo znowu Ci się nie udało. Twój krytyk mówi Ci może, że jesteś leniwa, mało zdyscyplinowana i dobija Cię jeszcze bardziej?

->

 Myślisz o tym, że “młodsza” już nie będziesz? Twoja skóra  już nie będzie tak gładka i jędrna jak kiedyś, a na niej pojawią się za chwilę zmarszczki, rozstępy, przebarwienia… Niby wiesz, że masz sporo czasu, ale  podświadomie boisz się, że najlepsze lata masz za sobą i nic fajnego Cię już nie czeka?

 ->

Czasem nie czujesz się wystarczająco piękna i pociągająca dla swojego partnera?

->

Przywykłaś do zadowalania innych osób kosztem swojego czasu, wyglądu czy samopoczucia? A może nie wychodzisz bez makijażu, bo jak mogłabyś się tak ludziom pokazać? Bądź nosisz za duże rzeczy, aby ukryć swoje ciało… no bo przecież z tymi masywnymi ramionami/udami to się ludziom pokazać nie możesz…

->

Czy zdarza Ci się śmieszkować, zasłaniać się humorem na temat swojego wyglądu aby uniknąć oceniania i krytyki?

->

Czy zdarza Ci się czuć osamotnioną i źle się oceniać, bo wydaje Ci się, że nie pasujesz do  kanonu piękności– bo nie jesteś już tak młoda, gładka, z płaskim brzuchem, wysportowana. Niby się akceptujesz, ale gdzieś tam w głębi duszy czujesz, że nie do końca pasujesz i czujesz się inna… gorsza…

->

Masz czasem wrażenie, że odkąd masz dzieci zajmujesz się w większości nimi, a o sobie zapominasz. Znasz to? Widzisz piękne buty, ale zanim je kupisz to liczysz w głowie ile za to kupisz dla dzieci, albo zastanawiasz się czy córka nie potrzebuje nowej kurtki.

A przecież jesteś kobietą, która przed dziećmi dbała o siebie, miała pasję, robiła coś dla siebie.
A teraz praca, dom, szkoła, dzieci, obiad, zajęcia dodatkowe i tak w kółko…

Czasem patrzysz na kobietę stojącą obok Ciebie i myślisz “jaka ona ładna, szkoda, że ja taka nie jestem, bo byłoby mi łatwiej w życiu”?

Masz czasem poczucie, że gdybyś wyglądała inaczej to czułabyś się lepiej, piękniej i bardziej wartościowa? Ile razy zabrakło Ci wiary w siebie? Ile razy czułaś się niewystarczająca?

Pomyśl, że zaakceptowanie siebie może dać Ci siłę i wiarę w to, że jesteś piękna i wystarczająca taka jaka jesteś. Tu i teraz.

Taka sesja i Twoje zdjęcia będą triumfem nad Twoją niepewnością i zwątpieniem. To moment w którym w końcu będziesz mogła poczuć się komfortowo w swojej skórze, To pora na pokazanie swojej siły, sensualności, wrażliwości i piękna w jednym.

OPOWIEM CI HISTORIĘ...

#nieczekajnajutro
#zyjtuiteraz
#pozwolsobieblyszczec

Przyszła do mnie kiedyś klientka ze swoją historią. Powiedziała mi, że w zeszłym roku ona, jej siostra i mama zachorowały na Covid. Niestety mama zmarła. Ona i jej siostra nie zdążyły się pożegnać z mamą. Bo same były w tym czasie chore. Powiedziała mi, że zdecydowała się na sesję, bo nie chce odkładać życia na później jak to robiła jej mama. Jej mama liczyła na to, że na emeryturze dane jej będzie realizować marzenia, podróżować, odpoczywać, robić to na co mam ochotę. Niestety nie doczekała tego. Zmarła mając 62 lata. 

Dlatego moja klientka po wyjściu z choroby stwierdziła, że ona nie chce czekać. Nie chce czekać kolejne 20 lat aż zacznie realizować marzenia. Nie chce czekać na kiedyś tam, jak schudnie, jak poczuje się piękniejsza, jak dzieci będą starsze. Nie chcę ukrywać siebie tylko tu i teraz żyć pełnią życia, bo to nauczyło ją, że jednego dnia masz plany na jutro, a tego jutra może wcale nie być.

 

Dlatego Ty też nie czekaj na jutro.

Nie czekaj aż schudniesz, aż będziesz bardziej fotogeniczna. Aż będziesz bardziej opalona. Nie czekaj aż odchowasz dzieci. Nie chcę Cię martwić, ale sama wiesz, że młodsza nie będziesz….:) 

Dzięki sesji zobaczysz, że wcale nie musisz być szczupła, wysportowana, z długimi włosami, młoda tak jak modelki z magazynów modowych. Ty jako Ty możesz mieć podobne zdjęcia w swoim wieku i wyglądzie. Dzięki odpowiednim ubraniom dobranym do Twojej sylwetki, oświetleniu, pozom będziesz miała takie takie zdjęcia jak modelki.  

Ty nie musisz być fotogeniczna, nie musisz umieć pozować. To fotograf, jako profesjonalista, ma sprawić, żebyś wyszła cudownie na zdjęciu. To nie Twoja rola znać się na tym. 

Sesja pokaże Ci, że wcale nie musisz się zmieniać, aby w końcu polubić swoje ciało i cieszyć się życiem. Czy wiesz, że im bardziej chowasz i unikasz swojego ciała to nie masz możliwości naprawić swoich relacji z nim? 

Nie musisz chudnąć, nawet jeśli masz parę kilo więcej. Jeśli Ci się uda to super, ale jeśli nie to nic się nie zmieni, a Ty dalej nie będziesz miała zdjęć. Pomyśl o tym, że jeśli schudniesz to tak, zmieni się Twoje ciało… będzie trochę mniejsze, może jędrniejsze, nieco bardziej wysportowane. Zmieni się rozmiar noszonych przez Ciebie ubrań, ale Ty wciąż będziesz przecież tą samą osobą… Będziesz tą samą matką, kobietą, przyjaciółką co zawsze. Zmieni się rozmiar ubrań, ale nie Ty. Twoje historia, osobowość, dobroć, uśmiech pozostanie wciąż ten sam. 

Dopiero patrząc na nie z miłością i odwagą, akceptując je całkowicie masz szansę na zmianę, której pragniesz: na samoakceptację.

To nasze wyobrażenia o ciele wymagają zmiany, a nie nasze ciała. Nie jesteś tylko swoim ciałem, ale kimś znacznie więcej. Pora, abyś wydobyła je ze zbyt dużych ubrań i popatrzyła z wrażliwością i miłością na nie, bo ono, każdego dnia robi dla Ciebie bardzo dużo. 

 

To co Ty na to? Chciałbyś poczuć się piękna, wartościowa i doceniona?
Chciałabyś przestać zadowalać innych kosztem siebie?
Chciałabyś poczuć się dobrze ze sobą, zacząć realizować marzenia i czuć, że żyjesz pełnią życia tu i teraz?

Wyobraź sobie jakby to było stanąć przed lustrem z uśmiechem, czując lekkość i wolność w swoim nie do końca super płaskim brzuchu... patrzeć na swoje ciało i siebie z miłością... cieszyć się tak po prostu, że jest Ci dobrze z samą sobą.

Jedyną rzeczą, która dzieli Cię od Twoich pięknych zdjęć i zobaczenia w sobie prawdziwego piękna jest to, że nie byłaś jeszcze na sesji u mnie.

Dzięki sensualnej sesji zdjęciowej możesz podnieść poczucie własnej wartości, wyjść ze strefy komfortu, przeżyć niezwykłą przygodę i poczuć się niezwykle kobieco w jedno przedpołudnie.

Kiedy odważysz się zobaczyć siebie tak naprawdę, bez zbyt dużych ubrań, w pięknym makijażu, bez pośpiechu to zobaczysz w końcu to co widza w Tobie inni. Zobaczysz dlaczego Cię kochają i chcą być z Tobą - i wierz mi to wcale nie ze względu na to jak wyglądasz.

Kiedy pozwolisz sobie uwierzyć, że jesteś wystarczająca zobaczysz w jaki sposób przełoży się to na Twoje życie i pewność siebie. Nie będziesz potrzebowała i szukała potwierdzeń z zewnątrz.
Nauczysz się szanować swoje granice i nie pozwalać innym decydować jak masz wyglądać i się czuć.

Kiedy pozwolisz sobie być sobą i wsłuchać się w swoje wnętrze zrozumiesz, że to Ty jesteś dla siebie najważniejsza i powinnaś kochać się taka jaka jesteś. Twoja miłość do siebie będzie miała wpływ na Twoje otoczenie i energię ludzi wokół Ciebie.

Pozwól sobie rozkwitnąć i ruszyć dalej z podniesioną głową.
Ubierz się w pewność siebie.

intymna sesja kobieca Kraków

Sesja zdjęciowa, która pozwoli Ci poczuć się modelką przez jeden dzień, abyś zyskała piękne zdjęcia, które dzień po dniu będą Ci przypominać, że jesteś piękną kobietą bez względu na wiek, wagę, czy rozmiar

Co miały do powiedzenia klientki po pracy ze mną...

Ula, zobaczyła, że jest przede wszystkim KOBIETĄ a nie tylko mamą

Agnieszka, twierdzi, że jest to doskonały pomysł na prezent dla kobiet, szczególnie tych w okolicy 40stki

ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ...

Dzięki tej ofercie poczujesz się niezwykle kobieco i pięknie.

 Dzięki zdjęciom, które zrobimy nigdy więcej nie zapomnisz, że masz TO w sobie. Jeśli będziesz miała gorszy dzień, kiedy będziesz myślała, że wszystkie kobiety są szczuplejsze, młodsze, jędrniejsze wystarczy, że wyciągniesz zdjęcia i przypomnisz sobie, że przecież Tobie też niczego nie brakuje. 

 

Dzięki sesji sensualnej poczujesz się znowu seksownie i wyjątkowo.

Przygotowania do sesji, wybór pięknych stylizacji, makijaż z fryzurą i sesja to zaproszenia do świata kobiecości, gdzie przez pół dnia jesteś tylko dla siebie. Na nowo odkrywasz jak to jest myśleć tylko o sobie i spełniać marzenia. Jak to cudownie czuć się i widzieć się piękną i pewną siebie. 

W pięknym makijażu i fryzurze, ładnej bieliźnie czujesz się pewnie- jesteś odważna i niepokonana. Możesz wszystko. Przeglądasz się w lustrze i tak bardzo podoba Ci się to co widzisz. Nie ten brzuch, nie cellulitis, nie wiek, ale pewną siebie, nieźle wyglądającą kobietę. 

Czujesz się wolna i szczęśliwa. Czujesz się lekka. Czujesz, że tu i teraz mogłabyś góry przenosić. Z odwagą i pewnością siebie cieszysz się na każdy dzień. Twoja energia promieniuje na innych ludzi. Dzięki Twojej energii świat staje się lepszy, bo dostraja się do Twojej energii.

 

Z Tobą na zawsze

Te emocje i zdjęcia zostaną z Tobą. Fotografie będą przywoływać emocje, które czułaś na sesji. W chwili zwątpienia będziesz mogła sięgnąć po album i zobaczyć, że jesteś tą silną, piękną kobietą na zdjęciach. Bez zbytniego retuszu. 

Będziesz mogła powiesić ulubione zdjęcie na ścianie, aby dzień po dniu przypominało Ci, że naprawdę nic Ci nie brakuje. Że jesteś piękna tylko czasem wszystkiego jest za dużo. Ale jeśli będziesz chciała to możesz w każdej chwili przeistoczyć się w tą seksowną i niesamowitą kobietę, którą tak naprawdę jesteś.

PLAN DZIAŁANIA

KONTAKT

Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogły porozmawiać o Twojej sesji. Możesz napisać maila, zadzwonić, wysłać. Odpowiem na każde pytanie, rozwieję wątpliwość. Następnie przejdziemy do konkrektów, umowa, zadatek, konsultacja.

DATA

Wybierz datę sesji. Najlepiej, abyś miała pół dnia wolnego i żebyś nie musiała się nigdzie śpieszyć. Ten dzień jest dla Ciebie. 

ZADATEK

Dzięki temu zabezpieczasz datę sesji i możemy zabierać się do planowania.

PRZYGOTOWANIA

Dzięki poradnikom i spotkaniu online zaplanujemy Twoją sesję, aby oddawała to kim jesteś. Zaplanujemy garderobę, dodatki. Nie zostaniesz z tym sama. Poprowadzę Cię za rękę.

MAKIJAŻ

Makijażystka dobierze Ci piękny makijaż, dzięki któremu przejdziesz metamorfozę. Zajmie się też Twoimi włosami. Pamiętaj, że makijaż podkreśli to co w Tobie piękne, a nie przebierze Ci za kogoś kim nie jesteś. Makijaż może być bardzo delikatny, ale też odważny i zjawiskowy 

SESJA

Podczas sesji dokładnie pokażę Ci i podpowiem jak pozować, Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby w pełni cieszyć pięknymi fotografiami. Pokażę Ci pozy, poprawię ułożenie, poprawię włosy, przypomnę, aby wyciągną szyję (znika podwójny podbródek 😉 )

ZDJĘCIA

Na koniec wybierzesz te najpiękniejsze zdjęcia. Jeśli spodoba Ci się więcej zdjęć, będziesz mogła również zwiększyć pakiet. Dokonujesz drugiej płatności za całość wybranego pakietu. Dzięki temu płacisz za to co Ci się podoba. Bo w sumie przecież jeszcze ich nie widziałaś 

Kiedy zobaczysz swoje zdjęcia stwierdzisz, że naprawdę warto było zrobić coś dla siebie. Bez skalpela poprawiającego urodę, bez nadmiernego wysiłku i pocenia się, bez katowania się dietą...

Za to w przytulnym studio, z fajną muzyką, czasem poświęconym sobie, wesołą i luźną atmosferą. Z kimś kto wie jak to jest ogarniać cały dom z trójką dzieci na głowie... i jak bardzo potrzebujesz tego czasu dla siebie... I tego, aby ktoś powiedział Ci, że jesteś piękna i jarał się tym jak niesamowicie wyglądasz na zdjęciach już w aparacie...

Takie recenzje i wiadomości dostaję po sesjach...

Kobieca sesja sensualna jest takim bezbolesnym skrótem do tego, aby poczuć się piękniej, ważniej i wyjątkowo. Nie dla kogoś, ale przede wszystkim dla siebie.

Z potrzeby duszy.

Z potrzeby poczucia się zauważoną i docenioną. Nikt nie pokocha Cię bardziej niż Ty sama.

Ta sesja ma Ci pomóc zauważyć, że to chodzi o Ciebie. Że to chodzi o to, abyś Ty czuła się dobrze w swojej skórze. Żebyś to zobaczyła i zapamiętała.

A te zdjęcia, które zabierzesz ze sobą będę Ci o tym cały czas przypominać.

OFERTA

PAKIET LUX

 • Poradniki wysyłany do domu jak się przygotować                    
  Rozmowa konsultacyjna, przygotowanie do sesji                      
 • Makijaż i fryzura                                                                               
 • Sesja    90 min                                                                                             
 • do 4 zmian strojów
 • 25 zdjęć z sesji                                                                                
 • album 25 x 25 cm                                                                                
 •                                                                                                                                                                                                                     

PAKIET MINI

 • Poradniki wysyłany mailem                                                              
 • Rozmowa konsultacyjna, przygotowanie do sesji                      
 • Makijaż i fryzura                                                                                 
 • Sesja 45 min                                                                                                  do 2 zmian strojów        
 • 10 zdjęć z sesji                                                                                
 • Tripleks z 3 zdjęciami 20 x 30cm pokryte akrylem                                                                                                                                                                                                                                                                       

Gwarancja bezpieczeństwa

Rozumiem, że możesz się zastanawiać a co jeśli nie spodobają się mi zdjęcia? Zapłacę za coś czego nie widziałam na oczy… Co jeśli nie wyjdę korzystnie… Albo spodoba mi się tylko parę zdjęć… 

Rozumiem, dlatego zawsze dzielę płatność na dwie części: zadatek i druga część płatna po zobaczeniu zdjęć. Zadatek rezerwuje datę sesji i pokrywa makijaż z fryzurą. Zadatek wynosi 400 zł. Odejmowany jest od całej kwoty pakietu. 

Co ci to daje? Jeśli żadne zdjęć Ci się nie spodoba – będziesz miała piękny makijaż, fryzurę i samo doświadczenie. 

Jeśli myślałaś o wyższym pakiecie a spodoba Ci się mniej zdjęć niż w tym pakiecie to wówczas możesz dopłacić tą niższa kwotę i nie ma żadnego problemu.

Wiem, że kwota nie jest mała, ale pamiętaj, że taką sesję robisz sobie raz w życiu 

 

POMOC NA KAŻDYM KROKU

Sesja, szczególnie kiedy jest pierwszą w Twoim życiu, może wywołać stres, bo często to co nieznane wywołuje w nas niepokój. Aby zapewnić Ci cudowny czas jestem dla Ciebie dostępna na każdym etapie.

POMOC

Nie musisz martwić się, że ze wszystkim zostaniesz sama i będziesz musiał poświęcić mnóstwo czasu na przygotowania. Przyślę Ci poradniki jak się przygotować, porozmawiam z Tobą i przygotuję Cię na sesję. Przypomnę Ci o terminie sesji.

PEWNOŚĆ

Jeśli masz obawy czy nie stracisz pieniędzy i czy zdjęcia Ci się spodobają, pamiętaj, że na początku wpłacasz tylko zaliczkę. Druga część płatności jest po zobaczeniu zdjęć. Nie mogę wymagać, abyś płaciła za coś czego nie widzisz.

POZOWANIE

Nie musisz umieć pozować, ani wiedzieć jak wyglądać sexy. Po prostu przyjdziesz na sesję a ja upewnię się, że wyjdziesz dobrze na zdjęciach. Pokażę Ci jak pozować- ty będzie tylko po mnie powtarzać. Powiem Ci gdzie patrzeć, gdzie położyć ręce.

PERSONALIZACJA

Przed sesją ustalamy jaki charakter będzie miała Twoja sesja. Nie będziesz grała roli kogoś kim nie jesteś. Ustalimy jaka ma być Twoje sesja: odważna, seksowna, sportowa czy bardziej romantycznie.

O MNIE

Krystyna Sudoł

Fotograf

Nazywam się Krystyna Sudoł i zajmuję się fotografią portretową kobiet. Od paru lat uczę fotografii oraz współtworzę warsztaty fotograficzne dla kobiet oraz wystawy. 

Fotografuję kobiety, gdyż uważam, że mają za mało zdjęć. Za mało zdjęć z dziećmi, z partnerami, z rodzinami, same… Kobiety ciągle mają jakąś wymówkę, aby nie być na zdjęciu. Znam to z autopsji. Ale kiedy czasem myślę o czasie, za 10, 20 lat wiem, że będę chciała wyglądać tak jak teraz. Poza tym myślę o tym, jakie moje zdjęcia znajdą moje dzieci. Myślę, że można by je policzyć na palcach jednej ręki.

Dlatego uważam, że tak ważne jest, aby choć raz w życiu zdecydować się na sesję- swoją. Zrobić to dla siebie, aby poczuć się wyjątkowo, aby zobaczyć się okiem innych. 

Czasem, jako mama, mam wrażenie, że żyję tylko życiem dzieci. Obserwuję młodszych i widzę jak korzystają z życia i czasem, czasem im zazdroszczę. Mam cudowną rodzinę, ale ja też chce czasem zrobić coś i myśleć tylko o sobie, być beztroska, nie spieszyć się, aby gdzieś zdążyć…

Każda kobieta jest silna  i niepowtarzalna. Po prostu czasem w natłoku codzienności i obowiązków zapomina o tym.

Moją misją jest przypomnienie kobiecie, przed moim obiektywem jaka jest wyjątkowa i ze jest przede wszystkim kobietą. Że ma prawo być czasem samolubna. I że jest wielka, bo ogarnia to wszystko. 

Jeśli masz pytania, tu znajdziesz odpowiedzi

Każda sesja jest personalizowana to znaczy, że planujemy ją razem, po to, aby w pełni pokazywała kim jesteś. Podczas rozmowy powiesz mi co chcesz osiągnąć. Czy lubisz bardziej naturalne zdjęcia czy idziemy w kierunku przepychu. 

Współczesne aparaty są bardzo dokładne i łatwo wyłapują wszelakie niedoskonałości, blizny, zaczerwienienia. Jednym z argumentów stojących za makijażem jest to, że dobry makijaż tuszuje niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry dzięki czemu wydaje się ona świeższa i gładsza. Dobry makijaż podkreśli Twoje atuty. Wcale nie znaczy, że musi być to mocny makijaż.  

Nie, nie musisz. To twoja sesja i jeśli czujesz, że w makijażu nie będziesz sobą to możesz zrezygnować z jego robienia. Jednak makijaż makijażowi nierówny. Dobra makijażystka może umalować Cię delikatnie, tak, aby podkreślić Twoją urodę, ale nie zrobić Ciebie kogoś kim nie jesteś. 

Pakiet to zestaw paru zdjęć. Cenowo wychodzą one lepiej niż pojedyncze ujęcia.

Nie, nie musisz. Pakiet opłaca się kupić, gdyż zdjęcia są tam tańsze niż gdybyś kupowała pojedyncze zdjęcia w takiej ilości jak w pakiecie. Możesz kupić równie dobrze pojedyncze ujęcia.

Nie, nie musi. Może to być sesja u Ciebie w domu/mieszkaniu lub wynajętym apartamencie (należy doliczyć koszt wynajmu). 

Przed sesją porozmawiamy telefonicznie lub online, abyśmy mogły się poznać. Wówczas porozmawiamy o tym co możesz ze sobą zabrać na sesję. Jeśli brakuje Ci pomysłów to oczywiście podrzucę Ci parę opcji. I wierz mi, na pewno coś znajdziesz. 

To żaden problem. Ja dokładnie powiem Ci i pokaże pozę. Ty nie musisz umieć pozować- to moje zadanie, aby znaleźć dla Ciebie dobrą pozę.

Proponuję, aby poczekać na zdjęcia i wtedy dopiero zadać to pytanie 🙂 Jeśli tak będzie- na pewno coś wymyślimy 🙂

Moje zdjęcia są obrabiane ręcznie przeze mnie. Najczęściej nie stosuję mocnego retuszu. Zazwyczaj staram się wygładzić skórę, usunąć mocno widoczne niedoskonałości, przebarwienia. Jednak możliwy jest mocniejszy retusz, ale tylko na wyraźne życzenie klientki.

Najczęściej zdjęcia są gotowe do oglądnięcia do tygodnia po sesji.

Wydrukowane zdjęcia dostaniesz do 14 dni po ostatecznym wyborze. Jeśli zdecydujesz się na album może to trwać do 21 dni. 

Jak najbardziej możesz. Myślę, że najlepszy moment na decyzję jest wtedy kiedy zobaczysz zdjęcia po sesji.

Tak, w mojej ofercie mam zarówno albumy 20 x 20 cm, 25 x 25 cm oraz większe wydruki.

Nie. To twoja decyzja, co i czy w ogóle zgodzisz się na publikację jakiekolwiek zdjęcia. To twoja sesja i ja uszanuję Twoją decyzję.

Dlaczego powinnaś zdecydować się na sesję?

Dzięki tej ofercie poczujesz się niezwykle kobieco i pięknie.

Jako fotograf, wspieram i rozumiem kobiety, które nie do końca czują się szczupłe i młode, ale bardzo chcą mieć piękne zdjęcia. Rozumiem to doskonale, bo sama długo czułam się niefotogeniczna i miałam wrażenie, że brzydko wychodzę na zdjęciach. Do czasu kiedy stwierdziłam, że wyglądam jak wyglądam, ale chcę być na zdjęciach dla siebie i swoich dzieci

Nie przepraszaj, że wyglądasz jak wyglądasz. Jeśli ktoś ocenia Cię tylko przez pryzmat Twojego wyglądu- to nie jest to wspierająca Cię osoba. Otaczaj się ludźmi dla których jesteś czymś więcej niż tylko ciałem.

Zdecyduj się na sesję bo odkładanie tego na kiedyś tam, kiedy schudniesz, kiedy będziesz lepiej wyglądać, kiedy będziesz miała mniejszy rozmiar ubrania, kiedy dzieci pojadą na studia… to tak naprawdę prokrastynacja czyli odkładanie życia na później.

A wkrótce życie może Cię ominąć i będziesz żałować, że nie zrobiłaś więcej dla siebie.

Nie żałuj za parę lat, że Twój lęk stanął Ci na przeszkodzie. Za kilka lat możesz chcieć wyglądać tak jak dzisiaj. Nie pozwól, aby pojawił się żal. Że tak bardzo koncentrowałaś się na próbach sprostania jakimś realistycznym standardom pięknego młodego wyglądu, że zapomniałaś cieszyć się życie i danym Ci czasem.

Może się okazać, że przegapiłaś najlepsze momenty swojego życia i nie skorzystałaś z danych Ci szans, bo za bardzo bałaś się wyjść ze strefy swojego komfortu. A może za bardzo zajęłaś się przejmowaniem co inni sobie pomyślą ?

Sesja jest świetnym momentem pokazania przede wszystkim kim i jaka jesteś. To możliwość pogodzenia swojej wrażliwości z poczuciem siły. To zobaczenie drogi, którą przeszłaś do tego momentu i drogi która jest przed Tobą.


Jak to mówią – Może lepiej spróbować i żałować niż żałować, ze się nie zrobiło…

Kliknij przycisk i umów się na niezobowiązującą rozmowę telefoniczną. Powiem Ci więcej jak taka sesja wygląda, odpowiem na pytania i wątpliwości, porozmawiamy o najlepszym rozwiązaniu dla Ciebie.

Bądź odważna. Bądź wolna. Bądź sobą. 

Teraz jest Twój czas.

Czy myślisz, że ważniejsze jest, aby otrzymywać podziw, admirację i miłość ze strony innych ludzi czy dużo ważniejsze jest, aby doceniać i kochać siebie jako najważniejszą osobę na świecie?

Bo to chyba jednak jest ważniejsze, aby mieć do siebie szacunek i witać się samą w lustrze z miłością każdego (no choćby co drugi dzień). Jeśli sama się nie kochasz, szanujesz, doceniasz to jak masz tak prawdziwie robić to z innymi?

Znasz to powiedzenie : z pustego nie naleje? Albo tą historię z samolotem. Komu najpierw zakładasz maskę: sobie czy bliskiemu? Oczywiście, że sobie, żeby móc ratować innych.

Tak samo jest z miłością do siebie. Innym potrafisz mówić piękne słowa, mówić jak ważni są dla Ciebie. Ale sobie często nie potrafisz tego powiedzieć. Nie potrafisz stanąć przed lustrem i pogłaskać się w myślach po głowie, pogratulować sobie udanego projektu, czy tego, że przetrwałaś kolejny dzień w tym chaosie.

Jesteś dla siebie tak bardzo surowa, że zapominasz jak to jest być tą piękną, beztroską, wystarczająco dobrą kobietą.

Dlatego sesja sensualna, którą zafundujesz sama sobie pozwoli Ci się docenić. Mimo obaw pozwoli Ci poczuć się dobrze w swoim ciele. Przestać zauważać same negatywne rzeczy a zauważać to wyjątkowe piękno, które w Tobie już jest. Przestaniesz się porównywać z nierealnym obrazem kobiety, które społeczeństwo narzuca nam jako normę piękna. Nie ma jednej normy. Bo czy chciałbyś żyć w świecie w którym każda kobieta jest długonogą, szczupłą blondynką z białymi żabkami, pełnym biustem, pełnymi ustami i długimi gęstymi włosami? Każda z nas byłaby taka sama- niewyróżniająca się niczym – NICZYM.

A tak dzięki sesji pokażemy Twoją wyjątkowość. Z tymi piegami. Z tą blizną. Z tym nosem. 

PORADNIK NA TEMAT SESJI SENSUALNYCH

A może masz ochotę na pobranie poradnika dotyczącego sesji sensualnych? Z niego dowiesz się więcej na temat sesji sensualnych: czym są, jak się przygotować, co jest ważne na sesji?

© 2023 Krystyna Sudoł Fotografia | Polityka Prywatności | Kontakt