sesja sensualna w studio

POCZUJ SIĘ PIĘKNA I PEWNA SIEBIE

W kilkadziesiąt minut pokażę Ci, że jesteś piękna i wystarczająca taka jaka jesteś. Bez chudnięcia, bez skalpela, bez drastycznych zmian. Sensualna sesja kobieca z makijażem, abyś w przyjemny sposób zadbała o siebie.  

p.s. przycisk przeniesie Cię do OPCJI PAKIETÓW spośród których możesz wybierać.

OGRANICZONA CZASOWO PROMOCJA Z OKAZJI NADCHODZĄCEGO BLACK FRIDAY

Czy czasem patrzysz w lustro i myślisz o tym, że jesteś "za gruba/za chuda", masz "za mały/duży" biust? Widzisz w sobie więcej mankamentów niż zalet? Patrzysz czasem na zdjęcia innych kobiet z zazdrością, bo chciałabyś wyglądać jak one?
A może po prostu chciałabyś w końcu poczuć się dobrze w swojej skórze i poczuć się piękna?
To włącz video poniżej…

Chciałabym, ale ...

Jako fotograf często spotykam się z reakcją:  Chciałabym, ale muszę najpierw schudnąć…. Chciałabym, ale jestem niefotogeniczna… Chciałabym, ale brzydko wychodzę na zdjęciach… Chciałabym, ale …

Bardzo często jest jakieś ale… Tak, jako kobiety często czujemy się źle w swojej skórze. Czujemy się  nieatrakcyjne, brzydsze od innych kobiet, mamy niską samoocenę – co wpływa negatywnie na nasze codzienne życie oraz relacje z innymi ludźmi.  Jest parę powodów dlaczego kobiety tak źle o sobie myślą:

 

  • Pierwszym powodem jest presja społeczna i kulturowa. W dzisiejszych czasach media bombardują nas idealnymi pięknymi kobietami, które wyglądają jak z katalogu. Te kobiety często są retuszowane, a ich zdjęcia są obrabiane w programach graficznych. W rzeczywistości nikt nie wygląda tak idealnie, jak na zdjęciach w magazynach. 
  • Porównywanie się z innymi: Kobiety często porównują swoje ciała i wygląd z innymi kobietami, co prowadzi do poczucia niższej wartości i niskiej samooceny. Kobiety często czują się gorzej, gdy widzą, że ktoś inny wygląda lepiej lub osiąga więcej. 
  •  
  • Trauma i zranienia emocjonalne: brak wsparcia ze strony innych ludzi. Kobiety często otrzymują negatywne komentarze na temat swojego wyglądu od rodziny, przyjaciół, nieznajomych, co prowadzi do ich poczucia niższej wartości i niskiej samooceny. Krytyka i negatywne uwagi szczególnie ze strony ludzi, którzy powinni Cię kochać i akceptować bezwarunkowo mogą zniszczyć poczucie własnej wartości.
  •  
  • Brak akceptacji samej siebie. Kobiety często skupiają się na swoich wadach zamiast na swoich zaletach. Zamiast doceniać swoje piękno i unikalność, skupiają się na tym, co ich zdaniem jest nie tak. 

 Kobiety od małego wzrastają w poczuciu, że jest coś z nimi nie tak. Za małe, za duże, za grube, za chude, za stare, za młode…. Ich krytyk potrafi być bardzo aktywny i negatywnie wpływać na życie i poczucie własnej wartości…

Ten Twój wewnętrzny krytyk, który ciągle podszeptuje Ci, że jesteś za gruba, niefotogeniczna, za stara, nieidealna - krytykuje Cię już zbyt długo. Czy przyniósł Ci więcej pożytku czy szkody?

A może już najwyższa pora odłożyć go na półkę i zacząć zauważać w sobie to co dobre, piękne i wartościowe?

Może już pora zacząć się akceptować bez porównywania się do innych, bo przecież szkoda życia na wieczne dowalanie sobie.

Czujesz, że możesz więcej, i że jesteś wystarczająca, ale opinie innych osób/komentarze, które słyszałaś w przeszłości powstrzymują Cię przed uwierzeniem w to, że jesteś piękna i wystarczająca. Czasem chowasz się i boisz się pokazać lub spróbować zawalczyć o swoje, bo "co sobie inni pomyślą" ( a tak naprawdę boisz się kolejnego zranienia...)Najwyższa pora to zmienić.

To czas, aby zrzucić tę twardą zbroję i uwolnić swoje ukryte piękno, które schowałaś głęboko, aby uniknąć kolejnego i kolejnego zranienia. Bo przecież kobietę najłatwiej zranić komentując jej wygląd, urodę czy seksualność.

"Piękno zaczyna się wtedy, kiedy decydujesz sie być sobą."

SESJA SENSUALNA NIE O JEST TYM JAK WYGLĄDASZ
TYLKO O TYM
JAK CZUJESZ SIĘ ZE SWOIM WYGLĄDEM

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli

KOBIECA SESJA SENSUALNA

Uwolnij swoje piękno i zaakceptuj swoją niepotwarzalność

Jako kobieta i mama najpierw myślisz o innych, a dopiero potem o sobie. Robisz tak dużo dla innych a zapominasz, że Ty też jesteś ważna. Dlatego w tym roku podaruj sobie prezent na jaki zasługujesz. Daj sobie prezent w postaci kobiecej sesji zdjęciowej i pięknych zdjęć.

Podczas każdej sesji otrzymujesz:- porady jak się przygotować w postaci poradników online

- dokładne wskazówki jak pozować podczas sesji

- sesja w bezpiecznym środowisku kobiecym

- możliwość makijażu i zmiany strojów

- pomoc przy wyborze zdjęć

- różne produkty w pakietach

p.s. przycisk przeniesie Cię do OPCJI PAKIETÓW- wybierz najlepszy dla siebie!

Być piękną oznacza akceptację siebie.
Nie musisz być akceptowana przez innych. Musisz akceptować siebie.

–Thich Nhat Hanh

Wyobraź sobie, że po sesji

  • Poczujesz się pewniejsza siebie. Zobaczysz na zdjęciach, że możesz pięknie wyglądać i wcale nie musisz być chudsza czy  młodsza. 
  • Zrobisz w końcu coś dla siebie. Dasz sobie czas na oddech od codziennych obowiązków, przypomnisz sobie o beztroskiej dziewczynie, którą kiedyś byłaś.
kobieca podczas sensualnej sesji kobiecej

Zaakceptujesz siebie i zobaczysz, że jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

  • Zatrzymasz na zdjęciach czas. Za parę lat z łezką oku będziesz patrzeć na te zdjęcia.

Zrozumiesz, że piękno, odwaga, siła nie są związane z ciałem, ale z całą Tobą.

Co zyskasz po sesji ?

OPCJE PAKIETÓW

Na nadchodzący BLACK FRIDAY przygotowałam do Ciebie opcję 3 pakietów. Różnią się między sobą ilością zdjęć i rodzajem produktów. Ceny są korzystniejsze teraz niż w przypadku regularnej oferty.

W każdej opcji masz możliwość wybrania pakietu z makijażem i fryzurą oraz bez.

Promocja jest ograniczona czasowa.

Poniżej możesz wejść na dany pakiet, sprawdzić jego cenę i dokonać zakupu.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU W DWÓCH RATACH.

p.s. Jeśli nie jesteś pewna  co wybrać nie widząc jeszcze zdjęć, nie martw się. Możesz wykupić sesję wpłacając zadatek, zobaczyć zdjęcia, a dopiero potem podjąć decyzję który pakiet jest dla Ciebie cenowo najlepszy. Jednak ważne jest, abyś znała ceny przed decyzją. Możesz porozmawiać ze mną na messengerze, mailowo lub telefonicznie.

Pakiet Przystawka

45 minut sesji

do 2 strojów

10 wybranych ujęć (pliki)

10 odbitek 15 x 23

pudełko na zdjęcia 

*makijaż z fryzurą

 

Pakiet Standard

60 minut sesji

do 3 strojów

18 wybranych ujęć (pliki)

album 15 x 20

 

*makijaż z fryzurą

Pakiet Diament

90 minut sesji

do 4 strojów

25 wybranych ujęć (pliki)

album 20 x 20

pudełko na album 

harmonijka 7 x 7 

*makijaż z fryzurą

BONUSY

3 poradniki

Otrzymasz 3 poradniki „Twój dzień”, „Poradnik piękna” oraz „Bielizna”, które pozwolą Ci przygotować się do sesji. Znajdziesz w nich również listę, na której możesz odhaczyć rzeczy do zabrania na sesję.

Videoporadnik o bieliźnie

Videoporadnik w którym omawiam najlepsze propozycje strojów na sesję sensualną oraz na co zwrócić szczególną uwagę wybierając poszczególne opcje. nie będziesz musiała zgadywać, tylko dowiesz się jak osiągnąć najlepszy efektna zdjęciach.  

Dostęp do garderoby

Masz możliwość skorzystania z garderoby, którą mam w studio, jeżeli będzie taka potrzeba. Jeżeli znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie, śmiało- możesz to wykorzystać podczas sesji. 

Chciałabym, ale ...

Wiele kobiet chciałoby przyjść na sesję sensualną, ale boi się, że wyjdzie źle na zdjęciu.

Boją się, że są niefotogeniczne.

Boją się, że widząc swoje zdjęcie jeszcze bardziej się znienawidzą siebie i swoje ciało.

Boją się, że są za grube/stare na ładne zdjęcia.

Boją się, że wydadzą kasę na coś co nie będzie się im podobać.

Jeśli brzmi to znajomo, nie martw się- nie jesteś sama. Jestem fotografem kobiecym, którego misją jest pokazywanie innym kobietom, że są wystarczające, silne i piękne bez względu na rozmiar, wagę czy wiek.

Na fotografiach, które wykonam dla Ciebie zobaczysz, że jesteś piękna i seksowna taka jaka jesteś. Pokażę Ci, że piękno jest w każdej kobiecie (nawet jeśli sama tak nie uważasz).

NAJCZĘSTSZE OBJEKCJE

 Nie ma niefotogenicznych kobiet. Nikt nie uczył Cię jak pozować. Moją rolą, jako fotografa, jest pomóc Ci w pozowaniu na sesji – co też robię.

Po pierwsze zawsze możesz pozostać w ubraniu. Podczas wstępnej konsultacji pomogę dobrać Ci odpowiedni strój w zależności od tego czego potrzebujesz. Sesja sensualna wcale nie oznacza pełnego negliżu, ani sesji w bieliźnie. Może to równie dobrze być wydekoltowana sukienka. 

Wszystko to co nowe może być stresujące. Boimy się tego co nieznane. Rozumiem to. Dlatego masz możliwość umówienia się na krótką telefoniczną konsultację ze mną, aby lepiej mnie poznać. A po drugie, jeśli nie jesteś do końca gotowa, możesz napisać do mnie na messengerze lub zadzwoni i porozmawiać ze mną, aby lepiej się poznać 🙂 

Czy za tym pytaniem nie kryje się, bo inni pomyślą, że jestem próżna lub bezwstydna? Rozumiem, ale pamiętaj- Twoje zdjęcia pozostają tak prywatne jak sobie tego życzysz. Nikt nie musi ich zobaczyć. Po drugie, te zdjęcia są przede wszystkim dla Ciebie, na pamiątkę, na dowód jaka dzisiaj jesteś. Wierz mi, za 10, 20 lat wrócisz do nic z radością i dumą

Dlatego właśnie powinnaś zrobić te zdjęcia. Po to właśnie, abyś zobaczyła, że naprawdę nie masz się czego wstydzić i, że wyglądasz wyjątkowo w ciele, które masz. Ta sesja i te zdjęcia mają dodać Ci pewności siebie.

Rozumiem Cię doskonale. Też nie lubię swoich zdjęć na których stoję profilowo. Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Daje Ci też gwarancję bezpieczeństwa. Jeżeli nie znajdziesz tych najładniejszych możemy umówić się na drugą sesję bezpłatnie…

Wykonując dla Ciebie zdjęcia chcę pokazać kim byłaś, kim jesteś, ale przede wszystkim chcę Ci pokazać kim możesz się stać, jeśli uwierzysz, że jesteś wystarczająca.

Na każdym kroku dostaniesz pomoc...

p.s. przycisk przeniesie Cię do OPCJI PAKIETÓW dotyczących tej oferty.

O współpracy ze mną

Opinie

„Dzisiaj kolejny raz czuję wdzięczność tak ogromną, że jeszcze jej nie przyjęłam w całości 💛 Krystyna Sudoł …za to ,że znowu było cudownie i że pierwszy raz w życiu uwierzyłam… oko obiektywu i Twoja ekscytacja stworzyło coś…mezalians… a jednak… dziękuję „
Ewelina
W codziennym zabiegani często zapominamy jak bardzo ważne jest pomyśleć o sobie. O własnych potrzebach,chwili wytchnienia zaopiekowania się sobą, spełnienia czasem skrytych,a może nawet szalonych marzeń. Jednym z takich marzeń może być sesja kobieca. I choć czasem zadajemy sobie pytanie,a po co mi sesja ...i to sesja kobieca 🤔 Odpowiedź jest prosta by popatrzeć z radością na taką niecodzienną siebie... W pięknym makijażu, fryzurze w dobrym humorze, fajnych ciuszkach. Przy Krysi poczujesz się swobodnie. Pełen profesjonalizm i cudowna współpraca. Jej wskazówki jak się ustawić by wyglądać korzystanie są bezcenne. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Krysi ☺️
sesja kobieca w bieliźnie
Teresa
Czułam się akceptowana, mogłam swobodniej czuć się ze swoim ciałem. To może też kwestia różnicy wieku, wydaje mi się, że mniej swobodnie czułabym się przy rówieśniczce, ale może po prostu masz takie dobre podejście. Czuć tą akceptację i samo to już wiele daje. Również takie pozytywne podejście, pomoc przy pozowaniu, luźna, wesoła atmosfera.
Kinga
"Powiem Wam, że WARTO i jestem mega zachwycona efektami. Nie wiedziałam czy zdecydować się na sesję z kilku powodów: -czy będę umiała pozować? – czy będę się czuła skrępowana przed czyimś obiektywem? – po co mi w ogóle takie zdjęcia? Dziewczyny, na prawdę nie żałuję tej decyzji. Fotografka Krysia sprawiła, że czułam się swobodnie, podpowiadała jaką przybrać pozę by wypaść korzystnie, czułam się zaopiekowana podczas całej sesji. Ta swobodna atmosfera spowodowała, że odważyłam się na zdjęcia buduarowe (tylko takie dla męża 🙂 )"
Ania

Co zyskasz?

Krystyna Sudoł

Dlaczego powinnaś skorzystać z oferty?

Możesz odkładać sesję, ale pamiętaj, że czas nie działa wstecz. Jutro nie będziesz młodsza. Dzisiaj jest czas na działanie. 

Możesz tkwić w pułapce swoich myśli i powtarzać, że musisz schudnąć, że jesteś niefotogeniczna, że jesteś za niska i jeszcze jakaś. Ale wierz mi to nic dla Ciebie nie zmieni. Zmieni to tylko działanie.

Wiem, że masz obawy. Ale tak działa nasz mózg. Produkuje strach, lęki nie pokój abyś nie ruszyła dalej, bo pozostanie w strefie komfortu jest BEZPIECZNE, a to co nieznane NIEBEZPIECZNE więc lepiej tam nie iść, bo może pożre Cię tygrys szablastozęby. To mechanizm mający tysiące lat. 

Ale na sesji nie ma tygrysa. Na sesji jest bezpieczeństwo i piękno, które wydobywam z Ciebie. Ja wydobywam to co JUŻ W TOBIE JEST. WYDOBYWAM PIĘKNO i TWOJĄ NIEPOWTARZALNOŚĆ, bez względu na Twój, wiek, wagę czy rozmiar. Fotografuję normalne kobiety od rozmiaru petit do plus size. 

Jesteś tego warta. Jesteś warta tego, aby zadbać o swoje potrzeby i marzenia. 

 

Ale bez konkretnego działania dalej będziesz tkwiła w miejscu. Dlatego zacznij sięgać dalej i spełniać swoje marzenia.

FAQ

Oferta Black Friday jest ograniczono czasowo do 27 października. Po tym czasie nie będzie można kupić w tej cenie tych pakietów.

Aby kupić ofertę należy wybrać pakiet, którym jesteś zainteresowana i przejść na stronę pakietu za pomocą przycisku. Tam zobaczysz dokładną cenę i co zawiera pakiet. Ma dole strony możesz dokona zakupu – w wersji z makijażem i fryzurą lub bez.

Pakiet jest ważny 4 miesiące od daty zakupu. Po wykupieniu pakietu kontaktujesz się ze mną i ustalamy termin Twojej sesji.

Po wykupieniu oferty dostaniesz ode mnie mail z potwierdzeniem zakupu a potem kolejno parę maili z poradnikami jak się przygotować, jak będzie wyglądał Twój dzień, jaką bieliznę wybrać. Następnie ustalimy datę Twojej sesji. 

Jeżeli po sesji spodoba Ci się więcej zdjęć, będziesz mogła dokupić zdjęcia lub wykupić sobie wyższy pakiet. 

Rozumiem Cię doskonale. Też nie lubię swoich zdjęć na których stoję profilowo. Po sesji zobaczysz zdjęcia i sama będziesz mogła wybrać te najładniejsze ujęcia. Daje Ci też gwarancję bezpieczeństwa. Jeżeli nie znajdziesz tych najładniejszych możemy umówić się na drugą sesję bezpłatnie…

Nie, nie musisz. Każdy pakiet jest w opcji z makijażem i bez.

Zdjęcia staram się pokazać do 7 dni po sesji. Spotykamy się na zoomie- online i wówczas pokazuję Ci zdjęcia. Na tym spotkaniu wybierasz zdjęcia do swojego pakietu. 

Zdjęcia pokazuję na spotkaniu online na zoom. Wówczas dokonujesz wyboru zdjęć.

W zależności od tego, który pakiet wybierzesz dostarczenie zdjęć może trwać od tygodnia do 3 tygodniu. Wydruk albumów trwa 10 dni i tyle na nie trzeba czekać po akceptacji projektu albumu- kiedy wyślę je do druku. 

Jeśli chodzi o obróbkę to staram się zachować umiar. Nie robię z twarzy i skóry plastiku, ale dokonuje retuszu (usuwam niedoskonałości, siniaki, podkrążone oczy, wygładzam skórę). Staram się, abyś na zdjęciach wyglądała jak Ty w swój najlepszy dzień. Nie zmieniam rozmiaru ciału.

Tak, jak najbardziej możesz wykupić tą ofertę jako prezent dla kogoś bliskiego, tylko upewnij się, że ta osoba rzeczywiście myślała o takiej sesji. 

Regulamin tej oferty znajdziesz tutaj 

Tak, dostajesz pliki cyfrowe wybranych przez siebie zdjęć w ilości zdefiniowanej w pakiecie. 

Wykonuję dla Ciebie projekt albumu po ustaleniu koloru i rodzaju tkaniny. Następnie przysyłam Ci link do projektu, abyś mogła go zaakceptować lub dokonać zmian jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Jeśli masz jakieś pytania zanim kupisz zawsze możesz do mnie napisać na messengerze

Kontakt

Kliknij, aby przejść do messengera

© 2022 Krystyna Sudoł Fotografia  | Polityka Prywatności | Kontakt

                                                                                                Ta oferta nie jest w żaden sposób związana z Facebookiem.